Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomek

 

a skad Ty sie wyklułeś teraz? przecież nie byłeś w Radzie, wiec nie mam do Cb pretensji, skoro nie mialeś czasu jak sam mowisz to tym bardziej stul dziub.

 

to nie ja konstruowalem ten deal po aferze z min. Winslowem, wiec na nic nie miałem wpływu, potrzebny jest jakiś organ, który będzie oświadczał czy deal jest legalny i od jego decyzji nie ma już odwrotu

 

inaczej to sie kiedy rypnie

 

Rada nie jest od zatwierdzania deali, bo przecież ten deal widział już każdy, a błąd wyszedł właściwie przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że te przypadki zagrażaja przyszłosci gry a na tym Rada już chyba może się pochylić?

 

coś trzeba z tym zrobić tak czy inaczej

 

Miesiąc temu podpisałeś sobie gracza.

 

Masz 14 graczy za których jesteś odpowiedzialny, bo przecież nikt nie będzie się nad 450 zastanawiał. Jak ktoś Ci pisze "oddaj mi gracza X" piszesz mu "nie, dopiero go podpisałem/pozyskałem i nie mogę!"

 

Tak, tyle trzeba zrobić drogi LBSie. Pilnować własnego podwórka. W tym momencie, w tej wymianie, to Ty nie podałeś kluczowej informacji Qcinowi, którą przekazać był powinieneś, bo on nie ma obowiązku znać Twoich wszystkich ruchów na pamięć. 

 

Z mojej strony to tyle, ale pilnuj języka i nie szukaj winnych wokół oraz nie obrażaj, bo potem znów będziesz obrażał, że usuwam Ci posty z obrażaniem :) 

 

Ok, sprawa załatwiona, Longer brawo za czujne oko, Qcin jak zwykle brawo za sprawne zarządzanie organizacją.

 

Smacznych pączków wszystkim i pora do pracy dalej :) 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu podpisałeś sobie gracza.

 

Masz 14 graczy za których jesteś odpowiedzialny, bo przecież nikt nie będzie się nad 450 zastanawiał. Jak ktoś Ci pisze "oddaj mi gracza X" piszesz mu "nie, dopiero go podpisałem/pozyskałem i nie mogę!"

 

Tak, tyle trzeba zrobić drogi LBSie. Pilnować własnego podwórka. W tym momencie, w tej wymianie, to Ty nie podałeś kluczowej informacji Qcinowi, którą przekazać był powinieneś, bo on nie ma obowiązku znać Twoich wszystkich ruchów na pamięć.

 

Z mojej strony to tyle, ale pilnuj języka i nie szukaj winnych wokół oraz nie obrażaj, bo potem znów będziesz obrażał, że usuwam Ci posty z obrażaniem :)

 

Ok, sprawa załatwiona, Longer brawo za czujne oko, Qcin jak zwykle brawo za sprawne zarządzanie organizacją.

 

Smacznych pączków wszystkim i pora do pracy dalej :)

to mogłaby załatwić jedna tabelka w arkuszu z zawodnikami, ktorzy nie mogą być wymieniani

 

ja mam dobre chęci ale liczenie na to, że bede wylapywal bledy jest mocno zyczeniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po tym Alonzo mi wypisuje privy czemu mu tak malo winow dałem :grin:

Tylko widzisz:

 

1. Ostateczny bilans od Magic dostałeś 20-7 (zatem jak to się ma do Twoich 16-11?)

2. Wysłałem zapytanie ogólne na forum o uargumentowanie, a jak nie było odzewu, to raz poprosiłem przez Priv. Raz.

3. Ja swoja propozycje uargumentowałem. Napisałem dlaczego i z kim Bucks wg mnie przegrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznie ktoś tu doceniać jak zajebisty jest Favors, czy nie bardzo?

 

@PaulHeadleyNBA

 

Opponents are shooting just 49.6% at the rim against Derrick Favors (4.6 attempts per-game), best rate in the NBA (min 3 attempts per).

 

Since Dec 1st, the Jazz have a 95.5 defensive-rating with Gobert and Favors together (363 mins) and 100.4 rating with just Favors (501 mins).

 

Te 15W to na samym Russellu+Favorsie powinienem w 2T dostać, a miałem tam Ingrama czy ButleroBrona.

Wstyd, ziomeczki, wstyd.

 

Tu masz racje Jasiek, w tym sezonie Favors gra bardzo dobrze, to jego najlepszy sezon odkąd pamietam , ode mnie za niego masz plus2W w 3 trymestrze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mogłaby załatwić jedna tabelka w arkuszu z zawodnikami, ktorzy nie mogą być wymieniani

 

ja mam dobre chęci ale liczenie na to, że bede wylapywal bledy jest mocno zyczeniowe

Podpisuje się pod ta tabelka bo to bardzo dobry pomysł. Dużo pracy z tym nie bedzie wystarczy wrzucać informacje z nazwiskiem i do kiedy. Od nowego sezonu wprowadźmy to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz:

 

1. Ostateczny bilans od Magic dostałeś 20-7 (zatem jak to się ma do Twoich 16-11?)

2. Wysłałem zapytanie ogólne na forum o uargumentowanie, a jak nie było odzewu, to raz poprosiłem przez Priv. Raz.

3. Ja swoja propozycje uargumentowałem. Napisałem dlaczego i z kim Bucks wg mnie przegrali.

Ja chętnie też Ci uargumentuje jak wrócę z urlopu. Problem z Twoją argumentacją jest taki, że Bucks mieliby niby przegrać kazdy mecz na wyjeździe z trochę mocniejszym przeciwnikiem co jest bez sensu. A bilans 20-7 zawdzięczam tylko dzięki temu że Dnc jest obiektywny, a Ty dales mi 18w dlatego, że ja Tobie dalem 16 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie też Ci uargumentuje jak wrócę z urlopu. Problem z Twoją argumentacją jest taki, że Bucks mieliby niby przegrać kazdy mecz na wyjeździe z trochę mocniejszym przeciwnikiem co jest bez sensu. A bilans 20-7 zawdzięczam tylko dzięki temu że Dnc jest obiektywny, a Ty dales mi 18w dlatego, że ja Tobie dalem 16 :grin:

Byłbym wdzięczny, gdybyś mógł uargumentować - żaden inny GM, który mi dał niski bilans nie napisał dlaczego (kilku napisało, ale bardziej ogólniki)* i w sumie cały czas nie wiem dlaczego tak nisko przez część GMów zostałem oceniony.

 

Natomiast pisałem również odpowiadając bodajże LBS, że najpierw sam analizowałem jakie dać bilanse innym, a dopiero później czytałem, jakie GMowie wrzucali, właśnie żeby się nie kierować tym, jak głosowali inni :smile:

 

Zatem bilans, jaki Tobie dałem dla mnie jest obiektywny. :smile:

 

Twój team to 3 graczy real Milwaukee, a reszta gra w innych teamach. Jako, że mam Cousinsa w jednej z lig Fantasy, to obserwuję go siłą rzeczy dokładniej i po długiej przerwie wprowadzenie go do rotacji przy Antku i Lopezie, tez kosztowałoby Ciebie ze 2-3 mecze wg mnie (gdyż musisz mu dawać spore minuty na ogranie i to także w końcówkach). Do tego nowym w 2T był Green, a on też musi się z drużyną zgrać. Dochodzi zmęczenie sezonem przy cięższym kalendarzu i padło mi w tym trymestrze na Bucks, że przegrają to co teoretycznie mieli przegrać + zawsze dodaje w zależności od siły drużyny jakąś/jakieś niespodziewane porażki. Raczej każda drużyna trafia na mniejszy - większy kryzys. W 3T jak nic z Twoimi liderami sie  ie zmieni, to raczej będziesz miał lepszy bilans niż w 2T - Cousins będzie już w rytmie meczowym, a Antek starał się wszystkich przekonać do tego, że powinien dostać  MVP

U nas na Wschodzie postawiłem na Celtics jako najsilniejszy team aktualnie na regular. 

 

W 3T bardzo wysoko są u mnie teamy walczące o playoffs, bo z reguły wtedy wygrywają ponad stan.  Górna 4 pewnie tez dostanie wtedy więcej jakiś głupich porażek. Zreszta do pierwszych szczegółowszych przymiarek dopiero usiądę. 

 

A tak z zupełnie innej beczki:

Dziś w meczu Jazz pokazywali stats kto ma najwięcej pkt. w 4qw. (sam nie wiem, jak to się sprawdza)

1. LeBron 7,1pkt.

2. Mitchell i Durant po 6,4pkt. 

 

* Marcus  - Ciebie nie liczę, Ty mi tłumaczyłeś czym się kierowałeś.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.