Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Hield-Bullock-Jones-Griffin-Davis jako piątka zamykające mecze jestem to sobie w stanie wyobrazić. Zwłaszcza jeśli Jones byłby w stanie bronić PG rywala, ale tu niestety za mało razy go widziałem. Choć przy atletyzmie jest to chyba wykonalne

 

I dzieki za skład Ignazz :)

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jestem lepszy w tym trymestrze od Cavs, to ja nie wiem kogo mam jeszcze ściągnąć ;)

 

 

fluber mowisz o głębii przekonując jakimiś scottami, osmanami 

 

moja lawka w tej chwili to :

 

Joseph-Ferrell-Green-Chandler-Ilyasova-Theis 

 

same solidne fundamenty z ławki, lub nawet s5 playoffowych teamów i contenderów. 

Gerald Green coraz lepsza forma i rola, podobnie Ferrell. Joseph, Chandler, Ersan - na nich mozna po prostu polegac, bo to weterani. Ty masz jakichś gowniarzy tam na ławce. ja mam calutką ławkę z top10 teamów obecnie. Theis jako jedyny ma problemy z byciem na stałe w rotacji, ale pokazał przez te mecze bez Baynesa że jest solidny.

czy kłamstwem będzie jeśli powiem, że mam rotację z ławki na poziomie real Pacers? 

 

a teraz s5 które juz przedstawil camby ;)

 

nie mam żadnego gracza z poza PO teamów, prócz Randle, Conley - ale sytuacja w ich teamach i gra na zachodzie w realu jest wam znana dobrze.  

 

Turner cichym kandydatem do defensive player of second trymestr ;]

Randle coraz lepszy w ataku i efektywniejszy, monster w per36, u mnie gra 34 ;]. Teraz tydzien-dwa pogra na jeszcze wiekszej odpowiedzialnosci i mozecie sobie zobaczyc jakby to u mnie wygladalo, gdzie jest liderem ataku. 

Lamb jest jednym z powodów ostatnio solidnej gry Hornets. Nie notuje już słabych meczów, nie gra w kratkę jak rok-dwa lata temu, tylko mozna liczyc na jego 15-5 w kazdym meczu. 

Conley ma swoje problemy bo memphis przegrywaja sporo, ale pasuje swoim stylem gry do duetu podkoszowego, oj będzie mnóstwo pick n rolli, pick n popów i dwójkowych-trójkowych akcji między nimi.
Barton się rozkręci...  

 

Spójrz że moja drużyna to super mix pod RS: sami weterani lub już sprawdzeni i regularni młodzi (Randle, Turner, Lamb). 

 

Ty jaka masz rotacje na ten trymestr? mógłbys przedstawic? wtedy ja wrzuce swoją i ludzie mogą sobie szybko zrobić porównanie. 

 

Znajda sie tam pewnie Osman, Robinson jak mowiles, House, byc moze Chasson Randle?  - same nieopierzone żółtodzioby. 

 

  

 

Bazemore wyleciał na pół trymestru już ? To tak jak Barton i tak  samo wazny gracz dla ciebie jak dla mnie Will. Z tym ze jego pauza moze sie przedluzyc ze wzgledu na to ze Hawks pewnie sie z nim nie spiesza, a u mnie z kolei Will musi być wprowadzany w rytm meczowy szybciej niż w Nuggets, więc jest szansa że szybciej wroci do formy. 

 
De Andre Jordan jest w podobnej sytuacji co Conley ? - jego Mavs rownie szybko odpadną z walki o PO w realu. 

McCollum i Scott totalnie bez formy. 

Warren, Collison i Gibson to jedyni solidni weterani, którzy grają równo w tym trymestrze. Z tym, że zaznaczę znowu: Collison jako jedyny w playoffowym teamie? U mnie masz z ośmiu takich graczy w rotacji, ty masz łącznie 3-4 graczy rotacji w playoffowych zespołach. 

 

Kto jest w ogole twoim liderem? CJ tak? Drugą opcją kto ? Warren? Pozniej scoring strasznie kuleje, już nawet ja mam lepszych punktujących od Ciebie. 

 

jescze raz :

Collison i McCollum jako jedyni zawodnicy w top10 lub border top10 teams. Chciałem wrzucić też Daniel Housa Jr, ale, ... oh, wait... ;)

u mnie natomiast:

Turner, Barton, Joseph, G.Green, Ilyasova, Theis, Chandler  :smile:

 

w mojej rotacji 11 graczy łącznie 0 graczy z tankujących teamów. 

w mojej garbage time rotacji z tankujących teamów w realu : łącznie, 1 gracz - David Nwaba. Nawet Wanamaker, Joseph, Felton. Nawet mam garbage top10 teams playerów ;)

 

w twojej rotacji jaką strzelam że masz są Bazemore, Osman, Warren. 

 

Wiem że 5 meczy straty to dosyć dużo, i masz szansę na PO, ale nie wmawiaj ludziom propagandy że jestem gorszy od Ciebie w II trymestrze, bo nie masz do mnie podjazdu ogólnie. Ty masz 5-6 graczy na poziomie PO drużyny ogólnie w tym trymestrze, ja mam 10-11. Takie są fakty.

A i przypominam sobie jeszcze, że o ile mnie pamięć nie myli zagralismy dopiero pierwszy mecz przeciwko sobie w II trymestrze teraz? Także jeszcze 4 mecze mamy do rozegrania w głosowaniu, i ogólnie z pewnością przygotuję dodatkowe opisy na mecze przeciwko Tobie, skoro jesteśmy ponoć głównymi rywalami do walki o 8 miejsce. I nie boję się walki z Tobą na dyskusje, bo dyskutować potrafisz, ale team masz, obecnie, sorry, dużo gorszy moim zdaniem. 

 

Edit: poza tym uważam że ta drużyna powinna nawet przypominać trochę tą z Pacers z real w tym sezonie. 

Mam nieco gorszą s5 może ale ławkę nawet i lepszą niż pacers w real.
A podobienstw jest bardzo duzo w filozofii budowania składu. nie ma jakiegos znacznego lidera ataku, pozerajacego posiadania, podobniie jak w real, a gra opiera sie na wymianie pilki miedzy doslownie wszystkimi. 

role sabonisa np. smialo mozna przypisac randle'owi - obaj sa podobnymi monsterami w ataku 1vs1. 

turner to turner, 

oladipo i bogdanovic oczywiscie odstaja nieco od duetu barton, lamb, ale czy az tak? obaj moi zrobia po 15 pts, oladipo zrobi co prawda 20 i doda znacznie lepsza obrone, ale nie jest juz tym samym efektywnym w ataku victorem z zeszlego sezonu, a pacers i bez tego sobie radzą doskonale w tym roku. 

conley to podobny poziom co collison, dodalbym ze lepszy znacznie w scoringu oczywiscie moj gracz. czyli nadrobi brak dipo w pktach. 

role younga moga smialo zagrac wilson chandler na przemian z ilyasova. 

cory joseph to cory joseph

a gerald green i yogi ferrel to chyba nawet nieco upgrade nad zardzewialym evansem w tym trymestrze, oraz mcdermottem.

 

podsumowujac powinienem miec ogolnie 60% Winów w tym trymestrze jak dotąd. skoro pacers maja okolo 70%, to czemu by nie?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Wigginsem to nie do końca prawda. Chociażby ostro z Nim jechałem jak pozyskał go człowiek morza.

 

 

 

 

 

 

 

 

A to tylko komentarze z samego BeGM, a dostawał po dupie na ogólnym w czasach gdy jeszcze uchodził za młodego, zdolnego scorera z świetnymi warunkami ;)

 

Ale jak wajcha się obraca za bardzo w stronę hejtu i komentarzy, że gracz to totalny szrot to wtedy stoję zawsze po stronie rozumu i zaczynam bronić gracza.

 

A przy okazji coś o Russell mój komentarz z tamtego okresu:

 

 

 

Co ciekawe Qcin polubił ten post :)

 

Ja swoje zdanie podtrzymuje. Russell przed tym sezonem pokazał dużo mniej niż taki Lavine, który dostał kontrakt na 10mln.

 

Oczywiście ze polubiłem i tak samo już wtedy pisałem ze to zła oferta dla DARa :) ale Płacz już drugi raz się Jaśkowi opłacił przy głosowaniach ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo cenie ten mocny ilościowo skład bo także idę ta ścieżka i niewątpliwie w RS bym taki szeroki skład bardziej docenił.

 

Takie ostre wystąpienie składa się z dużej ilosci prawdy.

 

Dwa główne problemy Indiany to moim zdaniem ( bardzo lubię ten skład a rezerwowych doceniam) brak mimo wszystko lidera jakim jest Dipo ( mimo ze strasznie gra ostatnio to bez tego typu lidera trudno grać ) i słabszy Conley.

 

Patrzę na Grizz dużo bo lubie Elvisa ale tam poza kontuzja ręki Gasola tez ma podejrzane te 42,6%FG. za 2T.

Choć te 38,5 za trzy w Indianie jest bezcenne ( 2,2 trójki siedzą).

 

Tu różnice robić będzie powrót Bartona bo ja akurat cenie go ale Turner gra teraz dobry badket.

 

 

Będzie walka i masz sporo racji.

 

Ten Conley podejrzany ale on bardzo dobrze chroni piłkę 1,5 straty na wolnym pace vs 2,7. Collidona.

 

Rozier musi zacząć trafiać rzuty bo ten akurat tez dobrze piłkę chroni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutowac moze byc ciezko skoro nie wie jaki jest u mnie podzial minut:)

Nie wiem jak wyglada rozkład minut, ale wykazałem właśnie ze w kadrowym rozkładzie mam w tym trymestrze duża przewagę. Minuty bartona w pierwszej połówce trymestru śmiało

Mogą przejąć gerald green i wilson chandler, a Lamb i Turner opuścili raptem po kilka spotkań. Reszta składu jest solidna i zdrowiutka, także rozkład moich minut także bedzie dobrze zaplanowany ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oladipo i bogdanovic oczywiscie odstaja nieco od duetu barton, lamb, ale czy az tak?

Juz nawet pomijajac fakt ze barton zagral w 2 trymestrze cztery mecze na limitowanych minutach ( srednio jakies 18 ) plus lamb ktory opuscil 3 mecze plus ten w ktorym sie w 1 kwarcie polamal a Ty piszesz ze oni ktorzy zagrali jakas polowe spotkan z czego czesc na limicie minut daja impakt oladipo i bogdanovica?:) i oczywiscie opisujac swoja mocarna lawke nawet sie o tych dzurach w s5 nie zajakniesz:)

 

Rozpieprzyles pol skladu w polowie sezonu i juz z tego powodu dostahesz po tylku a Twoim najwiekszym wzmocnieniem jest rozgrywajacy jednego z 3 najgorszych teamow 2 trymestru w nba ktory gra prawie caly trymestr z kontuzja co odbija sie zarowno na jego skutecznosci jak i grze w obronie. Moze byc mi tylko przykro ze miales pecha ale jak chcesz pisac ze po 4 meczach po 18 minut barton daje impakt na poziomue 20 meczow oladipo to tenat " ubaw po pachy " jest w dziale " inne " i tam sie powinienes skierowac:)

Nie wiem jak wyglada rozkład minut, ale wykazałem właśnie ze w kadrowym rozkładzie mam w tym trymestrze duża przewagę. Minuty bartona w pierwszej połówce trymestru śmiało

Mogą przejąć gerald green i wilson chandler, a Lamb i Turner opuścili raptem po kilka spotkań. Reszta składu jest solidna i zdrowiutka, także rozkład moich minut także bedzie dobrze zaplanowany ;) .

Twoja zdrowiutka s5 opuscila wiecej meczow niz zostalo rozegranych w 2 trymestrze Stary:)

 

W opuszczonych meczach pierwszych piatek naszych zespolow jest 25-1:) sa zajebiacie zdrowi:)

 

Twoje s5 opuscilo wiecej meczow niz s5 Januarego nawet a Ty piszesz o zdrowiutkich starterach:) i o bartonie na poziomue oladipo:) powodzenia:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem coś o Bartonie? O jego impaccie?

Napisałem ze się rozkręci i tyle o nim. Napisałem tez ze Real pacers maja tu przewagę na obwodzie, ale ty będziesz oczywiście dorabiał tu niestworzone posty sobie.

W nuggets barton ma bardzo dużo zmienników i wprowadzają go powoli. U mnie bedzie musiał od razu 25 mpg pograć, nie ma wyjścia. Na szczęście nie przekładamy w tej grze minut w Real na minuty u nas jeden do jednego, i to userzy Ocenia jak mógłby u mnie w te 25 min wyglądać.

 

Conley jest wzmocnieniem nad Batumem mimo wszystko. Załatałem dziurę na PG i o to chodziło, nie rozjebalem wcale pół składu tylko wymieniłem dwóch graczy z rotacji (Matthews, Batum) na czterech innych ( Lamb, Conley, Ilyasova, Chandler). Jak chcesz nie nazywaj tego wzmocnieniem, ale niech inni ocenia również.

 

Masz najłatwiejsza cześć terminarza za sobą, ja przed. Te 5 winow jest do odrobienia, zwłaszcza ze jak mówiłem w naszych 4 spotkaniach miedzy sobą mam moim zdaniem szansę coś tam odrobić.

 

Masz swoje problemy i wszyscy o tym dobrze wiemy, ale wypunktuje je dokładniej jak bedzie na to czas. Na razie mam satysfakcję z Twojej odpowiedzi, bo świadczy doskonale o tym, ze jednak jakiś strach przede mną czujesz. Barton się zaraz rozkręci, a Conley jeszcze może przełamać złą passę lub zmienić klub. Jeszcze prawie połowa sezonu do rozegrania, ze spokojem.

 

Weź tam lepiej z McCollumem jakaś rozmowę przeprowadz, bo ostatnio ma impact słabszy niż Lamb ;).

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz najłatwiejsza cześć terminarza za sobą, ja przed. Te 5 winow jest do odrobienia, zwłaszcza ze jak mówiłem w naszych 4 spotkaniach miedzy sobą mam moim zdaniem szansę coś tam odrobić.

 

 

Przeciez tu polowa ludzi nie uwzglednia terminarza:)

 

Ostatni mecz z cavs kontuzjowani byli barton, lamb i turner a conley zrobil 6/19. Nie moge sie doczekac opisow:) jeszcze raz powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tu polowa ludzi nie uwzglednia terminarza:)

 

Ostatni mecz z cavs kontuzjowani byli barton, lamb i turner a conley zrobil 6/19. Nie moge sie doczekac opisow:) jeszcze raz powodzenia:)

Nie możesz się doczekać, bardzo dobrzeZ Przecież jest jasno wyraźnie powiedziane ze nie możesz takiego występu Conleya z danego dnia przekładać jeden do jednego na nasza zabawe. Nie podoba mi się twoja manipulacja, i nie oczekuj ze będę szukał teraz słabego występu któregoś z twoich w tym dniu, bo to po prostu słabe. U mnie Conley miał 9/19 i co z tego????

Skoro Przekładamy jeden do jednego staty na zabawę, to niektóre teamy u nas walą co noc po 185ppg. A skoro nie przekładamy, tak jak mówiliśmy, to daruj sobie takie zagrywki, bo nikogo w ten sposób nie przekonasz na pewno.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz się doczekać. Przecież jest jasno wyraźnie powiedziane ze nie możesz takiego występu Conleya z danego dnia przekładać jeden do jednego na nasza zabawe. Nie podoba mi się twoja manipulacja, i nie oczekuj ze będę szukał teraz słabego występu któregoś z twoich w tym dniu, bo to po prostu słabe. U mnie Conley miał 9/19 i co z tego????

Jest jasno napisane ze usredniamy terminarz wiec powodzenia w przygotowywaniu sie na mecze ze mna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jasno napisane ze usredniamy terminarz wiec powodzenia w przygotowywaniu sie na mecze ze mna:)

Czyli spurs wala w niektórych meczach u nas po 200ppg, zajebiscie ;) !

 

Nie mowie o nieobecnościach, a o tym ze założyłeś ze conley zrobi 6/19

Przeciwko twoim Cavs. Tak się nie umawialiśmy wcale.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina ze ławka mi robi czasem:

 

Rose 25

Temple 18

N”Moore 12

Bertans 12

WCS 15

 

Len 17

Delli 10

 

I przerzuci może w realu Memphis bez s5 i ich minut ;)

107

 

W sam raz

A jest jeszcze Stanley Johnson

22 w atlancie i 16 w kings

Ale trzymam go w ukryciu

 

Czasem fajerwerki to w trzy osoby są.

 

LMA 56

Rose 50

Murray 46

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Fluber sprawdziłem sobie dokladnie i jesteś śmieszny. 8 stycznia grali Cavs z Pacers. Te 6/19 Conleya wziąłeś z 9 stycznia vs Spurs. Dlaczego nie weźmiemy do tego meczu z Cavs meczu z 7 stycznia gdzie zrobił 22/10 z jedenastu rzutów z gry? ;)

 

Słaba zagrywka strasznie.

 

Tego 8 stycznia twój gibson zrobił 2/7. Możemy się tak bawić w wyliczanki ale po co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być istotne ja w głosowaniu mogę uwzględnić mecze bezpośrednie jeżeli tak chcecie.

 

Trzeba oczywiście zachować umiar w naszej zabawie ale jestem gotowy poświecić więcej czasu na tak ważna decyzje.

 

Zależy czy sobie tego życzycie bo założenia gry były inne.

Jest dodatkowy smaczek i lubię to!

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na myśli jak zagrali wszyscy moi vs Cavs w realu, a wszyscy Flubera vs Real Pacers to to chyba nie ma sensu ignazz, skoro u nas Cavs są na ósmym seedzie, a w realu maja z 8 zwycięstw w całym sezonie.

 

Podobnie branie statow wszystkich graczy z danego czy poprzedniego dnia Nie ma sensu, bo

U nas w lidze gracze maja inne role i minuty.

 

To jest fantasy. Ja rozumiem tą grę jako próbę wyobrazenia sobie kto jak by wyglądał w danych warunkach i otoczeniu. Oczywiście średnie staty w realu służą nam jako narzędzie do oceny tych graczy, ale nie jest to jedyne narzedzie i kryterium. W naszym starciu jak przyjdzie czas proszę cie i was o ocenę matchupow, średniej dyspozycji z trymestru itp. Oczywiście bierzcie pod uwagę urazy w danym dniu jak najbardziej, nie mam nic przeciwko. Ale nie branie roli w klubie i statystyk z danego dnia jeden do jednego. Takie coś nie ma sensu, bo chyba zgadzamy się wszyscy ze Spurs nie robią u nas po 160-180 ppg ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Fluber sprawdziłem sobie dokladnie i jesteś śmieszny. 8 stycznia grali Cavs z Pacers. Te 6/19 Conleya wziąłeś z 9 stycznia vs Spurs. Dlaczego nie weźmiemy do tego meczu z Cavs meczu z 7 stycznia gdzie zrobił 22/10 z jedenastu rzutów z gry? ;)

 

Słaba zagrywka strasznie.

 

Tego 8 stycznia twój gibson zrobił 2/7. Możemy się tak bawić w wyliczanki ale po co to komu?

Przeciez to Ty zaczales pisac o tym ze bedziesz sie przygotowywal w opisie na bezposrednie mecze z cavs to chcialem Ci tylko przypomniec zena poczatku stycznia miales kontuzjowanych 3 starterow:) jakbys nie wiedzial czemu przegrywasz w bezposrednim starciu.

 

Po 18 meczach trymestru bilans Twojego s5 to 22 opuszczone spotkania i 4 spotkania na limicie minut. 70 procent wygranych to jest Twoja dzika fantazja bo w rzeczywistosci z takimi dziurami, po takiej rewolucji w skladzie i z takim conleyem mozesz wygrac do tego momentu co 3 mecz.

 

I dopiero teraz wlasciwie po powolnym powrocie bartona zaczynasz miec widoki na wygrywanie 50% + spotkan. 2 trymestr sie prawie skonczyl, przykro mi. Odjezdzam.

Tak po przyjrzeniu się wstępnie terminarzowi to fluber masz przeje*anie, ale to przeje*anie ciężki trymestr. Bulls i Pacers mają w porównaniu z Tobą wręcz plażę :tongue:

Ja mam 17/27 meczow z playoff teamami, bulls maja 16/27, pacers 15/27.

 

Rzeczywiscie srednio 15.5/27 meczow z playoff teamami to plażing jak sie patrzy.

 

Jestes zwyklym klamca.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.