Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

zabawne, ze wam ta rola norzyc sie nie nudzi 😆

zle to o was swiadczy, ale mniejsza.

 

2 godziny temu, ignazz napisał:

Na którym biegunie jesteś? 

Ogólnie przytaczanie opinii wielu graczy to już jest meh. Ale robienie tezy o jego IQ aby wzmocnić swój prywatny zysk bo taka dobra opinia pasuje dla twojego składu nie jest ani niczym odkrywczym ani wybitnie górnolotnym. Ot wrzutka internetowa. A ty pod ta wrzutkę jeszcze tworzysz fargocla jaki to GOAT nie jesteś. Weź się z rana mocniej puknij w głowę. 

Mamy wielu homerow wśród graczy. Jednemu wyjdzie drugiemu nie. Każdy ma swoje typy w zależności od preferencji ( stara gwardia graczy bardziej za Jordanem młodzi za swoją epoka aby podbić legacy) a czasem gdy ma w tym ktoś interes fetuje swojego kompana z ekipy. Tu daleko jest od analitycznych merytorycznych i obiektywnych opinii wśród graczy. 

A to ze ktoś propsuje swojego teammate nie czyni z tej opinii wyroczni. Green dobrze rozumie grę i role na boisku w Golden. Czy w innych systemach był tak skuteczny wykazując się IQ? Może. Ale czy to top umysł na który się powołujesz. Wątpię. 

I zejdź już z tej chmury na Ziemie. 

Bo z Qcinem robicie bufonadę. 

a co do samego wpisu masz oczywiscie racje. w zdecydowanej większości*.

wrzutka internetowa z mojej strony, ubarwiona do tego. 

sęk w tym, że to wy podbjacie jej wartość, nie ja. to wy nadajecie im znaczenie** 🤷‍♂️

*w zdecydowanej większości liczbowotezowej, bo najwazniejsze, czyt. to, że green jest jednym z najintelgientniejszych graczy nba (dodatkowo z trafnymi spostrzezeniami z ktorymi nierzadko sie z nami dzieli), nie powinno podlegac wedlug mnie watpliwosci.

**z mojej strony to byla mala ciekawostka. raczej male prawdopdoobienstwo, ze u kogos trafisz z tyloma wyborami (zapewniam, ze nie oplaclem greena) tyle.

3 godziny temu, jack napisał:

Gdyby ktoś nie zauważył to Spurs z Collinsem w składzie maja bilans 14-11. A gdy Zach gra dłużej niż 20 minut bilans wynosi 5-1 🤨

 

3 godziny temu, ignazz napisał:

Zdrowy gra bardzo dobrze. 

 

prawda.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Tu Wizards pompowane na jakiegoś contendera, a harden trza przyznać fatalny trymestr.. 

dzis gdyby nie dwa fatalne gwizdki nie wyszedłby z 10 punktów np.

wystarczy dobra obrona taka jak w Toronto wczoraj. Mega mecz polecam 

Wizards trymestr przeciętny, wiadomo, ale jak zaklikają w PO i Durant i Harden to może nie być co zbierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Tu Wizards pompowane na jakiegoś contendera, a harden trza przyznać fatalny trymestr.. 

dzis gdyby nie dwa fatalne gwizdki nie wyszedłby z 10 punktów np.

wystarczy dobra obrona taka jak w Toronto wczoraj. Mega mecz polecam 

Poczekajmy na PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Nie grał w meczach o wszystko. 

tylko, że to był mega ciężki koniec rs(plus playiny w perspektywie), jeśli rzeczywiście miał kontuzje to wpuszczanie go tylko po to by i tak wdupić mijało się z celem, nasi Lakers mają ten komfort, że utrzymają 1-2 seed bez względu na to ile Lebron zagra meczów na koniec naszego rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tangiers napisał:

Ja tylko przypomne, ze January i ja bylismy przeciwni traktowaniu Simmonsa jako grajacego co okazalo sie po czasie slusznym podejsciem. Ciekawi mnie jaki spin narracyjny teraz uslysze jak chodzi o Lebrona.

ze grał z leszczami w realu a sam dawał impact superstara + to elitarny obrońca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ze grał z leszczami w realu a sam dawał impact superstara + to elitarny obrońca ;)

Lebron gral dobry sezon, natomiast bardziej chodzi o to, ze jest teraz kontuzjowany. Do tej pory prezentowalem w grze uproszczone podejscie w tym zakresie. Nie bralem pod uwage w RS Irvinga dopoki nie zaczal grac, Simmonsa w ogole. Glosow mi to na pewno nie przysporzy, ale wydaje mi sie ze jest to uczciwsze rozwiazanie niz traktowanie Lebrona na ,,75%”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.