Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, Davis przykładowo za wcześnie wrócił i teraz ma komplikacje i mało gra.

 

comment_IkpbjevnMEt4RDtwsZddh0fHcqv2faT0

 

Nawet nie ma sensu prostować. Każdy fan NBA wie czemu Davis gra/nie gra. Ja jego statystyk za trzeci trymestr nawet nie mam zamiaru przytaczać, bo to jest jeden wielki shutdown.

 

Swoją drogą zastanawiam się kiedy ty się zorientujesz, że na swojej propagandzie tylko tracisz. Pewnie gdyby nie ona, nie miałbyś aż trzech meczów straty do mnie :) Ale więcej takich wpisów, a ludzie na przekór Ci tego trzeciego seeda nie dadzą ;)

 

Co do wcześniej rozmowy to u mnie taki overachieving robią Miami Heat. Oczywiście on z czegoś wynika - Nie mają takich gwiazd jak reszta, ale mają Oladipo ( przeciętny sezon, dużo kontuzji, ale przecież omawiamy podobny casus do Pacers ), Gallinari ( chyba jakieś TOP15 pierwszego trymestru ), T. Young ( mega sezon, a jego to zupełnie niedoceniane ), Doncic, Vucevic, Redick, Satoransky, Mills, Wade, McGee. Dla mnie niepojęte, że ten zespół stoi na poziomie Wizards, którzy grają bez ławki i wcale nie mają większej przewagi w star power. Myślę, że nawet ja tutaj sporo ratuje sytuacje, bo u mnie Heat mają bilans 43-12...

 

Ogólnie zespoły z głębią są bardzo niedoceniane, co niejako trochę zabija zabawę, bo gdzie jak gdzie, ale właśnie w RS głębia powinna być doceniana, a tymczasem cała zabawa sprowadza się do dwóch-trzech nazwisk w rosterze. Rzucę tezę, że gdyby zamiast np. T. Younga grał powiedzmy Tolliver to różnica w ocenie zespołu Tangiersa nie musiałaby być wcale inna, bo wciąż bardziej medialne nazwiska jak Doncic, Vucevic i Gallo zapewniały by poziom zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg fantasy Yahoo report na temat Warrena:

 

Sob. 23 luty

 

Coach Igor Kokoskov said that Warren has only been doing some light shooting with not much change of direction.

 

Niedz. 24 luty

 

He Will miss 13 th straight game due to right ankle soreness (...) He really hasn’t progressed into doing more than light shooting. (...)

 

Today:

 

Igor Kokoskov said that T.J. Warren is „getting closer” but he did not practice on wednesday.

 

 

To tak jakby ktoś miał watpliwosci czy to shutdown.

 

Gość nie może trenować jeszcze. Jakby to był shutdown to by sobie na treningach hulał a on nie może nawet zmiany kierunków robić..

 

Na potwierdzenie tezy: Booker opuscil dwa mecze tuż przed ASG, a wrócił nawet jeszcze przed tygodniowa przerwa. Także jakby Warren był zdolny do gry, to by grał po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dam taki przykład jak Bucks. Dałem SlaKB za pierwszy trymestr tylko 18 winów. Mieli kiepską ławkę, no i ten Etwaun Moore nie przekonywał. SlaKB się oczywiście burzył

 

Co zrobił SlaKB w styczniu? Wymienił Moore na Danny Greena, dodał do składu Klebera kosztem minut Casspi i Hezonja, wrócił też po kontuzji Cousins, jakby nie patrzeć ogromny upgrade nad Makerem.

 

U mnie poprawili się o cztery wygrane. Dla większości zachowali status quo. Nie ma znaczenia jak widać czy Danny Green gra na SG czy Etwaun Moore, a co dopiero jakiś tam Kleber. Wystarczy Giannis wsparty Kembą i Middletonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do wcześniej rozmowy to u mnie taki overachieving robią Miami Heat. Oczywiście on z czegoś wynika - Nie mają takich gwiazd jak reszta, ale mają Oladipo ( przeciętny sezon, dużo kontuzji, ale przecież omawiamy podobny casus do Pacers ), Gallinari ( chyba jakieś TOP15 pierwszego trymestru ), T. Young ( mega sezon, a jego to zupełnie niedoceniane ), Doncic, Vucevic, Redick, Satoransky, Mills, Wade, McGee. Dla mnie niepojęte, że ten zespół stoi na poziomie Wizards, którzy grają bez ławki i wcale nie mają większej przewagi w star power. Myślę, że nawet ja tutaj sporo ratuje sytuacje, bo u mnie Heat mają bilans 43-12...

 

Ogólnie zespoły z głębią są bardzo niedoceniane, co niejako trochę zabija zabawę, bo gdzie jak gdzie, ale właśnie w RS głębia powinna być doceniana, a tymczasem cała zabawa sprowadza się do dwóch-trzech nazwisk w rosterze. Rzucę tezę, że gdyby zamiast np. T. Younga grał powiedzmy Tolliver to różnica w ocenie zespołu Tangiersa nie musiałaby być wcale inna, bo wciąż bardziej medialne nazwiska jak Doncic, Vucevic i Gallo zapewniały by poziom zwycięstw.

U mnie Heat też są wysoko, ale nie aż tak. Kontuzja Dipo, nieobecności Gallo, czy McGee jednak swoje zrobiły przy dość trudnym kalendarzu. Wiem, że Doncicia wszyscy lubią (ja zresztą też), ale Mavs już raczej nie walczą o playoffs. 

 

edit.

A odnośnie Bucks - najpierw zmiany w rotacji po dojściu Greena, a następnie Cousins, który jest zardzwiały po tak długiej przerwie, a też musi dostawać minuty i swoje rzuty pomimo fatalnej skuteczności.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodziło o to ze wg naszych głosów chyba ... ;)

 

jakbym za każdym razem wiedział o co MC chodzi to bym sobie życie ułożył ;)

 

tymczasem rl Baryły grają dziś z Jazz o pierwszy seed, bo maszyna Tomka nie dała rady przejść wielkiego testu jakim było zatrzymanie 50letniego Dwejna Wejda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym za każdym razem wiedział o co MC chodzi to bym sobie życie ułożył ;)

 

tymczasem rl Baryły grają dziś z Jazz o pierwszy seed, bo maszyna Tomka nie dała rady przejść wielkiego testu jakim było zatrzymanie 50letniego Dwejna Wejda

 

Budzik ustawiony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko bilans podaj ;)

 

1-2 and so what?

 

Z czego 1 to OT z Jazz wyciągnięte w pięknym stylu.

2 to b2b z Kings gdzie dzień po dniu po dwóch OT mogli być dojechani a i tak się Kings ślizgło

3 za górami za lasami, na zboczu góry, gdzie królestwo swe ma Kluska Wielki I i przegrali u siebie raptem parę razy.

 

Te teamy to nie leszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.