Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie jest to wzorcowa sytuacja. Nie pamiętam co dostałeś za McGrudera, ale on dawał dość mocne wsparcie Ci w pierwszym trymestrze. Pozyskując Collisona zadbałeś o lepszy fit, ale chyba ogólnie pod względem siły to status quo zachowałeś.

Czyli zamiana Collisona na McGrudera to status quo. Spoko. Jakbym wiedział, to bym się nie wymieniał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mocno kibicuje Indianie w walce o play-offs.

 

 

Podoba mi się wizja Conley + duo wysokich Randle/Turner mimo że na początku byłem bardzo sceptyczny łączeniu tych dwóch ostatnich, ale od czasu kiedy Randle mocno poprawił trójkę ( 33% but still better than 22% z zeszłego roku) a Myles sadzi 40% widzę dużą szansę na fajny wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mocno kibicuje Indianie w walce o play-offs.

 

 

Podoba mi się wizja Conley + duo wysokich Randle/Turner mimo że na początku byłem bardzo sceptyczny łączeniu tych dwóch ostatnich, ale od czasu kiedy Randle mocno poprawił trójkę ( 33% but still better than 22% z zeszłego roku) a Myles sadzi 40% widzę dużą szansę na fajny wynik. 

 

Niestety, Alonzo podrzuca same zgniłe jaja. Jak nie Baynes z kontuzją, to koledze RA Lamba ;)

 

A packa Conley - Lamb - Barton - Randle - Turner z solidną ławką mogłaby zdystansować Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zamiana Collisona na McGrudera to status quo. Spoko. Jakbym wiedział, to bym się nie wymieniał :smile:

Tu chyba obie strony są zadowolone. 

Collison nie miał w Magic przyszłości, a McGruder z miejsca stał się podstawowym graczem rotacji. Do tego jest jeszcze perspektywiczny rookie - Trier, który dostaje tez regularne minuty. 

W Cavs za totaki gracz jak Collison był niezbędny i zdecydowanie poprawia fit. 

 

Niestety, Alonzo podrzuca same zgniłe jaja. Jak nie Baynes z kontuzją, to koledze RA Lamba ;)

 

A packa Conley - Lamb - Barton - Randle - Turner z solidną ławką mogłaby zdystansować Cavs.

Ale Baynes wrócił i gra. Wypadł na połowę trymestru.

Za to Koufos gra w kratkę, a Mason dla którego robiłem ten deal - w ogóle nie gra i zdążyłem go oddać w dealu za McGrudera.

 

Lamba nie było raptem w 3 meczach. Dla porównania pozyskanego za niego Matthewsa w 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ogólnym forum się już nie udzielam, bo dyskutować się już nie da. Nie zabieraj mi tej przyjemności tutaj, tylko dlatego, że mam inne zdanie niż ty. A lubię sobie oceniać zespoły innych. Zawsze to robiłem.

 

Nie mam zamiaru Cię przekonywać o słabości Aldridge w pierwszym trymestrze, szkoda tylko, że sam masz tak słabą pamięć.

Słabszy miał start równo do połowy listopada. T1 kończyliśmy w połowie grudnia.

 

Ale przecież nie będę się kłócił bo wręcz na korzyść byłoby dla poprawionego bilansu pokazać jak było złe a jak jest super.

 

Uważam ze nie zasługiwał na taka „ gowniana” ocenę i tyle.

 

A ze jest obecnie lepszy to i moja gra jest dużo lepsza.

 

Dodając do tego wzmocnienie ławki do najlepszej w lidze i zdrowy T2 po niespodziewanie szybszym ( o dwa tygodnie) terminie Millsapa jest obecnie dobry okres dla spurs.

 

Grają 2 mocne piątki a 11 graczem z czeluści jest niespodziewanie Alex Len 13/7,7/1,3bl sobie od 18 grudnia robi a 12 w rotacji Delli którego brałem jako sałary drop ( 7,5 mln łącznie) wypalił nagle po wyleczeniu urazu 8,7/1,7/3,7 43,5 za trzy trafiając 27 trójek w 19 minut średnio. Śmieszne ze on 4 razy 3 trójki trafił nie oddając więcej niż 5 takich rzutów.

Cóż krytykę już widziałem.

 

Za dużo talentu ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I aby nie było te spostrzeżenia o Dellim nie maja poprawić sztucznie jego wartości sportowej bo wiecie ze w lutym będzie o nim rozmowa w kontekście sałary.

 

Miły gracz i skuteczny na 10 minut grania.

 

Nie zepsuje ani walki ani tanku.

Taki dobry wujek dla młodych

Jak ktoś będzie krytykował twojego gracza, a ja uznam, że przesadza to możesz liczyć na moje wsparcie.

 

Darmowej reklamy nie robię ;)

Rozumiem.

 

Zobacz na moje wpisy od początków kariery Walla

Bardzo propsowalem tego zawodnika

Oby jego szybkość wróciła.

Ja wierze w powroty graczy.

 

Jednego mam u siebie

Wiec czynem a nie pustym słowem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu tez w tematach clippers możesz poczytać ile razy przestzdlilem się z nimi.

 

Wpisy moje o cluppers można podsumować krótko.

 

Znowu mnie oszukali.

 

Teraz nie wierze a oni w 6 robią spurs marnując LMA 30/14 bez dwóch najlepszych graczy w nocy.

 

Oszuści.

 

A myślałem ze to rudy oszukiwał.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mocno kibicuje Indianie w walce o play-offs.

 

 

 

Podoba mi się wizja Conley + duo wysokich Randle/Turner mimo że na początku byłem bardzo sceptyczny łączeniu tych dwóch ostatnich, ale od czasu kiedy Randle mocno poprawił trójkę ( 33% but still better than 22% z zeszłego roku) a Myles sadzi 40% widzę dużą szansę na fajny wynik.

conley z gasolem i jjj robi w rl nba 3- 15...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całości, ale akurat pomysł z kreatorem Griffinem jestem w stanie kupić. Blake spokojnie może grać cos podobnego do Jokicia Denver, chyba jako jedyny wysoki w tej lidze. Zwlaszcza mając obok siebie świetnego Hielda oraz Davisa. No i Davis tez zrobił jakieś postępy w kreowaniu.

 

Nie chce mi się szukać na telefonie rosteru Pels, ale Hield-Griffin-Davis + dwóch legit rzucających SG/SF to w tej multipozycyjnej koszykówce może być fajny lineup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całości, ale akurat pomysł z kreatorem Griffinem jestem w stanie kupić. Blake spokojnie może grać cos podobnego do Jokicia Denver, chyba jako jedyny wysoki w tej lidze. Zwlaszcza mając obok siebie świetnego Hielda oraz Davisa. No i Davis tez zrobił jakieś postępy w kreowaniu.

 

Nie chce mi się szukać na telefonie rosteru Pels, ale Hield-Griffin-Davis + dwóch legit rzucających SG/SF to w tej multipozycyjnej koszykówce może być fajny lineup.

 

Ja też kupuję Griffina jako rozgrywającego. Widziałem ostatni mecz Pistons i nawet mu to wychodziło.

 

Pomyśleć że zdrowe NOP u nas to materiał na misia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol i LMA to pięknie odwrotna sytuacja trymestrami.

 

Pamiętam jak Gasol był pierwszy zarówno w RPM i PIPM. Wydaje się, że to nie było tak dawno.

 

Przecież pierwszy RPM był dopiero 6 grudnia. A Gasol wydaje się być wrakiem człowieka. Znowu wygląda jak ten Gasol z zeszłego sezonu, gdy przy grupce no name był najgorszym starterem Miśków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdę na adwokata Pels, ale jeśli dobrze pamietam to Camby pisał chyba głównie o elitarnym wykańczaniu Davisa i jego problemie z kreowaniem punktow samemu sobie. Griffin tez może z nim picki 4-5 grać, coś ala Jokic-Plumlee.

 

Ciagle odniesienia do Denver, ale tak mi naturalniej + podobnie widziałby role Griffina w tych Pels. Jesli jest tam tylko ktoś mogący niezłe bronić klasyczne jedynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całości, 

 

Nie chce mi się szukać na telefonie rosteru Pels, ale 

Blake Griffin

Anthony Davis

John Wall

Michael Kidd-Gilchrist

Aron Baynes

 

Michael Beasley

Buddy Hield

Glenn Robinson III

Reggie Bullock

Guerschon Yabusele

Tyus Jones

Harry Giles

Quinn Cook

Derrick Jones Jr.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.