Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

33 dni temu jeszcze nie był to błąd. :D

Koleś faktycznie może być niezly, ale tak generalnie nie przesadzalbym z tymi "pasujacymi do LeBrona rookasami", bo kilka razy się już tutaj pojawilo, a wskoczenie w 1 sezonie do rotacji 50W teamu to rzadkość.

 

Co do smallballu LAL, Lakers generalnie będą mieli duze problemy jak LeBron nie będzie bronić, a tu już duzo zalezy od rozwoju Ingrama, bo pozyskanie Rondo jest mocno czytelne.

Stroje sztos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball / Rondo

KCP / Hart / Wariat

James / Ingram / 18kk$

Kuzma / Wagner

McGee / Zubac

 

 

Prime Time Lakers ze srednia <85-90ppg ?

Kiedy Lebron ostatnio wygral 60 spotkan ? Majac prime time Irvinga, Love'a, TT w contract year (bez Kardashian), na wschodzie, bedac prawie 3 lata mlodszy wygral 57 spotkan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ball / Rondo

KCP / Hart / Wariat

James / Ingram / 18kk$

Kuzma / Wagner

McGee / Zubac

 

 

Prime Time Lakers ze srednia <85-90ppg ?

Kiedy Lebron ostatnio wygral 60 spotkan ? Majac prime time Irvinga, Love'a, TT w contract year (bez Kardashian), na wschodzie, bedac prawie 3 lata mlodszy wygral 57 spotkan.

 

 

powiedz mi skąd wziąłeś ten skrót 'kk' ? pracowałem w kliku miejscach, ale kk nigdy nie widziałem, zawsze M. Acz nie wykluczam oczywiście, wszędzie nie byłem, wszystkiego nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zdrowie Lebrona, wszak o nim mówimy. Jeśli Lebron zagra co najmniej 72 gry, Lakers robią co najmniej 50 zwycięstw. Wtedy wchodze i pasuje paypal jako płatność.

Jakby nie patrzeć to w ostatnim sezonie na Zachodzie tylko 2 drużyny zrobiły 50 wygranych a lebron w sezonie regularnym sie nie spina maksymalnie. Ja bym nie zaryzykował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kore wciaz nie ma zadnych ofisjalnych informacji dot. strojow i logo

temat sie zaczal, bo na draft workouts, lakers uzyli koszulek z nowym wordmarkiem. z reguly uzywali tego samego wordmarku na koszulkach treningowych co meczowych. pozniej @pepis znalazl info, ze 30 lipca pokaza sie nowe stroje. to, co jest tu wrzucone, to ca wizualuzacjie konrada, bazujace na proporcu, ktory byl/jest na ebayu. tam bron jest w takim bialym stroju. ale 2 rzeczy nie pasuja. uzyty wordmark to ten ktory byl teraz uzywany a nie na koszulkach treningowych, 2 sprawa cienie sa zbyt male.

 

pewnie kilka dni przed wyjdzie jakis przeciek, niemniej trzeba jeszcze poczekac.

 

hart i svi wygladaja solidnie. szkoda, ze mo wypadl, bo byla szansa by znowu wygrali VSL.

 

jeszcze kurz nie opadl ale mysle, ze trzeba napisac, iz jeannie buss zrobila niesamowita robote.

postawienie na magica bylo strzalem w 10. najlepsze dopiero przed nami ale najbardziej z tych wszystkich decyzji magica podoba mi sie to, co zrobil po sezonie. wzial mlodziez na spotkanie i powiedzial, ze dla nich sezon nie skonczyl sie wraz z 82 meczem RS. ze skoro inni ogrywaja sie w playoffs oni swoje playoffs maja miec na sali treningowej i ze jezeli ktos sie nie podporzadkuje, nie bedzie dla nich miejsca w lakers. mlodzi wzieli sobie to do serca, i co chwile pojawialy sie raporty o ich przygotowaniach do sezonu 18/19. jezeli reszta mlodych zrobila taki postep jak hart, to jestem bardzo spokojny o ten sezon.

 

szkoda, ze magic nie pojawil sie duzo wczesniej, bo byc moze kariery paru grajkow potoczylyby sie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.