Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ile meczy w tym trymestrze Wiggins opuścił?

 

I co ma opis i brak pf w 1 trymestrze do wyniku za drugi trymestr?

 

NIe żeby mi jakoś scpejalnie zależało na wygrywaniu bo już mi to trochę wisi, ale zachowajmy jakoś powagę argumentów.

Odnosze sie do stanu po 47 meczach gdzie wg Alonzo jestes bardzo blisko cavs wiec odnosze sie do calych 47 meczow.

Słaby argument, bo DeRozan to jednak główny ballhog, GTG i kreator zarówno w Spurs jak i Bulls BeGM.

W zadnym z 7 ostatnich meczow spurs ten glowny ballhog, gtg i kreator spurs nie byl plusowy w +/-. Zreszta ja twierdze ze derozan+wiggins w 2 trymestrze < mccollum + warren w 2 trynestrze.

 

Rzeczywiscie derozan ma wieksza role ( choc w tej chwili gtg jest tam od miesiaca aldridge akurat) niz mccollum. Tylko ze derozan ssie, ja nie pamietam kiedy ostatnio byl tak slaby.

O ile różnica w pierwszym trymestrze DeRozan > McCollum była ogromna o tyle teraz jest pewnie mniejsza, ale wciąż DeRozan lepszy.

Zreszta derozan jest jednak 2 opcja ( za aldridgem) w 6 druzynie zachodu i ma on/off minus 11.5. Mccollum jest 2 opcja w 4 druzynie zachodu ( za lillardem ) i ma on/off plus 11.1. Ja znam Twoja narracje ze rola jest najwazniejsza ale jak ktos jest kijowy w swojej roli i druzyna przez to ssie to moze trzeba wziac poprawke? Derozan w roli mccolluma bylby jeszcze gorszy niz mccollum w roli derozana. I u mnie zeszlo troche obowiazkow z mccolluma w 2 trymestrze.

 

Zreszta odsylam do tematu spurs, tam o ddr mozna troche poczytac

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu boje się toczą?

o zbicie jakiejś wyceny i klepnięcie deala Pelikanom bo tych ocen graczy nie rozumiem?

 

LMA dostał swoją krytykę za T1 ale nie przesadzajmy że DDR grał jako jedyny zbawca zespołu a LMA w tamtym okresie był... gównem

Marcus proszę uważaj na słowa bo tu grasz za ostro. I leci bagnem z twoich okolic ;-)

 

Obecnie DDR stał się jednym z głównych ojców porażki i tego nie zmieni mój nawet duży poziom lubienia gracza...

miałem cierpliwości i miłości do 2 spotkań z Lakers i klaskania przy popcornie na zryw z toronto

 

highlighty miłe ale w ocenie ogólnej słabo

 

 

 

LMA zaczął sezon nierówno ale nie na poziomie....g%$^&&%$#wna?????????

 

przypomnę bo pamięć krótka

 

 

po pierwsze przypomnę że w T1 spurs zaczęli sezon bez nominalnego rozgrywającego gdzie DDR z przymusu dostał piłkę i cierpiał na tym właśnie LMA

cała gra ( bez Whitea Murraya Walkera) była AWARYJNIE przestawiana przez Popa i ucierpiał oczywiście podkoszowy bo nie dostawał piłek co jest naturalne

marcus wiesz to bo teraz też cierpią twoi wysocy bez PG

 

 

wracając do LMA

 

w pierwszych meczach sezonu miał przeplatankę był chimeryczny ale nie schodził poniżej pewnego poziomu:

 

 

RS START:

 

pierwszy tydzień:

 

21/19 mecz otwarcia vs Minny

37/10/5 vs Lakers

 

potem te dziwne mecze ale nie dramatyczne 15-25 punktów każdy i 5-15 zbiórek w przeplatance z najgorszym meczem z Indianą 15/13 na aż 18 rzutach

 

w listopadzie te trzy wyjazdowe SAC PHO PEL gdzie robił dramat rzutowy ale bronił całkiem dobrze zabezpieczając deskę

 

6/16 7/12 7/10 - trzy najgorsze mecze sezonu na wyjazdach !!!

 

od 23 listopada trzyma już poziom poniżej którego nie schodzi....poza wyjątkiem meczu z dallas ( parę dni temu)

 

33/14 z Indianą na wyjeździe....wzmacniając scoring ( tak tak więcej rzutów) poprawiając ZDECYDOWANIE skuteczność  ( do rewelacyjnej!!!) 14 spotkań na ponad 60FG% w tym  8/12 11/15 10/15 10/14 13/19  9/12 20/33 11/17 i  13/21

 

to nie jest tak, że ten slow start 43%FG dla podkoszowego był tragiczny bo dawał sporo pod bronioną deską i obserwtorzy zauważają że broni twardo obecnie

 

dodatkowo pisałem o tym wielokrotnie że statystyki miał dużo słabsze niż sama gra bo te wykręcone z kosza poprawnie rzuty powinny kończyć sie punktami bo gracz wszystko zrobił poprawnie a piłka po prostu nie wpadała w trudny do zrozumienia sposób

 

śmieszny opis ale boleśnie prawdziwy.....

 

mowa ciała, i wpływ na ławkę bez rozgrywających był kluczowy

 

więc proszę nie zmieniać tu narracji jak widziałeś jeden mecz LMA vs Pelikany bo to sugerują wpisy

 

LMA zmienił styl gry, już więcej na kontakcie, dużo wymusza fauli i już KAT poszedł na ławkę z fou troble

 

miał to robić DDR i na to liczyłem a robi LMA

 

per 36 oba ostatnie lata to najwięcej w karierze FTA

 

51,1 FG% to już lepiej niż rok temu a wyciągał ten wynik z dużo niższego poziomu

niższego nie znaczy DRAMATYCZNEGO!

 

ot slow start bez rozgrywających z nowym DDR grającym nie swoją grę i z innymi akcentami w obronie która poprawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s5 to jedno, ale podkreślałeś wielokrotnie ważność szerokiej rotacji fluber, a nie masz tam lekko, skoro 22 min gra fatalny Rozier, 44 min wspólnie połamany Baze i znak zapytania teraz House i 16 minut beznadziejny Scott.

Mam tak szeroka lawke ze nawet nie pamietasz ze jest na niej zawodnik ktory swoimi 20 punktami osmieszyl lakers w staples center:) to sa klopoty bogactwa raczej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O post ignazza chociazby:)

 

No tak, ale chyba nikt nie kwestionuje, że DeRozan ostatnio gra bardzo słabo. Chociaż 7 spotkań + 1 absencja to "tylko" 1/3 trymestru. Wcześniej wyglądał świetnie, potem w miarę trzymał poziom. Może się jeszcze odbuduje.

 

Oczywiście nie wydaje mi się by bez powrotu Kevina Love udało się odbudować tak wielką przewagę. Chyba, że i Tobie wypadłby dla równowagi jakiś kluczowy player. Nie życzę Ci tego, tylko mówię. Przewagę masz sporą, a w tym momencie macie porównywalne teamy.

O co tu boje się toczą?

o zbicie jakiejś wyceny i klepnięcie deala Pelikanom bo tych ocen graczy nie rozumiem?

 

Oj chyba zaraz posłużę się tym memem, bo taka retoryka mnie wkurwia.

 

335-1334-large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie wydaje mi się by bez powrotu Kevina Love udało się odbudować tak wielką przewagę. Chyba, że i Tobie wypadłby dla równowagi jakiś kluczowy player. Nie życzę Ci tego, tylko mówię. Przewagę masz sporą, a w tym momencie macie porównywalne teamy.

Porownywalne teamy bysmy mieli gdyby oprocz love nikt nie opuszczal meczow w bulls. A w aktualnej sytuacji moj team jest po prostu lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownywalne teamy bysmy mieli gdyby oprocz love nikt nie opuszczal meczow w bulls. A w aktualnej sytuacji moj team jest po prostu lepszy.

 

Chyba jestem nie na bieżąco. Ktoś tam wypadł po za Ballem dopiero teraz?

 

Mówisz o swojej głębi, ja patrzę na roster i widzę 6-7 graczy do gry. Bulls mimo kontuzji mają teraz trochę lepszą sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osman to taki odpowiednik mojego Chandlera Hutchisona, więc bez szału ;-)

A podawałem mpg grajków jakie masz w opisie no i ta ławka mocno, mocno ssie.

Rozier ma tam role 6th mana i moze w koncu grac normalnie a nie to co w celtics gdzie jest 8 czy 9 zawodnikiem w rotacji wiec co to za porownanie. Moze jak smart dostanie solidne zawieszenie to bedzie mial okazje sie pokazac w koncu bo to lepszy gracz niz jego staty co pokazal rok temu w playoffs kiedy mial pilke w rekach. U mnie ja dostaje i gra u siebie w domu.

 

Zreszta to jest smieszne ze lawka stala sie tak wazna ze teraz przesuniecie z s5 na lawke fatalnego gracza to jest minus bo " pogorszyles lawke " :)

 

Osman dopiero co spral lakers na wyjezdzie, bedac najlepszym strzelcem druzyny a Ty go porownujesz z leszczem ktorego career high to 12 punktow?:) dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aldridge był beznadziejny w pierwszym trymestrze, każdy to widział. DeRozan ciągnął zespół i grał chyba najlepszą koszykówkę w karierze.

 

Chyba sam to pisałeś, a teraz piszesz jakieś nowe historie. Przytaczasz pojedyncze dobre mecze Aldridge, które nawet nie chce mi się sprawdzać czy były garbage lub na jakiej skuteczności, a DeRozana sprowadzasz do trzech meczów, które ponoć były tylko efektowne w highlight. Co ty tworzysz?

 

Jeszcze mówisz, że to w celu obniżenia trade value, by kogoś kupić. Gdzie ja kogoś obniżam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem nie na bieżąco. Ktoś tam wypadł po za Ballem dopiero teraz?

 

Mówisz o swojej głębi, ja patrzę na roster i widzę 6-7 graczy do gry. Bulls mimo kontuzji mają teraz trochę lepszą sytuacje.

Portis opuscil polowe spotkan. Plus starterzy: augustin, derozan, tolliver, hassan opuscili 7 meczow jak dotad.

 

Popatrzyles chyba na swoj przez pomylke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, nie zrobisz 50% z tak grajacym derozanem ( 17 ppg w 2 trymestrze na 43% fg i to bez trojek) jako 1 opcja w ataku i tak grajacym wigginsem jako 2 opcja w ataku ( 19ppg na 39% fg). Mccollum ( 19ppg na 44% fg, ale duzo lepsze efg) i warren ( 19 ppg, 46% fg i 41% za 3) sa tu po prostu lepsi. A tutaj pozostaje porownanie pozostalych graczy s5 gdzie collison > augustin, jordan niech bedzie ze = hassan i taj gibson >>> tolliver/patterson. A nawet nie biore pod uwage nieobecnosci gdzie moja s5 opuscila 1 mecz a w bulls tych absencji jest znacznie wiecej.

 

To juz nawet gm bulls widzi ze tutaj o zadnym gonieniu nie moze byc mowy:)

 

Love nie gra, derozan ssie, ball kontuzja, portis kontuzja, wiggins pare meczow opuscil, opisu nie bylo, pf-a w 1 trymestrze tez nie. Moja s5 po jakichs 47 meczach sezonu opuscila 2 mecze, wszyscy na swoim poziomie lub powyzej oczekiwan, wzmacniam sie w okienku nie oddajac waznego gracza i jak czytam ze po 2 trymestrze to sa okolice remisu to mam ochote tym wszystkim pierdzielnac i zajac sie czyms innym, serio:)

 

Jestem w tym momencie jakies 5 winow nad 9 seedem jak nie wiecej. Tu nie ma mowy o walce. Musialbym miec w koncowce sezonu wiekszego pecha niz bulls by tego nie utrzymac.

Nie wiem jeszcze jaki Bulls, Cavs i Pacers maja terminarz w III trymestrze (nie patrzyłem, żeby sie nie sugerować tym co nas czeka wtedy), ale w II Bulls majż nieco łatwiejszy niż Cavs. Porównując obie drużyny - Cavs wypadają jak dla mnie aktualnie lepiej od Bulls, ale patrzymy na terminarze.

Cavs mi wychodzą w II trymestrze ujemnie, a Bulls mogą być w okolicach 50%. Powtórzę, że to dopiero wstępna analiza i oczywiście Cavs cały czas będą mieli przewagę.Rozumiem Fluber doskonale Twój punkt widzenia :) ale chodzi mi tylko o to, że jak nie wydarzy sie nic niespodziewanego, to pewnie Cavs będą na tym 8 seedzie, ale spojrz na Lakers Januarego i kontuzje LBJa, albo na Pelicans Marcusa i problemy na pg i teraz chwilowy brak Davisa. Ja zachwalałem moich Magic, ich głębię składu, a sam mam teraz graczy na styk i w sumie w pojedynczych meczach musze łatać graczami, którzy nominalnie graja na innej pozycji lub mniejsze minuty - chociażby teraz Aaron Gordon, a jak mi znów wypadnie Lowry, to zostaję z Mitchellem jako nominalnym pg (skądinąd grającym świetnie). 

 

Reasumujac - masz przewagę, ale teoretycznie nawet Atlanta jeszcze może sie włączyć w walkę o playoffs (podkreślam - teoretycznie ;)   )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldridge był beznadziejny w pierwszym trymestrze, każdy to widział. DeRozan ciągnął zespół i grał chyba najlepszą koszykówkę w karierze.

 

Chyba sam to pisałeś, a teraz piszesz jakieś nowe historie. Przytaczasz pojedyncze dobre mecze Aldridge, które nawet nie chce mi się sprawdzać czy były garbage lub na jakiej skuteczności, a DeRozana sprowadzasz do trzech meczów, które ponoć były tylko efektowne w highlight. Co ty tworzysz?

 

Jeszcze mówisz, że to w celu obniżenia trade value, by kogoś kupić. Gdzie ja kogoś obniżam?

Cały sezon broniłem i odpierdlem ataki na LMA któremu te rzuty nie wpadały a tylko w tym elemencie powinien być krytykowany Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus jeżeli czytam że LMa to gówno a DDR to rewelacyjny gracz to nie dziw się, ze się zastanawiam w co grasz bo nawet doklejając to do T1 brzmi dziwnie

 

Nic takiego nie napisałem. Mało tego Aldridge też broniłem dwa sezony temu, gdy wielu postawiło na Nim krzyżyk. Zerknij na ranking zaliasa, kto go miałem najwyżej na forum.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez cały sezon piszesz, że Hassan to szrot, a potem robisz wstawkę, że Grizzlies mają go omijać szerokim łukiem. Czemu? Tyler Johnson to lepszy asset?

 

Część adv stats pokazuje prawdę, a część to pierdoły. Nie da się oddzielić franchise playera od rolesa, który ogranicza się do 7 rzutów na mecz, z czego 5 to open looki. Wyśmiewałem przecież też adv stats Tyus Jonesa, więc nie robię tego pod tezę.

 

Pozycje wykorzystujesz do opluwania Hassana, który kolejny sezon, gdy tylko jest zdrowy daje świetną defensywę, a w ofensywie też chyba Spo do Niego trafił, bo mniej go wykorzystują z korzyścią dla drużyny. Nie pamiętam kiedy ostatni raz Alonzo pomstował na Hassana. Być może chciałby go oddać za dobry pakiet, by uwolnić minuty dla Adebayo. Zdradza ogromny potencjał.

 

Oczywiście, że DeRozan gra słabo obecnie, ale początek sezonu miał rewelacyjny i utrzymał Spurs w walce o PO, kiedy Aldridge wyglądał jak gówno. Gdyby DeRozan wtedy nie zrobił kilku zaskakujących winów to dziś Spurs by byli dużo niżej. Raczej nie ma się czym, więc chwalić z narracją, że hejtujesz zawsze i wszędzia nawet jak nie ma podstaw do tego.

 

Ale co ja mam czytać teraz, co ludzie piszą, jak ja pisałem to samo jak jeszcze nie było modne i oczywiste? Nie ucz ojca dzieci robić, bo widzę wiele rzeczy wcześniej niż inni.

 

Co ciekawe temat zaczął się od bronienia twojego extension, ale ty widzisz tylko atak na siebie.

Znajdziesz tam to brzydkie słowo

Totalnie nie trafiony osad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały sezon broniłem i odpierdlem ataki na LMA któremu te rzuty nie wpadały a tylko w tym elemencie powinien być krytykowany

 

Rok temu był czołowym defensorem, a teraz długo dawał dupy. Nie, to nie tylko kwestia rzutów, chociaż warto podkreślić, że skuteczność to miał dramatyczną nawet dla obwodowego, a co dopiero podkoszowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.