Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Aldridge w pierwszym trymestrze był gównem, przykro mi.

Szkoda

 

Myśle jednak ze nie większym niż obecnie pewien gracz którego na razie masz bankowo na piec lat.

 

Chyba ze już ktoś się nabrał na twoje mocne negocjacje i kozaczysz mając już jajo podrzucone

 

Tak dziś kozaczysz od rana.

Udało się i świętujemy?

Aż boje się jaki mi dasz wynik T2 z takim lepszym liderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portis opuscil polowe spotkan. Plus starterzy: augustin, derozan, tolliver, hassan opuscili 7 meczow jak dotad.

 

Popatrzyles chyba na swoj przez pomylke:)

 

Po za Rozierem nie masz wartościowych NBA playerów na ławce. Ewentualnie ten House, tylko jak już mówiłem jest obecnie dość problematyczny po sytuacji z Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus dajmy już spiokoj choć to Ty rzucasz brzydkimi słowami.

 

Rozwiniesz twój pomysł ze kreatorem w teojej ekipie jest Rudy Blejk.

 

Bo jak już tak chwalisz DDR który rzeczywiście zaczął kreować w Real spurs opisz mi proszę jak ma to robić Griff.

 

Czytałem ze właśnie on będzie dystrybutorem Pelicans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda

 

Myśle jednak ze nie większym niż obecnie pewien gracz którego na razie masz bankowo na piec lat.

 

Chyba ze już ktoś się nabrał na twoje mocne negocjacje i kozaczysz mając już jajo podrzucone

 

Tak dziś kozaczysz od rana.

Udało się i świętujemy?

Aż boje się jaki mi dasz wynik T2 z takim lepszym liderem

 

Stare chińskie przysłowie mówi, jak nie wiesz co powiedzieć to powiedz stare chińskie przysłowie zaatakuj John Walla ;)

 

Nie wiem jaki bilans dostanie Spurs, dużo zmiennych tam zaszło. Ale fajnie, że Aldridge wrócił do formy, bo lubię gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trać czasa i energii na opisy innych nie twoich graczy.

Stare chińskie przysłowie mówi, jak nie wiesz co powiedzieć to powiedz stare chińskie przysłowie zaatakuj John Walla ;)

 

Nie wiem jaki bilans dostanie Spurs, dużo zmiennych tam zaszło. Ale fajnie, że Aldridge wrócił do formy, bo lubię gościa.

Szukałem tylko definicji słowa którego używasz

Chyba znalazłem punkt odniesienia

Który chyba nie stawia = Wall LMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za Rozierem nie masz wartościowych NBA playerów na ławce. Ewentualnie ten House, tylko jak już mówiłem jest obecnie dość problematyczny po sytuacji z Rockets.

 

No tak, bo mając gracza który rypie ponad 30MPG w RL NBA i nie opuszcza żadnego meczu w trymestrze, to nie można powiedzieć, że to jest wartościowy NBA rezerwowy:) 

 

Ilu masz graczy na ławce grających ponad 30 MPG w RL NBA tak z ciekawości?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus dajmy już spiokoj choć to Ty rzucasz brzydkimi słowami.

 

Rozwiniesz twój pomysł ze kreatorem w teojej ekipie jest Rudy Blejk.

 

Bo jak już tak chwalisz DDR który rzeczywiście zaczął kreować w Real spurs opisz mi proszę jak ma to robić Griff.

 

Czytałem ze właśnie on będzie dystrybutorem Pelicans

 

Odpal pierwszy z brzegu mecz Pistons, to będziesz wiedział jak wygląda atak Pels z Blake na rozegraniu. Swego czasu dawałem też fajny artykuł o Nim, gdy porównywałem go do Cousins/LeBron style. Akurat tutaj wielkiej wyobraźni nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo mając gracza który rypie ponad 30MPG w RL NBA i nie opuszcza żadnego meczu w trymestrze, to nie można powiedzieć, że to jest wartościowy NBA rezerwowy:)

 

Ilu masz graczy na ławce grających ponad 30 MPG w RL NBA tak z ciekawości?:)

Mało jest.

 

Nawet ja mając najlepsza lawke w lidze chyba nie mam.

Ostatnio Manu ;)

Ale Manu z dopiskiem zdrowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki g-league jak i Osman^ takie tam startery w tankerach.

 

U mnie 11 gracz w rotacji, nie wiem jak u Ciebie tam Osman, ale przy Rozierze i Scottcie beznadziejnych ma dostać więcej minut?

Z Hutchisona taki starter jak z koziej dupy trąba. Wrzucili go do piątki, jak zaczęli już ostry tank i uznali, że z Hutchisonem w piątce przegrywanie pójdzie jak z płatka i się nie pomylili. Hutchison wskoczył do piątki i Bulls zrobili 0-10 w ostatnich 10 meczach:) Gratuluję wyobraźni:)

Mało jest.

 

Ale jak widać, jak się ocenia mój zespół to tacy gracze nie zasługują nawet na miano wartościowego rezerwowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trać czasa i energii na opisy innych nie twoich graczy.

 

Szukałem tylko definicji słowa którego używasz

Chyba znalazłem punkt odniesienia

Który chyba nie stawia = Wall LMA

 

Na ogólnym forum się już nie udzielam, bo dyskutować się już nie da. Nie zabieraj mi tej przyjemności tutaj, tylko dlatego, że mam inne zdanie niż ty. A lubię sobie oceniać zespoły innych. Zawsze to robiłem.

 

Nie mam zamiaru Cię przekonywać o słabości Aldridge w pierwszym trymestrze, szkoda tylko, że sam masz tak słabą pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za Rozierem nie masz wartościowych NBA playerów na ławce. Ewentualnie ten House, tylko jak już mówiłem jest obecnie dość problematyczny po sytuacji z Rockets.

Przecież jak wszyscy byli zdrowi, to u mnie się do rotacji nie łapał Tyrone Wallace, który jest mocno plusowy w playoffowych Clippers z ławki ( 15MPG +4 w 2 trymestrze), przy kontuzji Bazemore'a spokojnie może przejąć jego minuty, a więcej kontuzji u mnie po prostu nie ma. Rotacja jest szeroka i jak na 8 team Wschodu w zupełności wystarczająca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że najgorszy zespół tego trymestru w RL NBA wygląda znacznie lepiej na boisku bez Osmana niż z nim ;-) ?

Hutch przynajmniej poprawia Bulls ;>

Więc nie porównywałbym tu bilansów lavinowskich bulls do clarksonowskich cavs, podobne tankerstwo :smile:

Osman jest tam minusowy, bo robi tam za LeBrona. To jest bardzo fajny roles, jak się go odpowiednio używa. podobnie jak Rozier jest bardzo fajny, jak się używa go tak jak rok temu, a nie tak jak teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo mając gracza który rypie ponad 30MPG w RL NBA i nie opuszcza żadnego meczu w trymestrze, to nie można powiedzieć, że to jest wartościowy NBA rezerwowy:) 

 

Ilu masz graczy na ławce grających ponad 30 MPG w RL NBA tak z ciekawości? :smile:

 

Przecież Osman to najbardziej minusowy gracz Cavs obok Sextona. Jak ty go chcesz sprzedawać jako wartościowego 7 gracza rotacji, bo łapie minuty w najgorszej drużynie ligi to ciężka twoja sytuacja. A sam piszesz, że mamy Ci zazdrościć... ;) Pytanie tylko czego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Osman to najbardziej minusowy gracz Cavs obok Sextona. Jak ty go chcesz sprzedawać jako wartościowego 7 gracza rotacji, bo łapie minuty w najgorszej drużynie ligi to ciężka twoja sytuacja. A sam piszesz, że mamy Ci zazdrościć... ;) Pytanie tylko czego :tongue:

Super, to przy ocenie DeRozana rola jest istotna, a przy ocenie Osmana nie ma znaczenia, że Cavs tankują każąc mu robić w tym teamie za LeBrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to ma być z Rozierem - bo w większej roli jest fatalny w tym trymestrze w mniejszej też...

Bez jaj, że będziemy bazować na sezonie 17/18 w nieskończoność w jego przypadku, gdy gra fatalnie.

 

Osman nie trafia trójek i gra słabiutko w D. Zabierzesz mu piłkę to co będzie robić?

 

Przecież Rozier w zeszłym sezonie robił jakieś 39% z gry, to nigdy nie była jego mocna strona. Jest dobrym obrońcą, lepszym, niż ten twój hutchicośtam.

 

Jak ma je trafiać skoro rok temu oddał przez cały sezon 5 nieasystowanych trójek, a w tym sezonie już ma ich prawie 40? Jak każą mu sobie samemu kreować rzut, to jak ma trafiać?

A no chyba że tak. Wszystko jasne. 

 

20-7 wystarczy w takim razie?

Nie zrozumiałeś, on gra w tym trymestrze mecze po czterdzieści pare minut czasami w dużo za dużej dla siebie roli, gdzie często jest najlepszym strzelcem Cavs w meczu. O to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, to przy ocenie DeRozana rola jest istotna, a przy ocenie Osmana nie ma znaczenia, że Cavs tankują każąc mu robić w tym teamie za LeBrona?

 

Oczywiście ma, ale argument o 30 minutach do mnie nie trafia.

 

Wiadomo, że starterzy minusowych teamów i to jeszcze tak słabych jak Cavs będą wyglądali najgorzej.

 

Być może za mało widziałem, ale mnie jakoś Osman nie przekonał. W moich notatkach widnieje jako piąty najlepszy gracz Cavs.

 

Nie jest to wzorcowa sytuacja. Nie pamiętam co dostałeś za McGrudera, ale on dawał dość mocne wsparcie Ci w pierwszym trymestrze. Pozyskując Collisona zadbałeś o lepszy fit, ale chyba ogólnie pod względem siły to status quo zachowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.