Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Była gadka że terminarz Bulls wcale nie był taki łatwy. O czyn chyba sam pisałeś. Zaraz dojedziemy do wniosku że Bulls nigdy nie mają łatwo.

 

Ja tylko czekam na wychwalanie Osmana jaki to złoty chłopiec Cavs.

 

Ja tam nie chce toczyć walk bo trymestr się jescze nie skończył, tylko w mojej opinii Bulls mogą nadrobić 2 może 3 zwycięstwa z pierwszego trymestru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była gadka że terminarz Bulls wcale nie był taki łatwy. O czyn chyba sam pisałeś. Zaraz dojedziemy do wniosku że Bulls nigdy nie mają łatwo.

 

Ja tylko czekam na wychwalanie Osmana jaki to złoty chłopiec Cavs.

 

Ja tam nie chce toczyć walk bo trymestr się jescze nie skończył, tylko w mojej opinii Bulls mogą nadrobić 2 może 3 zwycięstwa z pierwszego trymestru :)

Jak warren i bazemore nie wroca so konca trymestru to niestety musze przyznac Ci racje.

 

Wedlug terminarza jaśka miales na bank jeden z dziesieciu najlatwiejszych a teraz masz podobno plażing.

 

A przeciez jestesmy z tej samej dywizji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim meczu zakładam, że Bulls pokonali na własnym podwórku Hawks.

Teraz mają całkiem fajny terminarz:

u siebie G League Clippers i Cavs bez Warrena i Bazemorea, później wyjazd do przebudowujacych się Nets i Heat bez Dipo i możliwe że nadal Gallo i wyjazd do zdekompletowanych Hornets ze skacowanym Fournierem. Następnie goszczą u siebie Pels bez rozgrywającego (nie wiemy też co z Davisem) i wyjazd do Nets. Dopiero u siebie z Wizards czy Bucks mogą przegrać. Zanosi sie na niezłą passę łinuff - chyba najdłuższą w sezonie. ;)

Od razu bylo wiadomo, ze Bulls beda mocni, zaczeli ten trymestr imponujacym wyjazdowym zwyciestwem w Orlando :D 

 

A tak serio - Jako fan Dallas nie powienienem sie przyznawac, ale tak sie sklada, ze przypadkiem ogladam duzo Spurs ostatnio i bede mocnym hejterem Derozana. Tak jak dobrze gral w pierwszym trymestrze tak teraz ciagnie druzyne w dol. A przy jego slabej formie, kontuzji Balla nie popadalbym w takie ochy i achy nad tym skladem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu bylo wiadomo, ze Bulls beda mocni, zaczeli ten trymestr imponujacym wyjazdowym zwyciestwem w Orlando :grin:

 

A tak serio - Jako fan Dallas nie powienienem sie przyznawac, ale tak sie sklada, ze przypadkiem ogladam duzo Spurs ostatnio i bede mocnym hejterem Derozana. Tak jak dobrze gral w pierwszym trymestrze tak teraz ciagnie druzyne w dol. A przy jego slabej formie, kontuzji Balla nie popadalbym w takie ochy i achy nad tym skladem.

ja dziś Wigginsa z Lakers oglądałem i przyznam, że miał większy wpływ na to zwycięstwo niż KAT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś Wigginsa z Lakers oglądałem i przyznam, że miał większy wpływ na to zwycięstwo niż KAT. 

Wiggins pod nowym trenerem dostal jakiegos kopa motywacji i na pewno bardziej czuc jego obecnosc na boisku, wiecej hustel, wiecej walki pod koszem, pojawia sie obrona nawet. Generalnie widac ze probuje znalezc sposob na to zeby poprawic swoja gre. Jednak z grubsza nadal jest po prostu niefektywnym scorerem imo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie dziele skóry na niedźwiedziu, spokojnie.

 

Zakończy się trymestr to wtedy będziemy mogli coś więcej powiedzieć.

 

Generalnie Wiggins u mnie przez większość tego trymestru to 6 man.

 

Pierwsza piątka to DJ-LONZO-DEMAR-PORTIS-HASSAN

 

Mam spoko obrońcę obręczy. Dużo kreatywności i zadowalający spacing.

 

Ławka też w moim odczuciu wygląda solidnie.

 

Nie wmawiam nikogo że to drużyna jest nie wiadomo jak dobra, ale ma wiele pozytywów które warto dostrzec bo raczej o tej drużynie mówiono więcej złego niż dobrego :)

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins i DeRozan mają Hassana pod koszem, co też poprawia sytuację Bulls - do kontuzji Ball grał OK, bardzo dobry sezon ma DJ Augustin, 12pkt. i 2 trójki dorzuci też Forbes, no i Portis w tym trymestrze zaczął grać. Jasne, że szału nie ma, ale powinno to dać solidną grę, a dochodzi motywacja Bulls walczących o playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taka różnica ze wtedy był kent żeby go zastąpić porządnie, a teraz jest Cedi ;)

To prawda, ale nie miałem wtedy w składzie Collisona, więc suma talentu i tak jest większa niż w 1T.

 

Poza tym u mnie starterzy robią średnio 29 minut na mecz przez 50 spotkań sezonu regularnego, więc najprawdopodobniej teraz dostaną ich trochę więcej. Po to ich przez cały sezon oszczędzałem, żeby w końcowej fazie sezonu mieli jeszcze trochę paliwa w baku.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale humory w San Antonio

 

W dalszym ciągu wysokooktanowe występy graczy spurs

 

Ross 16/6/4/1 3/6 za trzy

WCS 11/6/2 5/9 z gry

 

W wysokim zwycięstwie 37 punktami z suns najlepszy mecz Millsapa w sezonie

 

W 22 minuty ( blowout) 20/9/2 6/8 2/2 za trzy

23 minuty Murray

 

13/2/5 5/9 3/5 za trzy

 

Oba występy mimo niskich minut bardzo efektywne występy

 

Nawet ostatnie miejsce z ławki Delladenova 4/3/5 w epizodzie z ławki

 

Drobne urazy w zespole

Niestety nie spełnia pokładanych nadziei nie w pełni zdrowy Stanley Johnson ( uraz hamstring ) oraz w nocy na parkiet nie wyszedł Derick Rose ( ankle)

Temple tez wolno wraca po urazie ramienia.

Tylko 12 minut.

 

Konkurencja.

 

Świetny mecz Dannego Greena

22 punkty 6/10 za trzy. Bardzo dobry tez w obronie a miał kogo bronic.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.