Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Baze jest ostatni do rzucania, swoboda Hwks u mnie odpada. Przy 0/5 już by dostał szlaban, więc nie boli :smile:

 

Przypominam koledze cvbe, że jako nowemu członkowi jego trade dogadane powinny trafić najpierw do rady pod ocenę. Jest to twój okres ochronny mający uchronić Ciebie przed oskubaniem i robieniem złych dealów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba będzie ten skromny deal cofnąć ;]

 

Ogólnie to lol, 4 osoby sprawdzały, 29 widziało i dopiero przy Housie to wyszło, trochę beka :D ale skoro tak wychodzi to tak być musi ;) sprawdzę czy nie da się tego jakoś zmienić jeszcze albo połączyć z późniejszymi wymianami, niemniej już chyba bardziej mnie to śmieszy niż denerwuje :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam koledze cvbe, że jako nowemu członkowi jego trade dogadane powinny trafić najpierw do rady pod ocenę. Jest to twój okres ochronny mający uchronić Ciebie przed oskubaniem i robieniem złych dealów :smile:

 

 

Nie wiedziałem o tym, nie ma problemu :) Zakładam, że ten deal i tak rada by klepnęła (bo nie wiem czemu nie), pomijając fakt jego niezgodności z przepisami, a innych nie planowałem.

 

Tylko, że to tak nie działa ;)

 

Eld sobie też Westbrooka nie wyłączy na 10 rzutów w meczu :grin:

 

 

Nie no ale nie porównujmy Westbrooka do Bazemore'a, błagam :) W moich, walczących zaciekle o PO Cavs nie ma miejsca na taką swobodę jak w RL Hawks, więc czemu miałoby to tak nie działać?

 

Co do dealu:

1. Nie wiedziałem, że House był podpisany w trakcie sezonu, a nawet gdybym wiedział to:

2. Nie wiedziałem, że w związku z tym nie mogę go oddać. Myślałem że tylko przez te dwa miesiące po innych wymianach, o których info znalazłem w regulaminie.

3. Z zaciekawieniem zaczekam na rozwiązanie sytuacji z Blossomgamem w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem ciekawy oceny innych, bo sam byłem taką propozycją od Marcusa bardzo zaskoczony.

 

Wcześniej kogoś o Jabariego pytałem to chyba wycena było 2x 1st i jeszcze Monk, a tu poszedł prawdopodobnie niski wybór Denver i na lato 2020 Suns są prawie czyści (Booker, JJJ, Spencer, a więc core zespołu z ważnymi umowami + opcja Malika), a MKG może być jeszcze sprzedany jako gracz rotacji w odróżnieniu od Jabariego, który graczem NBA jest tylko z nazwy (moim zdaniem) i latem raczej widziałbym go w Chinach, choć tego MC nie życzę. 

 

e: chyba, ze LBS coś zepsuje i to nagle będzie lotto pick, a Jabari zacznie się starać w obronie to wtedy ten deal pewnie przegram :P 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaron Blossomgame też był podpisany w styczniu i poszedł w dealu do Blazers

w sam czas Longer, ale to nie Twoja wina

 

ustalmy sobie jedno

 

obecna strukrura tej zabawy to jeden wielki syf, Rada nie potrafi wyłapać legalności któregoś dealu z kolei, co za bardzo nie dziwi skoro jej skład zmienia się jak pogoda w górach

 

Qcin chce znowu tracić swój prywatny czas by to naprawiać, ale to spowoduje upadek innych, późniejszych trejdów

 

albo przymykamy oko na jebanego w dupe Bloosomgejma albo ja Wam już serdecznie dziękuje za taką "zabawe", okienko zaraz sie zamknie a tutaj blockbuster na pierdyliard druzyn wisi na włosku

 

 

dziękuje za uwagę

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Blossomgame to nie powinno być pominięte? Deal był sprawdzany tyle razy, każdy go zaakceptował i tyle. Wcześniej były błędy w tej zabawie (chyba jeden z dealów Flubera poszedł i za późno się ktoś "skapnął") i chyba należy uznać to za pewien element tej gry. Przy takiej zawiłości przepisów + tylu graczach w wymianach to w pewnym sensie normalne przeoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie , ja tutaj gownoburz kolejnych nie chce i już mi starczy pi****lenia o Spółdzielni :D deal na bank da się połączyć, starczy zmienić lekko kolejność i wmieszać to wymianę z Jazz i Pelicans i będzie grało ;) także luzik arbuzik , przed 13sta to zrobię ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z grubsza podpisuje pod tym co pisze LBS.

 

Bo co innego ogarnąć, że deal nie jest ważny zaraz po wrzuceniu/przed wrzuceniem. Wowczas jest czas na reakcję i zmiany. A co innego jak kilka dni po takim blockbusterze przypadkiem ktos cos łapie. Ale oczywiście, jak da sie i komus sie chce zmieniać to luz.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z grubsza podpisuje pod tym co pisze LBS.

 

Bo co innego ogarnąć, że deal nie jest ważny zaraz po wrzuceniu/przed wrzuceniem. Wowczas jest czas na reakcję i zmiany. A co innego jak kilka dni po takim blockbusterze przypadkiem ktos cos łapie. Ale oczywiście, jak da sie i komus sie chce zmieniać to luz.

 

Zwłaszcza, że było już sporo casusów dealów, które nie powinni przejść, a przeszły, bo zostało to wyłapane po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dogadajcie z Radą stanowisko w tej sprawie, a nie znowu coś sugerujesz tylko nie wiadomo w jakim trybie

 

Ja nic nie sugeruje, wyrażam tylko własne zdanie.

 

Po za tym rada liczy tylko trzech członków, co jest dość mało reprezentatywną grupą do oceny.

 

Na szczęście Qcin to łebski gość i podobno już ogarnął sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie sugeruje, wyrażam tylko własne zdanie.

 

Po za tym rada liczy tylko trzech członków, co jest dość mało reprezentatywną grupą do oceny.

 

Na szczęście Qcin to łebski gość i podobno już ogarnął sprawę.

wow to znaczy, że skoro jest Was trzech to nie macie na nic wpływu?

 

czy leci z nami pilot?

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, żeby oszczędzić czasu , to wrzucam tutaj poprawioną wersję jednego z punktów, Bloosomgame zostaje w Nuggets i zostaje z nich zwolniony, także jedyna różnica w tabelkach będzie dead money Bloosomgama idzie do Nuggets a nie Blazers, reszta wymiany jest bez zmian ;)

 

  1. ORL in: prawa do Nadzana Sinanovicia

    ORL out: J. Barea

    PHO in: Nene

    PHO out:x

    MIN out:I. Anigboku

    MIN in:J.Barea, T.Sefolosha

    DEN in: I. Anigboku, L.MbahaMoute, R.Bullock

    DEN out: Z.Lavine, Nene

    UTA in: Z.Lavine

    UTA out: T. Sefolosha, D.Harris

NOP in: D. Harris

NOP out: Bullock

także wnioskuję, żeby zachować formę tamtego wpisu i żeby nie robić więcej bałaganu :tongue:

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sam czas Longer, ale to nie Twoja wina

 

ustalmy sobie jedno

 

 

Tak LBS. Ustal sobie jedno - sam jesteś odpowiedzialny za swoje ruchy i to na Tobie, czy na mnie ostatecznie ciąży to, żeby wymiana była zgodna z zasadami. 

 

To, że Qcin rozesłał swoją wymianę z prośbą o opinie to znaczy tyle, że dostał ode mnie "nie mam czasu, ale TLC tak nie pójdzie" dostał od jaśka coś tam, nie wiem czy fluber mu to sprawdzał punkt po punkcie, bo o nim też coś pisał - nawet jeśli tak i nawet jeśli tego nie wyłapał, to wciąż nie jest jego sprawą żeby znać na pamięć każdy trade w tak wielkiej wymianie.

Jak widać mógł wysłać do Longera i dostałby kolejną uwagę, że ma błąd.

 

No, ale jak się wymienia pierdyliard graczy to trzeba sobie sprawdzić każdego.

 

 

Dobra Panowie, żeby oszczędzić czasu , to wrzucam tutaj poprawioną wersję jednego z punktów, Bloosomgame zostaje w Nuggets i zostaje z nich zwolniony, także jedyna różnica w tabelkach będzie dead money Bloosomgama idzie do Nuggets a nie Blazers, reszta wymiany jest bez zmian  ;)

 

  1. ORL in: prawa do Nadzana Sinanovicia

    ORL out: J. Barea

    PHO in: Nene

    PHO out:x

    MIN out:I. Anigboku

    MIN in:J.Barea, T.Sefolosha

    DEN in: I. Anigboku, L.MbahaMoute, R.Bullock

    DEN out: Z.Lavine, Nene

    UTA in: Z.Lavine

    UTA out: T. Sefolosha, D.Harris

NOP in: D. Harris

NOP out: Bullock

także wnioskuję, żeby zachować formę tamtego wpisu i żeby nie robić więcej bałaganu  :tongue:

 
 
No i jak się teraz zgadza to bardzo ładnie :) 

Dobra Panowie, żeby oszczędzić czasu , to wrzucam tutaj poprawioną wersję jednego z punktów, Bloosomgame zostaje w Nuggets i zostaje z nich zwolniony, także jedyna różnica w tabelkach będzie dead money Bloosomgama idzie do Nuggets a nie Blazers, reszta wymiany jest bez zmian  ;)

 

  1. ORL in: prawa do Nadzana Sinanovicia

    ORL out: J. Barea

    PHO in: Nene

    PHO out:x

    MIN out:I. Anigboku

    MIN in:J.Barea, T.Sefolosha

    DEN in: I. Anigboku, L.MbahaMoute, R.Bullock

    DEN out: Z.Lavine, Nene

    UTA in: Z.Lavine

    UTA out: T. Sefolosha, D.Harris

NOP in: D. Harris

NOP out: Bullock

także wnioskuję, żeby zachować formę tamtego wpisu i żeby nie robić więcej bałaganu  :tongue:

 
Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.