Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Top talenty to ma boston. Inne druzyny maja pojedynczych bardziej utalentowanych zawodnikow, mlodych albo juz w prime, trenera. LAL ma najwyzej 2-3 przecietne postacie, bez rzutu, bez sensu z lebronem. Jakby cavs, bucks, okc zaczelo tak obudowywac 34 letniego jamesa to byliby zrownani z ziemia. Jeszcze ten niemiec z dystema, no top talent z michigan, james na to czekal cala kariere. ukrainski klay i krol ligi letniej.

Drugi rok grają w finale SL to chyba nie jest przypadek. Są talenty i jest drużyna.

Wczoraj pisałeś że dostaniemy oklep w semi i kto wyszedł zwycięsko z tego starcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top talenty to ma boston. Inne druzyny maja pojedynczych bardziej utalentowanych zawodnikow, mlodych albo juz w prime, trenera. LAL ma najwyzej 2-3 przecietne postacie, bez rzutu, bez sensu z lebronem. Jakby cavs, bucks, okc zaczelo tak obudowywac 34 letniego jamesa to byliby zrownani z ziemia. Jeszcze ten niemiec z dystema, no top talent z michigan, james na to czekal cala kariere. ukrainski klay i krol ligi letniej.

 

Masz od razu dwie, bo widzę że atak dość ostry...

 

555495752_2_644x461_masc-na-bol-dupy-dod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale faktem jest, że drużyny LeBrona od czasów 66W robią spory underachievement w RS, a biorąc pod uwagę jak w ostatnim czasie sezony zaczynały niektóre nowe drużyny po pozyskaniu gwiazdy (OKC, Wolves), to, jeszcze na Zachodzie - ten RS może być cholernie wymagający dla LeBrona i Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs z Lebronem wygrywali minimum 50 meczów cztery sezony z rzędu, najwięcej 57, czy to jest taki underachievement?

 

2014/2015 - James opuścił 13 meczów, z nim w składzie zespół miał bilans 50-19.

2015/2016 - 57 wygranych mimo że Irving opuścił 29 meczów.

2016/2017 - LeBron opuszcza 8 meczów, Irving 10, Love 22.

2017/2018 - Irving już w Bostonie, Love wypada na 23 mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs z Lebronem wygrywali minimum 50 meczów cztery sezony z rzędu, najwięcej 57, czy to jest taki underachievement?

 

2014/2015 - James opuścił 13 meczów, z nim w składzie zespół miał bilans 50-19.

2015/2016 - 57 wygranych mimo że Irving opuścił 29 meczów.

2016/2017 - LeBron opuszcza 8 meczów, Irving 10, Love 22.

2017/2018 - Irving już w Bostonie, Love wypada na 23 mecze.

Poza pierwszym sezonem (gdzie LeBron był generalnie średni) rokrocznie mieliśmy schemat, gdzie LeBron gra sobie RS na poziomie top3-top5 ligi, a Cavs się męczą - a w playoffach mamy top4 alltime LeBrona, i człowiek się zastanawiał, jakim cudem grający alltime ofensywę Cavs wykręcili tylko 52W. To nawet boxscore pokazuje, że w RS miał dużo słabsze staty niż w prime, a w PO - na poziomie Jordana.

 

Więc uważałbym z tym MVP LeBronem w RS akurat, ale może okazać się, że w pewnym momencie będzie musiał przedwcześnie wcisnąć PO mode guzik, zwłaszcza jak Lakers wolno wejdą w sezon. Dlatego to może być ciężki sezon dla LeBrona, bo jak LAL będą się męczyć, to może mieć powtórkę z tego sezonu jeżeli chodzi o intensity w RS.

A jak jednak nie jest w stanie w wieku 34 lat grać na tym poziomie cały rok, to Lakers mogą mieć jakieś problemy. Ale zobaczymy, bo to wszystko sprowadza się, niespodzianka, do poziomu gry innych.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zalozylem z rapciem o rs. W PO nie ma sie co wyklocac, czy pierwsza czy druga runda, jakie to ma znaczenie? Wielkie rozczarowanie i streak finalow do kosza w otoczeniu mlodych koszarkow z upsidem i jakis mniejszych czy wiekszyh rakow. Chyba zaden fan lebrona nie chce widz8ec takiego dogrywania kariery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Lakersi nauczeni doświadczeniem dużo lepiej wejdą w ten sezon.

I szczerze mówiąc nie sądzę żeby Lebron musiał się specjalnie wysilać aby LAL zagościło w Playoffs.

Koncowe miejsce ( oprócz 7-8 ) nie ma znaczenia bo kiedy zacznie się prawdziwa gra to wtedy Lakersi wejdą na zupełnie inny pułap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Lakersi nauczeni doświadczeniem dużo lepiej wejdą w ten sezon.

I szczerze mówiąc nie sądzę żeby Lebron musiał się specjalnie wysilać aby LAL zagościło w Playoffs.

Koncowe miejsce ( oprócz 7-8 ) nie ma znaczenia bo kiedy zacznie się prawdziwa gra to wtedy Lakersi wejdą na zupełnie inny pułap.

to jest wlasnie ten problem, bo z 7 miejsca trafiasz gsw i sobie lebron moze wchodzic na dowolny poziom, 4-5 gier i moze sie przygotowywac do nastepnego sezonu w kwietniu. Tego zad2n fan lebrona nie chce ogladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie ten problem, bo z 7 miejsca trafiasz gsw i sobie lebron moze wchodzic na dowolny poziom, 4-5 gier i moze sie przygotowywac do nastepnego sezonu w kwietniu. Tego zad2n fan lebrona nie chce ogladac

 

HOU nie zrobią w tym roku 1st seeda, mogę się o to założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowe miejsce ( oprócz 7-8 ) nie ma znaczenia bo kiedy zacznie się prawdziwa gra to wtedy Lakersi wejdą na zupełnie inny pułap.

 

Ale kto niby oprócz Lebrona wejdzie na ten zupełnie inny pułap? Lonzo? Moim zdaniem obsra się jeszcze bardziej niż Simmons w tym roku. O Ingramie nawet nie wspominam. Chyba, że chodzi ci o kultowego "Playoff Rondo", to może tak, ale to i tak będzie sporo za mało, żeby powalczyć z czołowymi seedami Zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier*ole, ten sezon syzkuje się na niezłą porażkę, jeśli w środku lata nie można poczytać spokojnie tego tematu, bez zbędnych, idiotycznych postów wesołej gomadki ujadaczy...

 

Jeszcze żeby to były jakieś śmieszne/mądre/merytoryczne dyskusje, ale z połączenia fana spurs nie mogącego przeboleć teksanskiej agonii, gościa którego ksywka jeden do jednego oddaje "śmieciowy" poziom wypowiedzi i szeregu domorosłych znawców uzależniających powodzenie sezonu od tego jak został na zdjęciu uchwycony ingram nie może wyjść nic fajnego...

 

Gdzie te czasy, gdy mieliśmy poważnych, merytorycznych hejterów?! Ważniejszym jest jednak pytanie; gdzie się podziała opcja ignore? Chciałem tych punków i marcelich do forumowego śmietnika wrzucić... czy istnieje jeszcze old-school ignore, który pozwoli mi tej kupy nie czytać?

 

.

Mój ból zapewne jest przede mną bo dopiero sytuacja Leonarda przede mną.

 

Do agonii jednak daleko

 

Bardzo daleko mi do hejtu bo dywagacje :

 

o finale mnie śmieszą.

 

O potędze młodych mnie śmieszą.

 

To jak doceniacie mvp sl mnie śmieszą a przecież chyba doceniam ten tytuł jako fan spurs bo Kyle......mvp.

 

Od pewnej zmiany mentalnej lbj doceniam i jego poziom sportowy uważam za doskonały ale decyzji nie rozumiem.

 

Ale gorsze są ruchy inne około lebronowe.

Na razie paździez a wy już muskuły napinacie.

 

Czas pokaże i nie widzę powodów @kore wchodzić w pyskówki na twoim poziomie.

 

Mam godne życie fajny zespół smutek z sytuacji leonarda Wiec mi daleko do twojego opisu.

 

Reaguje na wpisy żartobliwie pisząc o pokerku a ty mi wyjeżdzasz z analiza mojego stanu ?

 

Wycieczki osobiste sobie odpuść.

Na miejscu GSW bym się zabawił i celował w lakers w pierwszej rundzie....

 

Oni po osłabieniu rakiet i całego wschodu maja już autostradę do tytułu i stać ich na spokojne granie regulars.

 

Ja bym się zabawił z drabinka.

W zeszłym roku było groźbie bo poprzez kontuzje stracili hca a mieli twardego przeciwnika czyli optymalne rakiety.

 

Tamtych rakiet już nie ma.

Spurs którzy byli ostatni poza cavs 16 zespołem mogącym oklepać gsw tez zaraz nie będzie.

 

Nic tylko się cieszyć.

Ptb bez wzmocnień

To samo jazz

Denver za młode

Pelikany kolejny raz zmiany

 

Lakers maja lbj ale reszta jeszcze musi uczyć się gry w PO.

Brakuje graczy w stylu arizy bo to wczesne bucks jest....

Fajnie zarzucać innym hejt ale jak mam się nie śmiać jak 3 lata analizujecie postępy randla i nie oddajecie go za nikogo bo prospekt a potem lakers go cichutko i bez echa tracą za nic. ....

 

Edit: za grę RR czy LS I McG w sumie.

Wszyscy piszą dajcie lbj strzelców a Magic podpisuje nie 1 nue 2 a 3 takich "pasujących"

 

I po tej sekwencji wchodzi gładko tekst o finale...

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie ten problem, bo z 7 miejsca trafiasz gsw i sobie lebron moze wchodzic na dowolny poziom, 4-5 gier i moze sie przygotowywac do nastepnego sezonu w kwietniu. Tego zad2n fan lebrona nie chce ogladac

To napisałem że oprócz miejsc 7-8 :)

Ale kto niby oprócz Lebrona wejdzie na ten zupełnie inny pułap? Lonzo? Moim zdaniem obsra się jeszcze bardziej niż Simmons w tym roku. O Ingramie nawet nie wspominam. Chyba, że chodzi ci o kultowego "Playoff Rondo", to może tak, ale to i tak będzie sporo za mało, żeby powalczyć z czołowymi seedami Zachodu.

Moim zdaniem podział jest jasny.

Na RS jest młodzież. Lonzo, Ingram, Kuzma, Hart.

Na PO jest Lebron i do Niego Rondo, Lance, JaVale.

Po to właśnie zostali sprowadzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisałem że oprócz miejsc 7-8 :smile:

 

Moim zdaniem podział jest jasny.

Na RS jest młodzież. Lonzo, Ingram, Kuzma, Hart.

Na PO jest Lebron i do Niego Rondo, Lance, JaVale.

Po to właśnie zostali sprowadzeni.

 

wlasnie dlatego wszyscy sie z Was smieja. nie wiem, czy to jest zabawniejsze jak sie czyta raz, czy jak powtorzysz to pare razy (w glowie albo na glos) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto z fanow Lakers tu sie napina?Zaczelo sie od dyskusji Rappara z Memento o 50w i ich zakladzie.Nie dziwcie sie ze jest tyle stron, jak co jakis czas wpadaja te same osoby i zaczynaja rzucac gownem w Lakers, byle tylko o cos sie przyczepic.

No teksty typu finał lbj

Rozmowy ze pokona się rakuety czy jazz

Tekst ze spurs nie wejdą do PO i lakers nie musza ich przechodzić

 

Wychodzą chyba od fanów lakers a nie hejterow?

 

A jeżeli coś niedorzecznego wychodzi z innych ust niż fanów to czemu nie zgłaszacie sprzeciwu.

 

Kolejny raz to nie fani lakers wyolbrzymiają.

Argument ze jest tyle stron i tyle osób pisze taki sobie.

 

Co rok to samo.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego wszyscy sie z Was smieja. nie wiem, czy to jest zabawniejsze jak sie czyta raz, czy jak powtorzysz to pare razy (w glowie albo na glos) ?

Nie wiem z czego.

Lebron to przekozak.

Rondo w Playoffs gra świetnie.

JaVale ma doświadczenie mistrzowskiej drużyny.

Lance też na pewno będzie przydatny w tym okresie.

 

Do tego banda młodych która na pewno w tym sezonie zamknie w końcu wielu hejterom gęby.

 

My będziemy śmiać się jako ostatni.

Zwłaszcza Lance i McGee to są tacy game changerzy w PO, że ja pierdolę :] 

 

Dlatego GSW podpisało Boogiego. Nie mieli wyjścia :]

 

To nie mają być game changerzy bo od tego jest Lebron.

To mają być faceci od konkretnej roboty.

 

Skoro Cousins oddał się im prawie w gratisie aby tylko zdobyć pierścień to go wzięli.

Ale jeszcze mogą żałować że oddali JaVale'a i Pachulie.

Zaza już im raz mistrzostwo wygrał załatwiając Leonarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.