Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Lebrona nie było ale wszystkie oczy i tak były skierowane na Lakers, na Lonzo i Jego ojca.

Ingram też cały czas był i jest pod presją bo oczekiwania wobec Niego są ogromne.

Chłopaki swietnie sobie z tym poradzili więc teraz też nie wymiękną.

 

Chłopaki sobie poradzili tak sobie. Nie mieli szans na playoffs, skonczyli wyzej niz druzyny walczace o pick, nizej niz druzyny walczacy o playoffs. Ingram spokojnie sie poprawil ale nie ciazyla na nim jakas wielka presja, nikt nie mial pretensji ze skonczyl z ujemnym on/off, nikt nie mial pretensji ze sie rozwija za wolno. Wobec lakers nie bylo rok temu zadnych oczekiwan a w zwiazku z tym presji a wiec nie bylo czemu nie sprostac. Teraz lebron witajacy sie z ingramem to wydarzenie na skale calej ligi. Pozniej bedzie tylko gorzej. Lavar przy lebronie to pionek, nikt nie traktuje go powaznie i do tego caly rok byl na litwie.

 

Ingram mial caly rok spokojnego rozwoju bez oczekiwan co do dobrego wyniku zespolu. W tym momencie jest najlepszym zawodnikiem jakiego ma do pomocy GOAT. I ma 20 lat. To jest presja nieporownywalna do tej rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki sobie poradzili tak sobie. Nie mieli szans na playoffs, skonczyli wyzej niz druzyny walczace o pick, nizej niz druzyny walczacy o playoffs. Ingram spokojnie sie poprawil ale nie ciazyla na nim jakas wielka presja, nikt nie mial pretensji ze skonczyl z ujemnym on/off, nikt nie mial pretensji ze sie rozwija za wolno. Wobec lakers nie bylo rok temu zadnych oczekiwan a w zwiazku z tym presji a wiec nie bylo czemu nie sprostac. Teraz lebron witajacy sie z ingramem to wydarzenie na skale calej ligi. Pozniej bedzie tylko gorzej. Lavar przy lebronie to pionek, nikt nie traktuje go powaznie i do tego caly rok byl na litwie.

Ingram mial caly rok spokojnego rozwoju bez oczekiwan co do dobrego wyniku zespolu. W tym momencie jest najlepszym zawodnikiem jakiego ma do pomocy GOAT. I ma 20 lat. To jest presja nieporownywalna do tej rok temu.

Twoje prawo mieć własne zdanie.

Ja uważam, że dadzą radę a nawet będzie im łatwiej.

W zeszłym sezonie to Lonzo i Ingram byli na pierwszym planie. Na nich skupiała się cała uwaga.

Teraz presja z nich spadnie bo jak coś pójdzie nie tak to wszyscy powiedzą że to Lebron i Jego świta ich zadusili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January ale Przexiez jakby szukali kogos na kilka/kilkanaście minut to by wzięli jakichś mlodych undrafted z jako takim potencjałem, którzy by samym pomysłem grania z lebronem w jednej drużynie byliby strasznie zajarani.

 

Beasley i Stephenson razem conajmniej 40 minut. No brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje prawo mieć własne zdanie.

Ja uważam, że dadzą radę a nawet będzie im łatwiej.

W zeszłym sezonie to Lonzo i Ingram byli na pierwszym planie. Na nich skupiała się cała uwaga.

Teraz presja z nich spadnie bo jak coś pójdzie nie tak to wszyscy powiedzą że to Lebron i Jego świta ich zadusili.

Ja nie oceniam czy dadza rade czy nie. Nie wiem tego, nie znam ich osobiscie:)

 

Natomiast kompletnie nie zgadzam sie ze presja teraz bedzie mniejsza. To tak jakby stwierdzic ze love mial mniejsza presje z lebronem w cavs niz w timberwolves bo w minnesocie byl na 1 planie:) lonzo i ingram rok temu nic nie musieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to nie jest z mojej strony hype na młodych, tylko uwydatnienie tego jakim beznadziejnym g* są Beasley i Stephenson ;-)

 

Lonzo, Rondo, Hart, KCP, Ingram, Kuzma, LJ, McGee - tu myślę nikt nie będzie kwestionował.

 

Zostają Svi, Mo i Zu.

 

Fitem na ewentualne kilka/kilkanaście minut z ławki biją Beasleya i Lance'a na głowę.

 

Ale zdarza mi się oglądać ekstraklapę.

Więc może na zasadzie rodzimej ligi (im gorzej to wygląda, tym lepiej zadziała) Lance i Beasley nagle nie będą w najgorszej 20ce obrońców NBA, Beasley zacznie dzielić się piłką, a Lance rzucać za 3.

Zawsze można wierzyć...

Lance i beasley to minusowi gracze i nabijacze statow ale poczekajmy co pokaza rookies w doroslej koszykowce. Mcgee to tez dyskusyjna kandydatura. Tak jak pisze Chytruz, roznice nie sa duze przynajmniej na ten moment. Jest lebron, duzo nizej ingram a potem w sumie cala reszta na tej samej polce. Mnie tam nikt wiecej na ten moment nie rzuca na kolana bo rondo w rl season a rondo w playoffs to dwaj rozni gracze, kcp zatrzymal sie w rozwoju 3 lata temu, ball jest strasznie surowy, a kyzna, nie obraz sie, mocno mi przypomina beasleya:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oceniam czy dadza rade czy nie. Nie wiem tego, nie znam ich osobiscie:)

Natomiast kompletnie nie zgadzam sie ze presja teraz bedzie mniejsza. To tak jakby stwierdzic ze love mial mniejsza presje z lebronem w cavs niz w timberwolves bo w minnesocie byl na 1 planie:) lonzo i ingram rok temu nic nie musieli:)

Według mnie Love nigdy nie miał presji.

Jest po prostu soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lance i beasley to minusowi gracze i nabijacze statow ale poczekajmy co pokaza rookies w doroslej koszykowce. Mcgee to tez dyskusyjna kandydatura. Tak jak pisze Chytruz, roznice nie sa duze przynajmniej na ten moment. Jest lebron, duzo nizej ingram a potem w sumie cala reszta na tej samej polce. Mnie tam nikt wiecej na ten moment nie rzuca na kolana bo rondo w rl season a rondo w playoffs to dwaj rozni gracze, kcp zatrzymal sie w rozwoju 3 lata temu, ball jest strasznie surowy, a kyzna, nie obraz sie, mocno mi przypomina beasleya:)

 

W czym Kuzma przypomina CI Beasleya? Kuzma to shooter, z umiejetnosciami konczenia pod koszem. Beasley nie rzuca za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym Kuzma przypomina CI Beasleya? Kuzma to shooter, z umiejetnosciami konczenia pod koszem. Beasley nie rzuca za 3.

Jak to nie?:) dwa ostatnie sezony na 40 procent za 3:)

 

Mam zastrzezenia co do ich obrony i czestotliwosci oddawania rzutow. W tym sa podobni do siebie. Ale to tylko indywidualne wrazenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie? :smile: dwa ostatnie sezony na 40 procent za 3:)

 

Mam zastrzezenia co do ich obrony i czestotliwosci oddawania rzutow. W tym sa podobni do siebie. Ale to tylko indywidualne wrazenie:)

 

Przy 1 rzucie na mecz :). Kuzma 5.6 próby za B-R. Dla mnie porównanie z dupy, tak jak przez kogoś rzucone tutaj porównanie sufitów Beasleya i Ingrama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie po podpisaniu Beasleya otwiera się szeroka droga do oddania Kuzmy za centra...

 

Kuzma za WCS? Ja biorę.

+ Denga za Pau, bo Pop ma teraz lukę na trójce, to by się wypoczęty Luol przydał.

Czy WCS w tym sezonie cos zmienia? WCS w przyszlym sezonie dostanie kilkanascie baniek. Kuzma gra za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego cap hold nie będzie wysoki, można to jakoś rozegrać w razie czego. 

 

I pewnie, że jego obecność sporo by zmieniła. A Kuzma musi być oddany zanim jego wartość przypadkiem nie zleci na łeb. 

Matek co ty z tym wymienianiem Kuzmy?Już któryś raz o tym piszesz, a gościu jest po świetnym rookie sezonie i świetnie pasuje do Lebrona.W dodatku zarabia grosze przez następne 3 lata.Nie wymienia się takich gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo, że Lance to ''totalny wymysł LeBrona'' a Rondo i McGee to jego "życzenia"?
Była gdzieś wrzucona na Twitterze wypowiedź LJ, że mu zależało na Lance-u bo wg niego to "bdb obrońca". Rondo i McGee nie pisałem, że to jego życzenia (per konkretni gracze), ale odpowiedz na jego "zalecenia" wśród których miał być odciążający go i doświadczeni: ballhandler, oraz ktoś do obrony pomalowanego (czego od kilku lat nie miał). Obaj spełniają wymogi, grali w mistrzowskich ekipach, więc nie ma co marudzić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pisałem to już dziesiątki razy.

 

Moje obawy co do jego dalszej kariery mocno przerastają nadzieję na fajny rozwój, po prostu. Boję się żeby zaraz nie zniknął, że ten sezon będzie mu ciężko powtórzyć.

 

Uważam, że Hart będzie miał lepszą karierę od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie po podpisaniu Beasleya otwiera się szeroka droga do oddania Kuzmy za centra... 

 

Kuzma za WCS? Ja biorę. 

+ Denga za Pau, bo Pop ma teraz lukę na trójce, to by się wypoczęty Luol przydał.

 

Ale On już jest zardzewiały a nie wypoczęty.

Lakersi musieliby dorzucić kontener WD-40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze uwzględnić należy, że Zubac+McGee = 19 mpg.

Jedyni centrzy w Twoim zestawieniu (wiem, że LeBron będzie grał minuty na C, ale ile?)

34 letni Lebron na "C", w RS luziku - naprawde ludzie beda to ogladac, nie ma dwoch zdan.

Twoje prawo mieć własne zdanie.

Ja uważam, że dadzą radę a nawet będzie im łatwiej.

W zeszłym sezonie to Lonzo i Ingram byli na pierwszym planie. Na nich skupiała się cała uwaga.

Teraz presja z nich spadnie bo jak coś pójdzie nie tak to wszyscy powiedzą że to Lebron i Jego świta ich zadusili.

kolega widze, jeszcze nie poznal magii otoczenia Lebrona - co dobre to zawsze on, co zle depresja Lovea/Lue i Irving w Bostonie : )

 

bedzie im latwiej  : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie po podpisaniu Beasleya otwiera się szeroka droga do oddania Kuzmy za centra...

 

Kuzma za WCS? Ja biorę.

+ Denga za Pau, bo Pop ma teraz lukę na trójce, to by się wypoczęty Luol przydał.

WCS pewnie jak mieli jeszcze kase mogli przejąć za jakis przyszly pick, ale widać nie chcieli.

 

Tak w ogole jest dość zastanawiające podejście Lakers do pozycji środkowego - w sensie olanie jej tego lata. Odpuszczenie Bryanta i Randle'a, ale zatrzymanie Zu, który po obiecując pierwszym sezonie rok temu rozczarował. Ciekaw jestem czy w nim Lakers nie pokladaja nadziei zwiazanych z obsadą srodka. W meczach reprezentacji widać było, ze wyglądał niezle fizycznie a to bylo jego najwiekszym problemem bo wydawalo się, ze gral rok temu w betonowych butach. Jezeli on i McGee dlsa w stanie dac po kilkanascie minut niezlej gry to resztę jakis small ball i moze jakos to będzie.

 

Nie jestem zachwycony pokladaniem w takim duecie nadziei, ale cóż, Zu, o ktorym sie w sumie najmniej mówi ze wszystkich graczy lakers moze zrobić różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.