Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie no sytuacja jest dość poważna, bo fluber z pełną premedytacją skłamał

Faktyczny średni bilans rywali (według bzdurnego podejścia 1T, w drugim to poszybuje do góry) Cleveland to 15.33

 

 

Stary, 1t mial 28 meczow a nie 27. Jak podzielisz przez 27 to wychodzi 15.3, jak przez 28 to wychodzi 14.85 czyli tyle ile napisalem.

 

Wroc do szkoly, powtorz dodawanie i dzielenie, a potem wroc do tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sytuacja jest dość poważna, bo fluber z pełną premedytacją skłamał i mnie oczernił w nieprawdopodobny sposób odwracając kota ogonem

 

Pytanie brzmi czy kopać się po głowach z (tak mogę użyć tego słowa, bo dawno nie widziałem tu na forum kłamstwa z taką premedytacją) z kłamliwą świnią, czy odpuścić. Ja wybieram to drugie. Oczywiście rezygnuje z miejsca w Radzie, bo z osobą o tak niskim poczuciu etyki współpracować w żaden sposób nie będę.

Tak, planowalem to od tygodni zeby podrasowac Ci terminarz o 0.29 i teraz z premedytacja klamac:) ( btw. Moze Ty brales wartosci z excela i stad roznice w sile Twojego terminarza? Ja bralem.z tabeli cambyego) czy Ty sie slyszysz?:) czy Ty myslisz ze mamy zbiorowa amnezje i nie pamietamy co pisales o swoim terminarzu zanim Ci uswiadomilismy ze wcale nie jest latwy?:)

 

Te epitety to naprawde nie wiem skad bierzesz:) co za brutalny jezyk:) wez sie przestan wyglupiac i grac w te gierki bo jak na moje zaczepiasz mnie od paru dni bo szukasz pretekstu zeby odejsc z rady na ktora nie masz czasu.

 

Czyli wolisz zeby klamliwa swinia decydowala o interpretacji Twojego regulaminu i poniekad losach Twojej ekipy zamiast miec decydujacy glos w radzie i hamowac pomysly klamliwej swini na gre?:) logiczne:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak january odejdzie z rady to wtedy ja zgłaszam swoją kandydaturę.

 

Zobaczysz January co zostanie z Twojej gry.

 

Bonus do salary za all nba team.

Rozwiązanie problemu stashed.

ROTO regulamin.

Z biegiem czasu zdelegalizowanie gejostwa, łańcuszków internetowych i Lakersów.

 

Wymyślać dalej?

 

A pisałem kilka dni temu, że chcesz nas wcisnąć do okna życia to hurr durr durr było, że nie.

 

Nie rób sobie jaj. Ile razy mam pisać, że Rada bez Ciebie to debilizm pierwszej wody?

 

Tomkowi też już tego urlopu styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłoszę kandydaturę na stanowisko specjalisty do spraw sałary.

 

Tej rozpierduchy nikt nie przebije.

 

Ja dziś po parunastu ( roboczych ) miesiącach gry pytałem o limit 90.000.000.

 

Poziom moich pytań o finanse zawstydzają już nawet autokorekte w telefonie.

 

Ale chcesz Jasiek to dostaniesz zastępcę jak się patrzy.

 

Wracaj i nie rób siary.

Za powrót wyślę Delladenove.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie brzmi czy kopać się po głowach z (tak mogę użyć tego słowa, bo dawno nie widziałem tu na forum kłamstwa z taką premedytacją) z kłamliwą świnią, czy odpuścić. Ja wybieram to drugie. Oczywiście rezygnuje z miejsca w Radzie, bo z osobą o tak niskim poczuciu etyki współpracować w żaden sposób nie będę.

 

 

Zawieszam członkostwo w Radzie na 24 godziny. Według moich źródeł nosiłeś się z odejściem z Rady od jakiegoś czasu i zrobiłeś tę scenę tylko po to, żeby mieć pretekst do odejścia. W związku z tym krótka piłka. Jeżeli rzeczywiście odchodzisz z Rady, bo z osobą o tak niskim poczuciu etyki nie będziesz współpracować, to ten powód właśnie zniknął. Jeżeli nie jesteś kłamcą, masz 24 godziny by wrócić do Rady. Jeśli wrócisz, ja rezygnuję na stałe z miejsca w Radzie bez żadnych kwasów itd i prowadzę dalej Cavs w BeGM. Macie na to moje słowo. Publicznie.

 

Pal licho robienie ze mnie jakiejś kłamliwej świni, ale trzeba być ostatnią pipką, żeby nie potrafić napisać wprost, że zabawa w członka Rady Ci się znudziła i teraz masz ochotę robić coś innego, tylko odstawiać jakieś zakulisowe cyrki z wiadomościami od Rady, żebym się do tej Rady  zgłosił, potem od zgłoszenia, zaczepiać mnie w wątku, żebym coś Ci odpowiedział, a potem zrobić scenę najbardziej skrzywdzonego GM-a na świecie, kiedy powiedziałem parę niemiłych słów na temat Twoich kłamstw.

 

Masz teraz ostatnią szansę uratować swój honor.

 

Pokaż, że rzeczywiście jesteś szlachetnym człowiekiem, któremu zależy na wartościach i nie może współpracować z taką kłamliwą świnią jak ja i wróć do Rady, bo jest to jedyny/decydujący powód Twojego odejścia, albo pokaż, że jesteś kłamcą bez honoru i zrobiłeś sobie po prostu odejście z Rady z fajerwerkami, bo taki Ci się scenariusz uroił w tym chorym łbie i uznałeś, że będziesz miał więcej wolnego czasu i jeszcze dodatkowe wygrane zyskasz w głosowaniu swoją taktyką na skrzywdzonego Januarego. 

 

Pokaż, czy piszesz prawdę, czy to tylko kolejna gierka kłamcy i manipulanta.

 

Masz 24h na powrót. Do tego momentu rezygnuję z bycia w Radzie tymczasowo. Jeśli wrócisz, na stałe.

 

 

BARDZO PROSZĘ O CYTAT OD KOGOŚ, ŻEBY NIE BYŁO POTEM TŁUMACZEŃ, ŻE MIAŁ MNIE NA IGNORZE I NIE PRZECZYTAŁ, ALBO SKOPIOWANIE TEJ WIADOMOŚCI NA PRIV DO JANUAREGO PRZEZ KOGOŚ, U KOGO NIE JEST NA IGNORZE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszam członkostwo w Radzie na 24 godziny. Według moich źródeł nosiłeś się z odejściem z Rady od jakiegoś czasu i zrobiłeś tę scenę tylko po to, żeby mieć pretekst do odejścia. W związku z tym krótka piłka. Jeżeli rzeczywiście odchodzisz z Rady, bo z osobą o tak niskim poczuciu etyki nie będziesz współpracować, to ten powód właśnie zniknął. Jeżeli nie jesteś kłamcą, masz 24 godziny by wrócić do Rady. Jeśli wrócisz, ja rezygnuję na stałe z miejsca w Radzie bez żadnych kwasów itd i prowadzę dalej Cavs w BeGM. Macie na to moje słowo. Publicznie.

 

Pal licho robienie ze mnie jakiejś kłamliwej świni, ale trzeba być ostatnią pipką, żeby nie potrafić napisać wprost, że zabawa w członka Rady Ci się znudziła i teraz masz ochotę robić coś innego, tylko odstawiać jakieś zakulisowe cyrki z wiadomościami od Rady, żebym się do tej Rady  zgłosił, potem od zgłoszenia, zaczepiać mnie w wątku, żebym coś Ci odpowiedział, a potem zrobić scenę najbardziej skrzywdzonego GM-a na świecie, kiedy powiedziałem parę niemiłych słów na temat Twoich kłamstw.

 

Masz teraz ostatnią szansę uratować swój honor.

 

Pokaż, że rzeczywiście jesteś szlachetnym człowiekiem, któremu zależy na wartościach i nie może współpracować z taką kłamliwą świnią jak ja i wróć do Rady, bo jest to jedyny/decydujący powód Twojego odejścia, albo pokaż, że jesteś kłamcą bez honoru i zrobiłeś sobie po prostu odejście z Rady z fajerwerkami, bo taki Ci się scenariusz uroił w tym chorym łbie i uznałeś, że będziesz miał więcej wolnego czasu i jeszcze dodatkowe wygrane zyskasz w głosowaniu swoją taktyką na skrzywdzonego Januarego. 

 

Pokaż, czy piszesz prawdę, czy to tylko kolejna gierka kłamcy i manipulanta.

 

Masz 24h na powrót. Do tego momentu rezygnuję z bycia w Radzie tymczasowo. Jeśli wrócisz, na stałe.

 

 

BARDZO PROSZĘ O CYTAT OD KOGOŚ, ŻEBY NIE BYŁO POTEM TŁUMACZEŃ, ŻE MIAŁ MNIE NA IGNORZE I NIE PRZECZYTAŁ, ALBO SKOPIOWANIE TEJ WIADOMOŚCI NA PRIV DO JANUAREGO PRZEZ KOGOŚ, U KOGO NIE JEST NA IGNORZE.

 

A miałem iść spać już :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżutki 5-men lineup od Engelmanna.

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fcFc3pnX4KmZN5acjLyPPZZi1S-RJmGaxBl29KdydR4/edit#gid=0

 

Z ciekawszych rzeczy

 

4/5 najlepszego lineupu znajduje się w Warriors :smile:

 

Bardzo wysoka pozycja piątki Pacers. Ciekawe czy dużo razem pograli czy to efekt małej próbki

 

Piątka Raptors bez Leonarda wypada lepiej niż z Leonardem dzięki ciągle bdb. atakowi i lepszej obronie, ale to chyba się pokrywa z tym, że Ibaka i Siakam sobie bardzo dobrze w meczach bez Kawhia radzą.

 

a i jeszcze z fikuśnych rzeczy, ale potwierdza to moje humorystyczne wstawki z opisu apropos 2 moich graczy - Cook i Jones są tak słabi, że Durant, Klay i Igi z nimi na parkiecie są gdzieś 5 czy 10 od końca.

 

PS Damian Jones na trading blocku :>

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real nba.

 

The San Antonio Spurs have reportedly "inquired about a wing player over the last few months," according to Jabari Young of The Athletic, and could have eyes for Detroit Pistons forward Stanley Johnson.

 

As Jabari noted, "Spurs assistant GM Brian Wright was with the Pistons back in 2015 when the team drafted Johnson. Around the league, executives mentioned that Wright is still a big supporter of Johnson."

 

Johnson, 22, hasn't made the leap the Pistons expected from him when they drafted him No. 8 overall in 2015. He's averaging just 7.8 points, 3.7 rebounds and 1.0 steals in 20 minutes per contest this season, largely coming off the bench in head coach Dwane Casey's rotation.

Can [the Spurs] fix everything that's wrong with him?" another scout pondered, noting that his poor shooting remains a concern. "Maybe [the Spurs] are the culture for him to turn him around."

Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda naszych Heat, przy odrobinie szczęścia mogli nawet zrobić niespodziankę w playoff. 

 

Jednak chyba nawet gorsze jest to że przez tą kontuzję Dipo, mogą mieć trudniej z pozyskaniem gwizdy na FA. A trochę kasy w lato im się uwalnia. 

 

Argument o potencjalne drużyny był niewątpliwe po ich stronie, teraz natomiast jest niewiadomą czy Dipo nawiąże do swojej formy z zeszłego sezonu. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zaprzeczal, ze kontuzja Oladipo zmniejsza sufit zespolu. Przez wiekszosc sezonu nie wygladal tak dobrze jak w tamtym roku i Kobe-treatment jakie sobie urzadzil w Indianie w niczym nie pomoglo. No coz, troszke przeczuwalem z nim problemy i po to zostal sprowadzony Mills na obwod. Do S5 w tym wypadku wchodzi Satoransky. O awans do PO sie nie martwie, ale trudno liczyc juz na jakis upset.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Bulls nie składa broni i dobrze ;) będziemy mieli emocjonująca walke na Wschodzie o playoffs do samego końca. 

 

Po kontuzji Oladipo oraz aktualnych problemach zdrowotnych Gallinariego, coraz bardziej prawdopodobna pozycja nr7 Miami Heat na Wschodzie. 

 

Na Zachodzie zakładając planowana przebudowę Blazers po 2T powinniśmy mieć walkę właśnie Blazers, Jazz i Thunder o dwa ostatnie miejsca w playoffs. Minnesota może nie nadrobić - GM za bardzo zaorał drużynę na 2T, żeby móc w 3T włączyć się w walkę nawet z Lillardem, Horfordem i Tatumem..

 

Wydaje się jednak, że znamy już pierwsze szóstki o obu konferencjach - choć oczywiście same drużyny, a nie ich kolejność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim meczu zakładam, że Bulls pokonali na własnym podwórku Hawks.

Teraz mają całkiem fajny terminarz:

u siebie G League Clippers i Cavs bez Warrena i Bazemorea, później wyjazd do przebudowujacych się Nets i Heat bez Dipo i możliwe że nadal Gallo i wyjazd do zdekompletowanych Hornets ze skacowanym Fournierem. Następnie goszczą u siebie Pels bez rozgrywającego (nie wiemy też co z Davisem) i wyjazd do Nets. Dopiero u siebie z Wizards czy Bucks mogą przegrać. Zanosi sie na niezłą passę łinuff - chyba najdłuższą w sezonie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim meczu zakładam, że Bulls pokonali na własnym podwórku Hawks.

Teraz mają całkiem fajny terminarz:

u siebie G League Clippers i Cavs bez Warrena i Bazemorea, później wyjazd do przebudowujacych się Nets i Heat bez Dipo i możliwe że nadal Gallo i wyjazd do zdekompletowanych Hornets ze skacowanym Fournierem. Następnie goszczą u siebie Pels bez rozgrywającego (nie wiemy też co z Davisem) i wyjazd do Nets. Dopiero u siebie z Wizards czy Bucks mogą przegrać. Zanosi sie na niezłą passę łinuff - chyba najdłuższą w sezonie. ;)

W 1 trymestrze byla gadka o latwym terminarzu bulls i teraz jest znowu:) albo oni maja rzeznie w 3t albo cos tu jest nie w porzadku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.