Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak rośnie u mnie wiara w Gaya to DDR umiera i to bardzo brzydko na parkiecie w San Antonio.

W stanach to go chcą oddać za ....

 

 

Tonego Parkera

 

 

Jakby dało radę ;)

A w USA tego Porkera nie cierpią fani spurs

Posuwanie zon

Francuski akcent?

Wina za odejście Leonarda ?

 

Chcą go zamiast DDR.

 

To jest wysublimowany hejt i sranie do brody Hardenowi przez Józka to nawet nue jest ten sam kaliber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieładny atak na mnie.

Nie pamiętam bym ostatnio napisał o Hassanie szrot, jak chodzi o post w temacie Grizzlies to szrotem określiłem T.Johnsona i Waitersa, co podtrzymuję ;> I dziwi mnie to wybiórcze podpieranie się przez Ciebie adv stats (podobnie było z Wallem i Griffinem, gdzie jak Ci pasowały adv stats to je podawałeś, a jak nie to krzyczałeś jaki to debilizm).

 

Hassana to nawet Alonzo chce by w RL Heat go w pizdu gdzieś wysłali (ostatnio pisał to), ja nigdy HW fanem nie byłem i tyle, ale w ostatnim miesiącu nic o nim pisałem, bo jak Cię znam już sobie ułożyłeś tok myślowy pod tytułem atak na Hassana>props Olynyka, ale nah nie.

 

Point is - wracasz do jakiś głupich tekstów o tym, że wykorzystuję pozycję? Do czego?

Do bronienia DLO? Russella to ja broniłem zanim pomysł beGM w ogóle powstał.

Jebałem po DeRozanie i Wigginsie zawsze równo i poczytaj ignazza co myśli o DDR, czy fanów Soty co myślą o Wigginsie. 

 

Możemy podyskutować o tym jak gra, gra zajebiście. W 4Q w złej formie dnia nie tacy gracze siadali (a mu się to zdarzyło jakoś 2 razy w ostatnich 20+ meczach?). Wielki DLO jak coś :smile:

 

Przez cały sezon piszesz, że Hassan to szrot, a potem robisz wstawkę, że Grizzlies mają go omijać szerokim łukiem. Czemu? Tyler Johnson to lepszy asset?

 

Część adv stats pokazuje prawdę, a część to pierdoły. Nie da się oddzielić franchise playera od rolesa, który ogranicza się do 7 rzutów na mecz, z czego 5 to open looki. Wyśmiewałem przecież też adv stats Tyus Jonesa, więc nie robię tego pod tezę.

 

Pozycje wykorzystujesz do opluwania Hassana, który kolejny sezon, gdy tylko jest zdrowy daje świetną defensywę, a w ofensywie też chyba Spo do Niego trafił, bo mniej go wykorzystują z korzyścią dla drużyny. Nie pamiętam kiedy ostatni raz Alonzo pomstował na Hassana. Być może chciałby go oddać za dobry pakiet, by uwolnić minuty dla Adebayo. Zdradza ogromny potencjał.

 

Oczywiście, że DeRozan gra słabo obecnie, ale początek sezonu miał rewelacyjny i utrzymał Spurs w walce o PO, kiedy Aldridge wyglądał jak gówno. Gdyby DeRozan wtedy nie zrobił kilku zaskakujących winów to dziś Spurs by byli dużo niżej. Raczej nie ma się czym, więc chwalić z narracją, że hejtujesz zawsze i wszędzia nawet jak nie ma podstaw do tego.

 

Ale co ja mam czytać teraz, co ludzie piszą, jak ja pisałem to samo jak jeszcze nie było modne i oczywiste? Nie ucz ojca dzieci robić, bo widzę wiele rzeczy wcześniej niż inni.

 

Co ciekawe temat zaczął się od bronienia twojego extension, ale ty widzisz tylko atak na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins zarabia 13 milionów w tym sezonie, płakać nie będę jak gra za taką cenę.

 

Hassan daje super defensywę, daje trochę dupy w ataku.

 

DDR, przez długi czas był zdecydowanie najlepszym graczem SAS. 

 

No mam pecha strasznego w tym sezonie co zrobić, zdarzą się.  Tylko po co używać argumentu że "fani" danego zespołu hejtują jakiegoś zawodnika. Moim zdaniem jest to trochę mało merytoryczne :> 

 

Uwaga reklama bo trochę osób czyta wątek 

 

Forbes, Dj Augustin, Stephenson szukają nowego domu :) Jeśli ktoś zainteresowany cena nie wysoka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

team chemistry (z daleka z Hassanem od JJJ) + value wymiany za Gasola (znikomo by tu Heat płacili).

Zasugerowałeś, że w przeciwieństwie do Ciebie wszystko co ja piszę ma drugie dno- owszem to był jak najbardziej atak na mnie.

Obrzydliwy

I nie gra dobrego sezonu, jest on w ogóle przeciętnym startingC w lidze? Na styku.

I o tym, że Heat mają oddac Hassana pisałem na dlugo zanim Olynyk się u mnie pojawił.

Ale ofk drugie dno.

Szukasz już wszędzie złego januarego ;)

 

Biedny January, jak zawsze ;)

 

Nie mam oporu Cię atakować w momencie jak sam się wystawisz, a po za tym zemsta za John Walla!!!!!

 

Hassan to solidny center, pewnie koło właśnie środka ligi na swojej pozycji. Kontrakt jest problemem w czasach, gdy taki Nurkic dostaje 10mln za sezon. Rynek na C jest przepełniony świetnymi nazwiskami. Ale to nie oznacza, że Hassan gra słabo. Nie mylmy trade value z sportowymi aspektami.

 

A za DARem przemawia właśnie pozycja, tu PG teoretycznie na lata ma ogromną wartość w czasach, gdy najlepsi kręcą się w okolicach 30 lub nawet po. Chociaż ty przecież powtarzasz kłamliwą narracje BMFa i Zdzicha, że pozycja PG jest przepełniona talentem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieładny atak na mnie.

Nie pamiętam bym ostatnio napisał o Hassanie szrot, jak chodzi o post w temacie Grizzlies to szrotem określiłem T.Johnsona i Waitersa, co podtrzymuję ;> I dziwi mnie to wybiórcze podpieranie się przez Ciebie adv stats (podobnie było z Wallem i Griffinem, gdzie jak Ci pasowały adv stats to je podawałeś, a jak nie to krzyczałeś jaki to debilizm).

 

Hassana to nawet Alonzo chce by w RL Heat go w pizdu gdzieś wysłali (ostatnio pisał to), ja nigdy HW fanem nie byłem i tyle, ale w ostatnim miesiącu nic o nim pisałem, bo jak Cię znam już sobie ułożyłeś tok myślowy pod tytułem atak na Hassana>props Olynyka, ale nah nie.

 

Przez cały sezon piszesz, że Hassan to szrot, a potem robisz wstawkę, że Grizzlies mają go omijać szerokim łukiem. Czemu? Tyler Johnson to lepszy asset?

 

Część adv stats pokazuje prawdę, a część to pierdoły. Nie da się oddzielić franchise playera od rolesa, który ogranicza się do 7 rzutów na mecz, z czego 5 to open looki. Wyśmiewałem przecież też adv stats Tyus Jonesa, więc nie robię tego pod tezę.

 

Pozycje wykorzystujesz do opluwania Hassana, który kolejny sezon, gdy tylko jest zdrowy daje świetną defensywę, a w ofensywie też chyba Spo do Niego trafił, bo mniej go wykorzystują z korzyścią dla drużyny. Nie pamiętam kiedy ostatni raz Alonzo pomstował na Hassana. Być może chciałby go oddać za dobry pakiet, by uwolnić minuty dla Adebayo. Zdradza ogromny potencjał.

 

 

 

Hassan ogólnie gra całkiem przyzwoity sezon. Minuty mu sie ustabilizowały na tych 25-26. Cała trójka wysokich Heat bez żadnych poważnych urazów - Olynyk na tej głębi najbardziej traci - 20min. Wzrosły minuty Bama - 22, ale wg mnie to jest nieuniknione. Gdyby nie problem z salary, to nic bym nie pisał o oddawaniu Hassana, bo nigdy nie wiadomo, kiedy ta głębia sie przyda - wypadnie jeden z tej trójki i już jest na styk.

 

Z negatywów najbardziej rzucają sie w oczy jego tragicznie wykonywane osobiste. Ostatnio nawet 0/8FT. Jest poniżej 50%. W obronie cały czas potrafi dominować i to tak naprawdę robi dobrze. W ataku ma faktycznie mało rzutów przy tej kanonadzie trójek, ale jakoś sie odnajduje. Nie marudzi - co ważne - oswoił się ze swoją nową rolą w drużynie. Za szrot nie ma sensu go spuszczać. W naszych Bulls Hassan z pewnością dostaje dużo większe minuty i ważniejszą rolę, co wg mnie przekłada się na dużo lepsze statsy i z pewnością ponad 20pkt. śr. w meczu. 

Wiggins zarabia 13 milionów w tym sezonie, płakać nie będę jak gra za taką cenę.

 

Hassan daje super defensywę, daje trochę dupy w ataku.

 

DDR, przez długi czas był zdecydowanie najlepszym graczem SAS. 

 

No mam pecha strasznego w tym sezonie co zrobić, zdarzą się.  Tylko po co używać argumentu że "fani" danego zespołu hejtują jakiegoś zawodnika. Moim zdaniem jest to trochę mało merytoryczne :> 

 

Uwaga reklama bo trochę osób czyta wątek 

 

Forbes, Dj Augustin, Stephenson szukają nowego domu :smile: Jeśli ktoś zainteresowany cena nie wysoka. 

Nie wywieszaj jeszcze białej flagi w tym sezonie. Wg moich wstępnych prognoz nieznacznie, ale przybliżasz się do Cavs, którzy mają bardzo trudny trymestr. Do Ciebie z kolei przybliża sie Indiana i wszystko rozstrzygnie się w III trymestrze.

 

Kontuzje nie tylko Tobie dają popalić. Strata kilku meczy jeszcze niczego nie przekreśla w połowie sezonu ;)

Faktycznie oddając DJ Augustina Cambyemu, pomyśl jak na teraz jeszcze w walce o playoffs wzmocnić Bulls. Ball po ASW wróci i może stracić najwyżej początek III trymestru, a na teraz cały czas masz Augustina i od biedy jest jeszcze Arcidiacono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wywieszaj jeszcze białej flagi w tym sezonie. Wg moich wstępnych prognoz nieznacznie, ale przybliżasz się do Cavs, którzy mają bardzo trudny trymestr. Do Ciebie z kolei przybliża sie Indiana i wszystko rozstrzygnie się w III trymestrze.

 

Widziałeś jak gra DeRozan ostatnio? :smile: Chyba nie widziałeś :smile: Bulls też mają niełatwy trymestr btw.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś jak gra DeRozan ostatnio? :smile: Chyba nie widziałeś :smile: Bulls też mają niełatwy trymestr btw.

Nie da się ukryć, że Bulls maja trudny sezon, ale Augustin, Ball (do tego momentu), Arcidiacono, DeRozan, Forbes, Iwundu, Stephenson, Wiggins, Portis (po powrocie), Tolliver, Patterson i Whiteside to solidna grupa graczy i te okolice 50% w tym trymestrze mogą ugrać.

Ball jednak grał w tych 2/3 trymestru, Augustin notuje 13,6pkt. 4,4as., wrócił Portis, no i DeRozan, Wiggins i Whiteside pomimo ich krytyki, jakis poziom jednak prezentują. Bulls wygrywa z tankerami oraz ze średniakami u siebie tez powinno sobie poradzić, czyli wychodzą okolice 50%. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że Bulls maja trudny sezon, ale Augustin, Ball (do tego momentu), Arcidiacono, DeRozan, Forbes, Iwundu, Stephenson, Wiggins, Portis (po powrocie), Tolliver, Patterson i Whiteside to solidna grupa graczy i te okolice 50% w tym trymestrze mogą ugrać.

Ball jednak grał w tych 2/3 trymestru, Augustin notuje 13,6pkt. 4,4as., wrócił Portis, no i DeRozan, Wiggins i Whiteside pomimo ich krytyki, jakis poziom jednak prezentują. Bulls wygrywa z tankerami oraz ze średniakami u siebie tez powinno sobie poradzić, czyli wychodzą okolice 50%. 

 

Nie mówię ostatniego słowa Bulls zagrają najlepiej jak mogą, tylko 4 zwycięstwa różnicy z Cavs to sporo. 

 

Terminarz jest taki sobie ani zły ani dobry. 

 

Poza tym niektórzy tutaj mają jak Harden star bonus do bilansu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls wygrywa z tankerami oraz ze średniakami u siebie tez powinno sobie poradzić, czyli wychodzą okolice 50%.

Nope, nie zrobisz 50% z tak grajacym derozanem ( 17 ppg w 2 trymestrze na 43% fg i to bez trojek) jako 1 opcja w ataku i tak grajacym wigginsem jako 2 opcja w ataku ( 19ppg na 39% fg). Mccollum ( 19ppg na 44% fg, ale duzo lepsze efg) i warren ( 19 ppg, 46% fg i 41% za 3) sa tu po prostu lepsi. A tutaj pozostaje porownanie pozostalych graczy s5 gdzie collison > augustin, jordan niech bedzie ze = hassan i taj gibson >>> tolliver/patterson. A nawet nie biore pod uwage nieobecnosci gdzie moja s5 opuscila 1 mecz a w bulls tych absencji jest znacznie wiecej.

 

To juz nawet gm bulls widzi ze tutaj o zadnym gonieniu nie moze byc mowy:)

 

Love nie gra, derozan ssie, ball kontuzja, portis kontuzja, wiggins pare meczow opuscil, opisu nie bylo, pf-a w 1 trymestrze tez nie. Moja s5 po jakichs 47 meczach sezonu opuscila 2 mecze, wszyscy na swoim poziomie lub powyzej oczekiwan, wzmacniam sie w okienku nie oddajac waznego gracza i jak czytam ze po 2 trymestrze to sa okolice remisu to mam ochote tym wszystkim pierdzielnac i zajac sie czyms innym, serio:)

 

Jestem w tym momencie jakies 5 winow nad 9 seedem jak nie wiecej. Tu nie ma mowy o walce. Musialbym miec w koncowce sezonu wiekszego pecha niz bulls by tego nie utrzymac.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, nie zrobisz 50% z tak grajacym derozanem ( 17 ppg w 2 trymestrze na 43% fg i to bez trojek) Mccollum ( 19ppg na 44% fg, ale duzo lepsze efg)

 

Słaby argument, bo DeRozan to jednak główny ballhog, GTG i kreator zarówno w Spurs jak i Bulls BeGM. Twój McCollum jest tylko strzelcem i raczej zawodzi jako druga opcja, a ty mu tylko dodajesz obowiązków na które nie ma warunków. Jego procenty tylko spadają.

 

O ile różnica w pierwszym trymestrze DeRozan > McCollum była ogromna o tyle teraz jest pewnie mniejsza, ale wciąż DeRozan lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiggins pare meczow opuscil, opisu nie bylo, pf-a w 1 trymestrze tez nie. 

 

Ile meczy w tym trymestrze Wiggins opuścił? 

 

I co ma opis i brak pf w 1 trymestrze do wyniku za drugi trymestr? 

 

NIe żeby mi jakoś scpejalnie zależało na wygrywaniu bo już mi to trochę wisi, ale zachowajmy jakoś powagę argumentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.