Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie chodzi Ci o to, że "teamy takie, jak nasza czołowa 4 wg mnie nie dawały by z siebie maxa, mając przed sobą perspektywę playoffs, które są dla nich ważniejsze pod kątem zdrowia" -- skoro dałeś im wszystkim ~60W pace -- tylko o to, że nie daliśmy ~60W pace Magic. :] I wracamy do samego początku, dlaczego beGM nie ceni Magic tak wysoko jak Bucks czy Knicks...

Pamiętaj, że my z Dnc uśredniamy :)

 

ja miałem tak pierwszą 5 na Wschodzie w 2T:

 

1. Boston 24-3

2. Orlando 22-5

3. Nowy York 19-8

4. Philly 18-9

5. Milwaukee 18-9 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim u nas nie ma zmiennej trenera. Pacers rok temu wygrali 48W dzięki świetnemu Oladipo, teraz Oladipo opuści większość sezonu, a jak grał to grał dużo gorzej, a Pacers wygrają raczej ponad 50W i McMillan wygląda na głównego faworyta do COTY. Roster im się prawie nie zmienił, rok temu chyba mieli 0-6 bez Oladipo, a teraz 16-10, rok temu mieli chyba 17 obronę, a teraz 2. To jest tak specyficzny przypadek, że nawet nie ma go sensu podawać. U nas to ma znaczenie tylko gdy ktoś ma roster taki jak/podobny jak w prawdziwej lidze, ale to może być atut, ale i mankament, jak np. psuje się chemia w prawdziwej lidze i ktoś składa trade request, to tutaj automatycznie wymagamy to samo. Tego nie przeskoczymy, bo jak?

 

I dlaczego Magic mieliby robić overachiving w RS, a nie np. Heat? Jakby beGM stwierdziło, że to Heat robią overachiving, to Alonzo przybiłby pionę? Chyba jednak dobrze, że nasze głosowania oddają w jak najbardziej obiektywny sposób układ sił, bo patrząc na tabelę Wschodu naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić.

 

Bucks mają lepszy roster niż w prawdziwej lidze i podobny bilans, OKC w prawdziwej lidze ma pace na ~52W na Zachodzie, a tutaj mają lepszy roster (i więcej tankerów), Knicks przecież nie są słabsi od Raptors. Nad Sixers bym się najbardziej zastanawiał, ale oni w prawdziwej lidze wygrają IMHO te ~55 meczów, a tutaj od początku mieli ten swój bardzo mocny roster bez większych zmian, a nie po kolejnych wymianach jak w NBA. Nie ma tutaj czego się czepiać.

 

Magic nie są tak mocni jak ta czwórka - bo to wciąż tylko o Magic chodzi - tyle.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w Cavs Warren dalej pauzuje, 

Z tym Warrenem, to pewnie Rada będzie decydować, bo miał pauzować 2 tygodnie, a nie gra już drugi miesiąc, przy czym od ASG trenuje na full i nawet normalnie bierze udział w przedmeczowych rozgrzewkach z drużyną. 

 

Podejrzewam, że takich kwestii będzie więcej do rozpatrzenia zresztą w różnych zespołach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Warrenem, to pewnie Rada będzie decydować, bo miał pauzować 2 tygodnie, a nie gra już drugi miesiąc, przy czym od ASG trenuje na full i nawet normalnie bierze udział w przedmeczowych rozgrzewkach z drużyną. 

Ayton i Booker chyba szybko wracali po swoich nieobecnościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli otwarcie potwierdzasz, że sam chciałeś zrobić to, o co masz teraz pretensje?

 

to imo zamyka temat :smile:

Dla mnie zamknęło w momencie zamknięcia głosowania. :smile:

 

Teraz co najwyżej wymieniamy swoje poglądy, chociaż i tak każdy zostaje na z góry upatrzonej pozycji obronnej. ;)

 

LBS,

 

ja wymieniłem mecze, które wg mnie przegrało Milwaukee - nie mam z tym problemu, więc w sumie nie wiem o co Tobie chodzi, że chciałem zrobić to samo?

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałeś Bucks tak samo zaniżony bilans, względem tego co dostali w realu

 

około -3W

 

to tak jak jak te 15-12 o ktore tak się ciskasz ;)

Żeby to się dodawało, to musiałbyś wymienić te 12 meczy, które przegrali Magic.  ;)

 

Eld, ale playoffy zaczynają się w połowie kwietnia, a teraz mamy sezon regularny, zatem to nie koliduje z szansami Bucks na awans do Finału.

 

Statsy Antka, Middletona i Walkera się nie dodają, bo przy Kembie ktoś dostaje mniej rzutów no i Kemba  jak wiemy lubi grac z piłką. 

 

Sami to pisaliście krytykując Magic jak podawałem ich siłę ofensywy ;)

 

Tak w ogóle to Antek nie grał w meczu w Milwaukee przeciwko Orlando ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Warrenem, to pewnie Rada będzie decydować, bo miał pauzować 2 tygodnie, a nie gra już drugi miesiąc, przy czym od ASG trenuje na full i nawet normalnie bierze udział w przedmeczowych rozgrzewkach z drużyną.

 

Podejrzewam, że takich kwestii będzie więcej do rozpatrzenia zresztą w różnych zespołach.

Rada czyli kto ?

Jak już to można zrobić głosowanie, a nie ze dwóch-trzech ludzi bedzie decydowac za wszystkich.

 

No i tak jak bmf mówi, skoro Warrena oszczędzają czemu nie oszczędzają swoich top prospektów? Warren wróci w tym sezonie na pewno jeszcze, za dużo zostało. A wtedy nie bedzie watpliwosci.

 

Równie dobrze ja mogę powiedzieć sobie, ze u mnie Turner by grał wszystkie mecze bo się bijemy w każdym meczu o Play Offs a w realu mógł sobie śmiało dwa mecze odpocząć.

 

Poza tym, Nie gra już drugi miesiąc to takie trochę nadużycie słowne, jak zwykle manipulujesz w ten sam sposób. owszem drugi miesiąc się zaczął, ale to dopiero 33 dni od ostatniego meczu a brzmi tak jakby nie grał dwa miesiące. Mogles powiedzieć ponad miesiąc i byłoby to adekwatne do sytuacji. A Wiele razy się przecież w NBA zdarza ze ktoś ma nie grac 2-3 tygodnie a się robi z tego 4-5-6 przez jakieś komplikacje/powolniejszy niż oczekiwano powrót do zdrowia.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to się dodawało, to musiałbyś wymienić te 12 meczy, które przegrali Magic. ;)

 

Eld, ale playoffy zaczynają się w połowie kwietnia, a teraz mamy sezon regularny, zatem to nie koliduje z szansami Bucks na awans do Finału.

 

Statsy Antka, Middletona i Walkera się nie dodają, bo przy Kembie ktoś dostaje mniej rzutów no i Kemba jak wiemy lubi grac z piłką.

 

Sami to pisaliście krytykując Magic jak podawałem ich siłę ofensywy ;)

 

Tak w ogóle to Antek nie grał w meczu w Milwaukee przeciwko Orlando ;)

Rozumiem :).

 

Już zaczynasz grillować team który ma największą sznasę na 1seed na wypadek gdybyś tak wpadł do PO zobaczyć co słychać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :smile:.

 

Już zaczynasz grillować team który ma największą sznasę na 1seed na wypadek gdybyś tak wpadł do PO zobaczyć co słychać :smile:.

Staram się Eld profesjonalnie podchodzić do naszej zabawy. :)

 

Bilanse  dla wszystkich ekip robię dwukrotnie podczas trymestru - tak po 1/3 czy przed połową  T. wstępny i dokładny po napisaniu swojego opisu i zapoznaniu się szczegółowym z opisami, rotacją i kontuzjami w ekipach innych GMów. Każdy indywidualnie, co trochę czasu zajmuje. Dopiero po skończeniu bilansów czytam te, które już zostały wrzucone przez innych GMów, żeby się nimi nie sugerować.

 

Więc z całym szacunkiem ale mój proponowany bilans dla Bucks - taki mi po prostu wyszedł. Milwaukee grało sporo trudnych meczy i porównywanie bilansu z regulara wg mnie nie jest tu odpowiednim wyznacznikiem, gdyż skład czy Bucks, czy przeciwników z którymi grali znacznie się różnią. Nie mam na Wschodzie jeszcze żadnego wyraźnego faworyta - zobaczymy co przyniesie playoffs.

 

Ogólnie cała 4 wg mnie jest bardzo wyrównana i pewnie zadecyduje dyspozycja playoffowa, matchupy oraz samo rozstawienie. Ja nie widzę tej przewagi 3 ekip nad Celtics. Nie z tak grającym Georgem, który jest dla mnie głównym kandydatem do MVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WINA KUZMY.

Aha. Czyli wina Kuzmy że Conleya wzrokiem odprowadzał, a jak miał pilnować gracza na obwodzie to stwierdził, że jak postoi w trumnie to wystarczy.

 

No fakt. Kuzma fault.

 

Butler jak widzi takie zaangażowanie w obronie 'Króla' to sobie pewnie myśli 'wtf I am doing here. Thanks God I have player option'.

 

I Butler w Pistons :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.