Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, co miałeś na myśli, ale moim 6th manem jest Rozier, a nie Bazemore.

To swietnie dla mnie ;) ma słabiutki trymestr. W mojej ocenie Kent to twój najlepszy obrońca i powinien grac więcej od terriego jak jest zdrowy ;)

 

Ujmę to inaczej. Twój najlepszy obrońca obwodowy opuści conajmniej 15 meczy w tym trymestrze ;) . Still not cleaned for contact.

Mi turner jako defensywny anchor opuścił 4 czy 5 niech bedzie, ale Bartona czy Lamba zastąpię spokojnie i nie wmawiaj ludziom ze nie. Mam jedna z lepszych ławek w II trymestrze.

 

 

Podejmujesz wyzwanie i dajemy sobie identyczne bilanse w trymestrze? ;) czy się cykasz potężnych Pacers? ;) co ty na to?

Niech inni ocenia.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pajacu porównywać to będziesz mógł przy liczeniu średniej bilansów 2T takich ekip. Nie 1T.

 

 

 

Przecież Ty już teraz napisałeś, że ja mam terminarz z kosmosu, a Bulls i Pacers plażing, a teraz piszesz, że porównywać terminarze będziemy mogli po policzeniu średnich dla 2T? :smile: Gratuluję konsekwencji.  Jedyna oficjalna tabela jest w sąsiednim wątku, jest jedyną na której się można opierać. 

 

Podjąłem wysiłek, policzyłem bilanse dla Twojego i mojego terminarzu, obliczyłem średnie, porównałem z Twoim i moim zespołem. Zresztą właściwie sam się nazywasz teraz kłamcą, bo sam przyznajesz, że moje obliczenia pokazały, że Twój terminarz nie był bardzo łatwy. Był trudniejszy niż przeciętny ( ponad 14 wygranych na średnich). A tabela z 1 trymestru jest przecież odpowiednia do określenia trudności terminarz z 1 trymestru? Natomiast Ty perfidnie zrobiłeś te swoje tiery, żeby wszystkim wmówić, że miałeś łatwy terminarz, jesteś perfidnym i obrzydliwym kłamcą, który, żeby podbudować swoje ego, oszukuje w grze internetowej, wyzywając innych graczy od pajaców, żeby podpisali Russella, albo dali o jedną wygraną więcej. Z roto zrezygnowałeś, bo tam liczby pokazywały, na ile Twoje opinie i zdanie jest cokolwiek warte, bo liczb nie da się okłamać i próbujesz tutaj zrobić z siebie eksperta, waląc nam kit codziennie tutaj i w kolejnych wątkach NBA, przez co mnóstwo ludzi z tej gry przestało w ogóle zaglądać do innych wątków niż ten. To przykre, że musisz manipulować ludźmi w necie, żeby podnieść swoją niską samoocenę, przykre. 

 

Sam się dałem nabrać na ten łatwy terminarz Lakers w 1 trymestrze, na szczęście w 2 można będzie zrobić odpowiednią korektę. No i nie będę zakładał łatwego terminarza Lakers w 2 trymestrze, bo skąd mam wiedzieć, jak dobrzy będą Twoi rywale w 2 trymestrze, skoro nie znam ich bilansów, czyż nie to napisałeś powyżej? :smile: ( teraz rozumiem, czemu Camby zlewa terminarz, odchodzi mu cały ten cyrk z Jaśkiem)

Podejmujesz wyzwanie i dajemy sobie identyczne bilanse w trymestrze? ;) czy się cykasz potężnych Pacers? ;) co ty na to?

Niech inni ocenia.

Bilanse wychodzą mi z algorytmu, ingerencja w algorytm odbiłaby się na bilansach innych drużyn, więc nie mogę Ci tego obiecać, ale z tym 1 na 3 przesadziłem, masz łatwiejszy terminarz i chociaż oceniam głównie ze względu na zdrowie i zgranie Cavs wyżej w tym trymestrze niż Pacers to niewykluczone, że po uwzględnieniu terminarza bilanse wyjdą nam takie same, a być może Tobie wyjdzie nawet lepszy. Bo tak naprawdę między nas chyba nie da się wcisnąć już żadnej innej drużyny.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie pisać Cavs potrzebują wzmocnień bo czuja oddech na plecach.

 

Wstępnie chciałem nawet napisać coś na temat Conleya aby znaleźć słabsze strony ale on wypada dobrze tez w DRPM

 

Po obu stronach parkietu dodatni co w Grizz nie tak łatwo robić.

 

Conley 19 w lidze.

 

1,19 i 1,41 to dobre równe wyniki oba w top50.

 

Przeciwwaga w Cavs jest coraz lepszy McCollum Niedoceniany u nas 1,49 i wreszcie dodatni w obronie.

 

Tylko ze obecnie Indiana ma dwóch bardziej plusowych graczy na lawke co pokazuje dobry równy skład Indiany.

Wysoko Theis.

Cavs ma przewagę i ciężko się to nadrabia ale jest to możliwe.

 

O co chodzi z Danielem.

 

Wyścig rozstrzygnie się moim zdaniem na ławce rezerwowych i w grze Conleya vs Collum.

Inni to dodatki do gry liderów.

Przy równej grze popatrzymy na produkcje drugich kwart.

Lepszy skład na papierze ma Indiana ale tam Barton gra poniżej oczekiwań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, czy Ty będziesz budował tiery na podstawie bilansu po 1 trymestrze? Dobrze zrozumiałem ? (Czytałem trochę pobieżnie bo za dużo tutaj jadu /nie żebym spodziewał się czegoś innego/)

 

Bo jeśli tak to nie uważasz ze byłoby to bardzo niesprawiedliwe względem zespołów które miały łatwiejszy terminarz w 1 trymestrze dzięki czemu zrobiły lepszy bilans niż te z trudniejszym? Czy nie lepiej pozostać przy tym power rankingu który stworzyłeś na poczatku a pozmieniać tylko niektóre zespoły miejscami?

 

Chyba, ze przeoczyłem jakiś kluczowy wpis dla tej , Ehe ehe, dyskusji i kłócicie się o coś innego to soraski

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy skład na papierze ma Indiana ale tam Barton gra poniżej oczekiwań

 

Chyba raczej problemem jest, że mało gra przez kontuzje :) A warto pamiętać, że Batum mimo swojego kontraktu miał dobry pierwszy trymestr i był w pełni zdrowy. Trzeba będzie odkopywać stare posty Jaśka, by dobrze sprzedać legendarnego Nwabę, a i na Theisa się coś przyda ;)

 

Cavs mają przewagę 5 winów nad Pacers, a dyskusja jest gorąca. Raczej nie ulega wątpliwości, że Pacers powinni być mocniejsi pytanie czy są w stanie nadrobić taką różnicę.

Dokładnie tak xD I w związku z tym jedzie po mnie tak, że wrócił na ignora

 

Ale przecież nie można mieć na ignorze radnego :)

 

Mi nie pozwalano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania były ze będzie grał. Na pewno GM Indiany.

 

Nie grając to „ gra” poniżej oczekiwań.

 

Obserwuje go uważnie. Przepraszam za nieprecyzyjność.

 

Tym bardziej ze w takiej dyskusji na koniec chłopaki podadzą sobie ręce mi spuszcza wpierdol i razem pójdą na piwo.

 

Wiec trzeba się pilnować. Aby nie urazić obu GM ;)

 

Chyba ze ktoś jest kozakiem to może gownem każdego gracza obrzucić ;)

Chyba raczej problemem jest, że mało gra przez kontuzje :) A warto pamiętać, że Batum mimo swojego kontraktu miał dobry pierwszy trymestr i był w pełni zdrowy. Trzeba będzie odkopywać stare posty Jaśka, by dobrze sprzedać legendarnego Nwabę, a i na Theisa się coś przyda ;)

 

Cavs mają przewagę 5 winów nad Pacers, a dyskusja jest gorąca. Raczej nie ulega wątpliwości, że Pacers powinni być mocniejsi pytanie czy są w stanie nadrobić taką różnicę.

 

 

Ale przecież nie można mieć na ignorze radnego :)

 

Mi nie pozwalano :)

Jeden to sral na brody nawet

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak xD I w związku z tym jedzie po mnie tak, że wrócił na ignora

Nie, to jest kutwa niepojete, trzeci dzien z rzedu dopierdzielasz sie do cavs i to w momencie w ktorym pochwalilem Twojego russella. A to forma, a to finanse, a to terminarz. Kiedy wreszcie reaguje na Twoje zaczepki i odpowiadam to wybiegasz zaplakany z gilami wiszacymi z nosa i strzelasz focha z przytupem jak maly przedszkolak w piaskownicy ktoremu zabrali grabki. Ja juz nie czaje czy to jakas kolejna Twoja gierka zeby dostac lepszy bilans bo Cie straszny fluber krzywdzi, czy naprawde taka straszna z Ciebie ci... a zreszta nie bede konczyl.

 

Ps, jak mnie wrzucisz na ignora, nie przestaniesz byc klamca, to tak nie dziala:)

Co by nie pisać Cavs potrzebują wzmocnień bo czuja oddech na plecach.

 

Wstępnie chciałem nawet napisać coś na temat Conleya aby znaleźć słabsze strony ale on wypada dobrze tez w DRPM

 

Po obu stronach parkietu dodatni co w Grizz nie tak łatwo robić.

 

Conley 19 w lidze.

 

1,19 i 1,41 to dobre równe wyniki oba w top50.

 

 

Dla calego sezonu. Przeciez gra grizzlies, gasola i conleya w 1 a 2 trymestrze to jest przepasc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się. Specjalnie mnie prowokujesz, bym na ten zlot przyjechał :)

Napił bym się z GM Pelicans.

 

juz Mnie suszy na sama myśl.

Nie, to jest kutwa niepojete, trzeci dzien z rzedu dopierdzielasz sie do cavs i to w momencie w ktorym pochwalilem Twojego russella. A to forma, a to finanse, a to terminarz. Kiedy wreszcie reaguje na Twoje zaczepki i odpowiadam to wybiegasz zaplakany z gilami wiszacymi z nosa i strzelasz focha z przytupem jak maly przedszkolak w piaskownicy ktoremu zabrali grabki. Ja juz nie czaje czy to jakas kolejna Twoja gierka zeby dostac lepszy bilans bo Cie straszny fluber krzywdzi, czy naprawde taka straszna z Ciebie ci... a zreszta nie bede konczyl.

 

Ps, jak mnie wrzucisz na ignora, nie przestaniesz byc klamca, to tak nie dziala:)

 

Dla calego sezonu. Przeciez gra grizzlies, gasola i conleya w 1 a 2 trymestrze to jest przepasc.

Conley akurat pnie się w górę minimalnie

Gasol się stacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myślałem ale on jest lepszy niż jego fp

Dobrze wyznacza rytm gry

Dobiera zagrywki do sytuacji

Chroni piłkę

Tego nie widzisz w stats

Nikt go nie chce bo wszyscy uwazaja ze za chwile zacznie leczyc kontuzje:)

 

No i na bilans teamu to sie aktualnie w ogole nie przeklada.

Te twoje ligi fantasy nic nie znaczą, to cyferki łamane piąte przez dziesiąte.

 

BeGM wyznacza standardy jakości NBA :)

Cyferki przynajmniej nie tupia, nie placza i nie robia scen, wiec tez sa jakies plusy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie zapytasz czy chciałbym za Delli Roziera czy Conleya to oczywiście ze Delli.

 

Ale będąc sprawiedliwym trzeba docenić Conleya.

( tam nie ma pomyłki ;)))))

Rozier wyglada lepiej aby go mieć ale Conley na razie gra solidnie. Bardzo solidnie. Sałary i zdrowie to inna sprawa

Przeciez conley jest duzo lepszy niz rozier w 2 trymestrze:) nie trace kontaktu z rzeczywistoscia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.