Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie osobiście żadne ruchy jakie tego lata zrobili Lakers się nie podobają, ale zabawne mimo wszystko jest jak niektórzy przeżywają to podpisanie gości jak Lance czy teraz Beasley przecież to są goście, którzy przy braku kontuzji najprawdopodobniej na parkiecie w ogóle pojawiać się nie będą. Ta drużyna jest i tak uzależniona od tego czy Lebron utrzyma poziom zbliżony do poprzedniego sezonu i od tego jak rozwijać się będą młodzi, a nie od tego kto tam będzie 11 graczem w rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca.

Lance i Beasley obawiam się, że mogą dostać minuty w rotacji z marszu.

Nie są to dobrzy vets w szatni.

A parkietu nie powinni wąchać nawet.

Tylko kosztem kogo te minuty? Na skrzydłach Lebron/Ingram/Kuzma zjadaja wszystkie dostepne minuty a nawet yroche ich za malo dla nich. Na obwodzie tez Lonzo/Rondo/KCP/Hart tu bedzie juz powqzny problem ze sprawiedliwym podzialem minut, a podejrzewam ze Svi swoja gra moze zmusic Waltona do znalezienia dla niego minut. Nie widze naprawde za duzego ryzyka ze tych dwoch bedziemy oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca.

Lance i Beasley obawiam się, że mogą dostać minuty w rotacji z marszu.

Nie są to dobrzy vets w szatni.

A parkietu nie powinni wąchać nawet.

Jakie masz dowody na ich negatywny wpływ na szatnię?

 

B-easy może spoko wyglądać z LBJ wymiennie na 3-4. Poza tym nie będzie trzeba mocno zmieniać game planu jak wypadnie Kuzma i Beasley będzie musiał wskoczyć za niego do rotacji.

 

To domknięcie składu, a reakcje jakby Mike był sprowadzony żeby startować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przecież taki Beasley w tamtym sezonie ni raz, ni dwa pokazywał, że umie zrobić +20pkt, i robił różnice na parkiecie. Bardzo dobry steal Lakers.

Prawdę mówiąc to trudno zrozumieć fanów Lakers kiedy spuszczają się nad Ingramem. a jednocześnie wylewają pomyje na  Beasleya.,Przecież Ingram i B-Easy to podobny level możliwości 12-15 PPG +5-6 RPG,analogiczna pozycja na boisku, ten sam #2 overall draft pick.,Taki sam wzrost.,Podobne problemy -jeden lubi zapalić ,a drugi nie może patrzyć na miskę z jedzeniem.,Poza różnicami w wadze i wiekiem niewiele się od siebie różnią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to trudno zrozumieć fanów Lakers kiedy spuszczają się nad Ingramem. a jednocześnie wylewają pomyje na Beasleya.,Przecież Ingram i B-Easy to podobny level możliwości 12-15 PPG +5-6 RPG,analogiczna pozycja na boisku, ten sam #2 overall draft pick.,Taki sam wzrost.,Podobne problemy -jeden lubi zapalić ,a drugi nie może patrzyć na miskę z jedzeniem.,Poza różnicami w wadze i wiekiem niewiele się od siebie różnią

Beasley to melodia przeszlosci. Ingram pokazal w zeszlym sezonie ze potrafi sie rozwinac.

 

Natomiast gdyby ingram zagral najblizszy sezon na poziomie trzeciego sezonu w nba beasleya, to chyba nikt nie bylby rozczarowany.

 

Przynajmniej statystycznie:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież taki Beasley w tamtym sezonie ni raz, ni dwa pokazywał, że umie zrobić +20pkt, i robił różnice na parkiecie. Bardzo dobry steal Lakers.

Nie oglądałem za bardzo popisów Knicks w 2 połowie sezonu, ale jak popatrzyłem w statystyki, to rzeczywiście wygląda to grubo:

 

PER 36 ( Beasley): 21,3PTS, 9 REB, 2,7AST, 0,8 ST, 0,8 BLK, 51% FG, 40% 3PTM, 78% FT. Gdyby lepiej rzucał wolne, skończyłby sezon w klubie 50-40-90:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasley to melodia przeszlosci. Ingram pokazal w zeszlym sezonie ze potrafi sie rozwinac.

 

Natomiast gdyby ingram zagral najblizszy sezon na poziomie trzeciego sezonu w nba beasleya, to chyba nikt nie bylby rozczarowany.

 

Przynajmniej statystycznie:)

Wiadomo ,że Ingram się rozwija i jeszcze nie pokazał pełni swoich możliwości,ale tak jak piszesz jego sufit jest na poziomie zbliżonym do Beasleya i w trzecim sezonie Ingram może się zbliżyć do najlepszych statystyk Beasleya/ per game ,chyba iże przez B-Easy dostanie mniejsze minuty (co jest prawdopodobne).,Na pewno sufit możliwości Ingrama jest bliżej sufitu Beasleya,Portera niż Duranta,Gianisa,

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ,że Ingram się rozwija i jeszcze nie pokazał pełni swoich możliwości,ale tak jak piszesz jego sufit jest na poziomie zbliżonym do Beasleya i w trzecim sezonie Ingram może się zbliżyć do najlepszych statystyk Beasleya/ per game ,chyba iże przez B-Easy dostanie mniejsze minuty (co jest prawdopodobne).,Na pewno sufit możliwości Ingrama jest bliżej sufitu Beasleya niż Duranta,Gianisa,Portera

Beasley miał taki sam sufit, jaki ma Ingram, tylko coś po drodze źle się potoczyło. Jak przychodził do NBA to miałem duże nadzieje, co do Beasleya, ale zupełnie nie spełnił moich oczekiwań. 

 

Jakiego Portera???

 

Wydaje mi się, że Ingram to nie jest gracz z potencjałem ze ścisłego topu, ale za kilka lat może się spokojnie kręcić w okolicach TOP 15. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayor, widac, ze obydwu graczy nie widziales nawet w akcji, piszac o ich sufitach

 

przede wszystkim b-easy przychodzil do nba jako gotowy produkt. byl nakurwiaczem na poizomie ncaa, potrzebowano tam 2-3 grajkow zeby go powstrzymywac. przychodzac do nba startowal juz z innej polki i inne byly w stosunku do niego oczekiwania. stad dzis kazdy ocenia go negatywnie, choc to solidny grajek jak na zmiennika

 

ingram przychodzac do nba, bylo wiadomo, ze to dlugofalowy proces, ze potrzebuje 2/3 lat na to, by  sie w ogole przystosowac fizycznie do nba. beasley potencjalu nie spelnil (oczekiwano od niego bycia top5 graczem nba), jaki mial sufit, ciezko to powiedzie ale pewnie to top5 graczy nba

 

ingram sufit wciaz ma na poziomie kawhajow czy giannisow, potrzebuje czasu.

nie wiem skad ci sie bierze, ze sufit ingrama nie jest na poizomie giannisa, skoro 2 sezon ofensywnie zaliczyl na lepszym poziomie od greka... rozumiem, ze po 2 sezonie greka tez pisales, ze czeka go srednia kariera??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayor, widac, ze obydwu graczy nie widziales nawet w akcji, piszac o ich sufitach

 

przede wszystkim b-easy przychodzil do nba jako gotowy produkt. byl nakurwiaczem na poizomie ncaa, potrzebowano tam 2-3 grajkow zeby go powstrzymywac. przychodzac do nba startowal juz z innej polki i inne byly w stosunku do niego oczekiwania. stad dzis kazdy ocenia go negatywnie, choc to solidny grajek jak na zmiennika

 

ingram przychodzac do nba, bylo wiadomo, ze to dlugofalowy proces, ze potrzebuje 2/3 lat na to, by  sie w ogole przystosowac fizycznie do nba. beasley potencjalu nie spelnil (oczekiwano od niego bycia top5 graczem nba), jaki mial sufit, ciezko to powiedzie ale pewnie to top5 graczy nba

 

ingram sufit wciaz ma na poziomie kawhajow czy giannisow, potrzebuje czasu.

nie wiem skad ci sie bierze, ze sufit ingrama nie jest na poizomie giannisa, skoro 2 sezon ofensywnie zaliczyl na lepszym poziomie od greka... rozumiem, ze po 2 sezonie greka tez pisales, ze czeka go srednia kariera??

Mylisz się ,oczywiście widziałem w akcji każdego (nawet na żywo).,Giannisa też- pierwszy raz w Barclays Center 2015 ASW-Rising Stars Challenge.,Porównujesz gracza ,który przeszedł z drugiej ligi greckiej do Ingrama który jest produktem Duke jednego z najlepszych systemów szkolenia w NCAA.,To mniej więcej tak jakby komuś dać deskę do krojenia mięsa żeby grał w US Open., Zresztą inne są oczekiwania wobec #2,a gracza który poszedł poza loterią z #15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy u jakiegokolwiek buka będzie wydarzenie - MVP Shaqtin a Fool zdobędzie ktoś spoza Lakersów... Pewnie dostaną zbiorowego. Bo to jak z GSW - Curry, Durant i reszta nie ma szans na MVP, bo uznanie się rozkłada na dwóch liderów i jeszcze Green ma swoją cząstkę z Klayem, tak tutaj - LeBron ostatnio był blisko wygranej, a do tego McGee, Lance, Beasley, Lonzo, Rondo. Potężna paczka kasztanów i dzbanów. I niby Durant swoim przejściem do GSW popsuł ligę, a co LeBron zrobił? Przez niego i jego obudowywanie to program Shaqa to będzie po prostu skrót meczu Lakersów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy u jakiegokolwiek buka będzie wydarzenie - MVP Shaqtin a Fool zdobędzie ktoś spoza Lakersów... Pewnie dostaną zbiorowego. Bo to jak z GSW - Curry, Durant i reszta nie ma szans na MVP, bo uznanie się rozkłada na dwóch liderów i jeszcze Green ma swoją cząstkę z Klayem, tak tutaj - LeBron ostatnio był blisko wygranej, a do tego McGee, Lance, Beasley, Lonzo, Rondo. Potężna paczka kasztanów i dzbanów. I niby Durant swoim przejściem do GSW popsuł ligę, a co LeBron zrobił? Przez niego i jego obudowywanie to program Shaqa to będzie po prostu skrót meczu Lakersów...

Nie ma szans, Smart musialby sie przeniesc do Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja widze sporo niepokoju ze strony fanow lakers.

Ja tam widzę, że po pozyskaniu LeBrona z ruchów Lakers śmieją się z grubsza prawie wszyscy, bo te ruchy są kiepskie, raczej na ten moment ciężko to zakwestionować.

 

Ale Van ma rację, raz, że jednoroczne kontrakty, a dwa, że oni nie będą odgrywać istotnych roli w zespole, tylko mając ponad 30 mln kasy spoko skończyć z czymś lepszym niż KCP, Rondo, Lance i McGee, nawet na rok.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że po pozyskaniu LeBrona z ruchów Lakers śmieją się z grubsza prawie wszyscy, bo te ruchy są kiepskie, raczej na ten moment ciężko to zakwestionować.

 

Ale Van ma rację, raz, że jednoroczne kontrakty, a dwa, że oni nie będą odgrywać istotnych roli w zespole, tylko mając ponad 30 mln kasy spoko skończyć z czymś lepszym niż KCP, Rondo, Lance i McGee, nawet na rok.

Moim zdaniem kcp, rondo, lance i mcgee jakies calkiem istotne minuty w rotacji beda miec bo w koncu jest lebron, ingram, kuzma, ball a w dalsze kolejnosci to juz chyba wyzej wymienieni gracze plus hart wiec to sa miejsca w rotacji od 5 w gore.

 

Ja podchodze do tego offseason lakers mocno emocjonalnie: od "kurde, lakers beda top 3 na zachodzie" do " kurde, lakers nie wejda do playoffs".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.