Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

McGee nie jest problemem Lakers. Problemem Lakers jest ilość minut, która na ten moment przypada na McGee + trzeba wziąć poprawkę na znacznie słabszą drużynę w której przyjdzie mu grać.

 

Nie wiadomo jak będzie z tymi minutami bo Walton pewnie znowu zaskoczy rotacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób ma zaskoczyć, mając dwóch centrów? McGee dostanie grube minuty, bo przecież nie Zubac.

Zdaję sobie sprawę kogo Walton będzie miał do dyspozycji ale mam też na świeżo w pamięci jak rotował składem w pierwszej części poprzedniego sezonu.

 

Nie zdziwię się jak będzie długimi minutami grał bez obydwu zawodników stosując jakieś przedziwne ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, ze troche wyolbrzymione sa te wszystkie problemy lakers.

przede wszystkim zaden z trojki mcgee-lance-beasley nie bedzie gral wiecej niz 15-18 minut w meczu moze mcgee ale to zalezec bedzie od rywala. niewykluczone, ze tak jak zaza w gsw, zacznie mecz i 2 polowe a pozniej rownie dobrze moze juz nie powachac parkietu

 

18minut mcgee, 18 wagner, 12 bron na centrze, tak to mniej wiecej widze choc rownie dobrze minuty brona moze wziac zubac

 

podstawowa rotacja to bron-ingram-lonzo-hart-kuzma-kcp-rondo i ci gracze dostana najwiecej minut. beasley czy stephenson to uzupelnienia, ktore maja gwarantowac pewien poziom z lawki i moim zdaniem to gwarantuja

 

problem moze sie zaczac jak wypadnie z gry bron, ingram czy lonzo tak jak bylo przed rokiem, ta rotacja w tym kontekscie wydaje sie krotka i moze byc powtorka z tego co bylo w cavs...

 

co do defensywy, najlepsi obroncy sa w glownej rotacji, wiec ja niespodziewam sie jakiejs duzej obnizki w porownaniu z tym, co bylo przed rokiem.

 

 

edit:

wy sie serio o te zbiorki martwicie?

przeciez lonzo, kcp, hart, rondo, lebron to jedni z najlepiej zbierajacych graczy na swoich pozycjach. juć ostatnio wspominal, ze koszykowka to nie pg-sg-sf-pf-c ze oni juz totalnie inaczej pozycjonuja graczy. w zeslzym roku lakers grali centrem, ktory robil 4 deski na mecz a mimo to byli 2 najlepszym zbierajacym teamem w nba...

 

nie ma co popadac w ekstrema. poczekajmy, z tego co sie orientuje, to oni chca zobaczyc co ci zawodnicy w tym roku pokaza

duze oczekiwania sa w stos ingrama, hart juz pokazal, ze ma zadatki na s5, lonzo... we'll see

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też o zbiórkę się martwiłem, nawet pisałem, żeby choć Lena wzięli, no ale może to będzie przełomowy sezon Zubaca. Jednak potem zobaczyłem, że tak naprawdę w Lakers wszyscy dobrze zbierają, nawet obwodowi mają 6-7 zbiórek per 36, najgorszy jest chyba Rondo 5,7/36. Do tego McGee i Zubac mają bdb zbiórkę w ofensywie, więc poczekam i zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juć ostatnio wspominal, ze koszykowka to nie pg-sg-sf-pf-c ze oni juz totalnie inaczej pozycjonuja graczy. 

 

O właśnie!

 

Cieszę się, że ktoś to w końcu napisał. Czy to się Wam podoba czy nie, ale nadszedł czas positionless basketball. Kwestią czasu moim zdaniem jest dojście do stanu gdzie w jednej piątce wybiega pięciu SF'ów :grin:

 

Zadziwia mnie to, że na forum na którym większość użytkowników ma się za znawców koszykówki tak wiele osób kurczowo trzyma się pozycji w stylu: "to jest klasyczny SG, a nie SF!", albo "jaki tam z niego center! przecież to klasyczny PF!"

 

 

Ja tam nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Brona na TAK ZWANYM "Centrze" otoczonego Ingramem, Kuzmą, Hartem i Ballem. 

Przede wszystkim takie ustawienie będzie wymuszało DOSTOSOWANIE SIĘ przez rywala. Przecież coś takiego to wieczny missmatch w stylu (zachowując proporcje oczywiście) death lineup GSW. 

 

Zakładając, że Lakers wychodzą na boisko taką piątką (z lebronem NA CENTRZE) - uważacie, że rywal kurczowo będzie się trzymał swojego składu na boisku? Uważacie, że zostawi na boisku przykładowego Dedmona/Gortata/Whiteside'a , bo będzie to oznaczało przewagę na desce?

 

Żeby móc zostawić swojego "centra" na boisku przeciw takiemu lineupowi to ten "center" musi spełniać określone wymagania. Musi przede wszystkim znośnie kryć graczy obwodowych, a ilu takich "centrów" w lidze mamy? Capela?

 

Idąc tym tokiem myślenia - jakie były wasze wrażenia jak w zeszłych playoffs NA CENTRZE w szeregach Rockets grał PJ Tucker albo Trevor Ariza? :grin:

Edytowane przez JakubW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Juć odkrył Amerykę :] Don Nelson i Erik Spoelstra uśmiechają się pod nosem :] 

 

Pytanie mam: jak ktoś coś pisze i NAGLE WŁĄCZA CAPS LOCKA to robi to przez przypadek, czy też pisząc w taki sposób krzyczy też w swojej głowie? 

 

za duzo filmów na YT, gdzie w tytule jest SENSACJA albo ktoś kogoś ZMASAKROWAŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam: jak ktoś coś pisze i NAGLE WŁĄCZA CAPS LOCKA to robi to przez przypadek, czy też pisząc w taki sposób krzyczy też w swojej głowie? 

 

Już spieszę z odpowiedzią, bo MOŻLIWE, że pytałeś mnie ;)

 

Czytam to forum i śp forum e-basketa od wieeeelu lat i byłem świadkiem wielu durnych dyskusji spowodowanych tym, że ktoś kogoś nie zrozumiał/źle zrozumiał/chciał się celowo przypi*****ić do kogoś.

 

Tak użyty CAPS LOCK jest dla mnie PODKREŚLENIEM pewnych zwrotów tak, aby JAK NAJMOCNIEJ weszły one do głowy potencjalnego czytelnika.

 

JUŻ WIESZ?

Edytowane przez JakubW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemek_orlinski

juć nie odkryl ameryki ale skoro 9/10 osob przypierdalajacych sie oczekuje od lakers grania tradycyjnym lineupem, to chcialem zwrocic uwage, ze taka  tradycyjna piatka juz od jakiegos czasu nie iestnieje nawet w nazewnictwie. swoja droga, skoro to taka nieajemna wiedza, to wiesz moze jakie obecnie jest nazewsnictwo graczy w s5 i podzial rol? nelson i spo usmiechaja sie pod nosem...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.