Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

svi wyglada fajnie!

wrzucilem do tematu o VSL jego hajlajty z dzisiaj. gosc nie boi sie rzucac i walczy. wali troje z 8 metra, w kontrze, w pelnym biegu... potrafi nawet odpuscic wjazd, zeby sie cofnac 2 metry i trafic trojke. dobrze to wyglada i mam nadzieje, ze sie fajnie rozwinie. w drafcie polecial podobno przez maly wingspan, co dla mnie jest smieszne. jaram sie nim!

 

hart tez widac, ze solidnie przepracowal lato, moze wcale nie musimy sie juz tak mocno wzmacniac, jesli mlodzi sie rozwina a rookies, spelnia chociaz 50% moich oczekiwan.

 

btw. jakby ktos nie wiedzial, lakers beda mieli nowe stroje w przyslzym sezonie, lekko zodyfikowany bedzie tez logotyp. wiecej w temacie o tych sprawach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

svi wyglada fajnie!

wrzucilem do tematu o VSL jego hajlajty z dzisiaj. gosc nie boi sie rzucac i walczy. wali troje z 8 metra, w kontrze, w pelnym biegu... potrafi nawet odpuscic wjazd, zeby sie cofnac 2 metry i trafic trojke. dobrze to wyglada i mam nadzieje, ze sie fajnie rozwinie. w drafcie polecial podobno przez maly wingspan, co dla mnie jest smieszne. jaram sie nim!

 

hart tez widac, ze solidnie przepracowal lato, moze wcale nie musimy sie juz tak mocno wzmacniac, jesli mlodzi sie rozwina a rookies, spelnia chociaz 50% moich oczekiwan.

 

btw. jakby ktos nie wiedzial, lakers beda mieli nowe stroje w przyslzym sezonie, lekko zodyfikowany bedzie tez logotyp. wiecej w temacie o tych sprawach:)

Dzisiaj akurat cała trójka zagrała świetny mecz ale w poprzednich spotkaniach nie wyglądalo to tak dobrze.

 

Narazie zgodnie z oczekiwaniami najlepszy Hart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mam co raz wieksze wątpliwości czy Lakers maja jakikolwiek plan jesli chodzi o strefę podkoszową...

 

Najpierw zwolnienie Bryanta dla smiesznej oszczędności zanim sie mozna było przekonać czy cos z niego moze byc, olanie Juliusa, a teraz jeszcze Brook podpisuje roczny kontrakt za mała kase z Bucks, WTF?? Co raz mniej mi sie ten offseason lakers podoba, ale poczekam jeszcze do końca z ostateczną oceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się stało ,że Brook nie został w Lakers.,To solidny ułożony gracz i zasługuje na więcej niż to jak go Walton traktował.,Chociaż  nie jest pewne czy Walton nie wyleci następny.Lepsi od niego wylatywali z roboty jak nie umieli królowi włazić w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Brooka, Bucks mają kolejny upgrade. Może i wschód słabszy, ale poza 2 faworytami do ECF (BOS i TOR), będzie zażarta walka o HCA i 2 miejsca w półfinałach. Obecnie MIL, IND, PHI i WAS to bardzo zbliżony poziom.

Nom szczegolnie ze 76ers są typowani na 55W a reszta nie wiecej niz 46....

Nie wspominając o tym, że Raptors są faworytem do ECF bo nie są

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.