Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Rapciu, <=51 wygrywam ja. Lebron opuszcza max 10 gier, ale tylko kontuzja, uraz. Zadnych major fa.

Co to major FA? Zmienić klubu/trade na pewno nie będzie. 

Dla mnie proste zasady - Lebron gra co najmniej 72 gry i Lakers wygrywa co najmniej 51 meczy, ja wygrywam, Lebron gra co najmniej 72 gry i Lakers wygrywa mniej niż 51 meczy, ty wygrywasz. Lebron nie gra co najmniej 72 gier - zakład nieważny. Pasuje?

Jakby nie patrzeć to w ostatnim sezonie na Zachodzie tylko 2 drużyny zrobiły 50 wygranych a lebron w sezonie regularnym sie nie spina maksymalnie. Ja bym nie zaryzykował :smile:

Jakoś w sobie muszę znaleźć minimum woli do kibicowania wygranym Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to major FA? Zmienić klubu/trade na pewno nie będzie. 

Dla mnie proste zasady - Lebron gra co najmniej 72 gry i Lakers wygrywa co najmniej 51 meczy, ja wygrywam, Lebron gra co najmniej 72 gry i Lakers wygrywa mniej niż 51 meczy, ty wygrywasz. Lebron nie gra co najmniej 72 gier - zakład nieważny. Pasuje?

Jakoś w sobie muszę znaleźć minimum woli do kibicowania wygranym Lakers

 niech bedzie. deal. startujemy

 

dla dannygd (fan zakladow wzajemnych) i reszty fanow Lakers:

 

jak bedzie dla mnie zle wygladac, to jeszcze mi pozostaje chory Lebron, mimo ze Lakers robia 51+ wins zaklad niewazny bo James<72 gry.

 

PS

Jak podpisza Leonarda czy jakiegos niezadowolonego ziutka w Wolves, to wiadomo ze pasujemy.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svi i Hart z meczu na mecz lepsi. Fajnie się na nich patrzy.

 

Ciągle chodzi mi po głowie kwestia wysokiego do rotacji. Może skoro wzięli Mikhaliuka to  zdecydują się dodać do niego krajana i podpiszą Alexa Lena? Z tego co się ostało i może być dostępne za małe pieniądze Ukrainiec to chyba najlepszy wybór, bo i nieźle broni, i w ataku coś tam potrafi.

 

Jest jeszcze Okafor, którym swego czasu zachwycał się Magic. Wiem, że to nie jest idealny wybór jeśli chodzi o defensywę, ale może przy McGee warto zaryzykować i w drugiej kolejności postawić na kogoś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://i.imgur.com/FeO4scg.jpg

 

Właśnie zaczyna się 3 kwarta.

 

giphy.gif

ach tem Jordan Clarkson, pogral 4 miesiace z Jamesem i jeszcze mu nie wystarczylo, musi sobie nagrywac z nim samojebke siedzac w nastepnym rzedzie

juz sie tak nie napalajcie, w semis dostajecie oklep od rzeznikow wschodu, z wielkim Osmanem i nastepnym w Cavs, poor-mans-Irvingiem! Macie szczescie, ze Zizic odchorowuje kaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.