Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ale są też dobre wieści.

Jak sądzę jedynym rywalem Lakers do mistrzostwa będą GSW a pozbyli się 2 kluczowych zawodników.

JaVale trafił do Nas a Zaza poszedł do Detroit.

Tygrys stracił kły więc Lakers mają ułatwione zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks trzymają cap space.

W Hawks jest Dedmon.

Dedmon ma spadającą umowę.

Lakers chcą zrzucić przed '19 Denga.

Lakers wiedzą, że będą musieli do tego dołożyć "troszeczkę".

 

Dla mnie brzmi jak jakiś plan.

To znaczy ze lakers podrzuca denga a dopłaca biorąc dobry kontrakt Dedmona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Lakers w ogóle zamierzają pozyskać centra? Bo patrząc na to, jak odpuszczają kolejnych wysokich, dochodzę do wniosku, że niekoniecznie. Jeśli idą w small ball czy całe to positionless basketball, to w sumie potrzebują typowego środkowego na 15 minut w meczu. Problem w tym, że brakuje im personelu do takiej, bo poza LeBronem tam za bardzo bliżej kosza nie ma kto bronić. Może liczą na Bosha.

 

 

W końcu Jendras...

 

Daję lajka, żeby nie zmarnować dzisiejszego przydziału mojego przydziału trzech polubień gdzieś indziej, i biorę się za czytanie. Jestem ciekawy opinii. 

 

Matek doszedł do fragmentu o Stephensonie i gdzieś przepadł.

 

Trochę się zaczynam martwić.

 

giphy.gif

 

tenor.gif

 

;]

 

thx

 

Chyba aż taki brutalny ten rynek dla centrów nie jest.
Cousins mógł wziąć przecież 40mln za 2 lata od Pells a że połasił się na pierścień za 5 baniek to już Jego wybór.

 

Cousins miał tę ofertę w trakcie sezonu, wydaje mi się, że w lipcu już nie. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o centrów , to dla mnie jest błędem ze oddali Bryanta. Facet tak na dobra sprawę nie dostał szansy się pokazania. A według mnie jest lepszy od Zubaca. Nie wiem czy dobrze pamietam , ze Bryant poszedł do Czarodziejów , ale myśle ze tam dostanie więcej minut i pokaże ze zrobiono błąd pozbywając się go z naszej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek doszedł do fragmentu o Stephensonie i gdzieś przepadł.

 

Trochę się zaczynam martwić.

Nic nie przepadł :P ale miło, że się martwisz, tak samo jak miło, że pomyślałeś o mnie przy info o pozyskaniu Lance'a.  

 

Co mam pisać, jak prawie ze wszystkim się zgadzam i prawie to samo pisałem, jak już pisałem, zaraz po kolejnych informacjach?

 

No nie do końca podoba mi się fragment o Stephensonie, trudno, co robić :) Grunt, że mi się podoba jego pozyskanie, szczególnie, że zawsze byłem zwolennikiem lekkiego przymykania oka na pojedynczych zawodników w zespołach, jeśli się ich naprawdę lubi. A Lance mam nadzieję, że obroni jakoś tę umowę, bo jednak dostał sporo jak na niego, i nie ukrywam, że chciałbym go w tańszej wersji. Jeśli (odpukać) ze zdrowiem Lonzo lub Rondo będzie w którymś momencie cienko, to powinien się mocniej przydać. 

 

I można liczyć, że będzie komu chuchać i dmuchać na Jamesa w zespole, żeby nie musiał tego robić trener... 

 

Szkoda Lopeza, był w moich oczach ostatnią deską ratunku na C bez poświęcania assetów, ale widocznie wyczuł, że jego sytuacja ani trochę się nie poprawi i frustracja może narastać. 

 

Średnio widzę też opcję na trade, i w sumie średnio chce mi się jej szukać. Zobaczymy, co będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ jaram się Mykhaliukiem.

Wagner ma fajne instynkty w obronie, świetnie podaje na obwód, fajny na pick and rollu, ale na switchu będzie dymany okropnie.

Natomiat Myklahliuk wydaje się po prostu przekozakiem i to z takim pickiem.4 lata collegu, a pomimo to ma tylko 21 lat.Oprócz genialnej trójki zaczyna też wchodzić na kosz, strasznie mi Klaya przypomina(oczywiście zachowując proporcje jeśli chodzi o talent).Do tego w obronie daje radę pomimo jego warunków fizycznych.

Lebron będzie go uwielbiał, oby tylko ten kasztan Lance nie zabierał mu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie caly czas zastanawiam czy kawhi to nie jest bardziej wymysl mediow/agentow/spurs

 

bron wierzy w ingrama i mowi, ze w tym sezonie blisko mu bedzie juz do all stara. lakers podjeli rozmowy, bo kawhi sam temat zaczal ale wydaje mi sie, ze lakers nie maja jakiegos duzego cisnienia na niego. moze w planie jest pozyskanie zupelnie kogos innego (marc gasol? lillard?) i wola, by szum wokol kawhaja.... trwal i zagluszal prawdziwe rozmowy?

 

jedno jest pewne, gdyby chcieli zatrzymac randle'a, bryanta i lopeza to by ich zatrzymali. najwyrazniej jest jakis inny plan i pozostaje byc cierpliwym w tej kwestii.

 

wagner, mcgee, zubac, dramatu nie robi. zubac sie otrzaskal, mcgee na 15/20 minut spoko.

nie oszukujmy sie, ostatnie lata zespoly wygrywaly grajac wiecej czasu na centrze falszywa 4, wiec... nie ma co robic dramatu.

a zreszta patrzac na to, jak gra poki co wagner, to obstawiam, ze dostanie na dzien dobry 25min na mecz jako starter.

widzieliscie jak biega do kontr?

 

mikhailiuk znowu solidnie, fajnie, ze zapieprza w defensywie!

hart, jak tak dalej pojdzie to moze nawet powalczyc o mvp VSL, wyglada super, wzmocnil sie, ttrafia trojki, kreuje.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Lakers w ogóle zamierzają pozyskać centra? Bo patrząc na to, jak odpuszczają kolejnych wysokich, dochodzę do wniosku, że niekoniecznie. Jeśli idą w small ball czy całe to positionless basketball, to w sumie potrzebują typowego środkowego na 15 minut w meczu. Problem w tym, że brakuje im personelu do takiej, bo poza LeBronem tam za bardzo bliżej kosza nie ma kto bronić. Może liczą na Bosha.

nie chce znowu tu plakac nad rozlanym mlekiem, ale wlasnie jesli planem bylo pojscie w positionless basketball i gra bez klasycznego środkowego to kto do takiej gry lepiej niz Randle by pasowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem jak mamy pisać o złych decyzjach to na pewno waive Thomasa był takową. Szkoda.

Thomas Bryant scored 16 points in Monday's Summer League win over Philly, adding 12 rebounds, one assist, one steal and two blocks.

The Lakers may end up regretting waiving Bryant. A former All-American, Bryant has a 7'6 wingspan, great rim protection and a developing 3-point shot, and coach Scott Brooks said he likes his upside.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tymczasem jak mamy pisać o złych decyzjach to na pewno waive Thomasa był takową. Szkoda.

Thomas Bryant scored 16 points in Monday's Summer League win over Philly, adding 12 rebounds, one assist, one steal and two blocks.

The Lakers may end up regretting waiving Bryant. A former All-American, Bryant has a 7'6 wingspan, great rim protection and a developing 3-point shot, and coach Scott Brooks said he likes his upside.

 

Niby dlaczego była to zła decyzja? Chłopak rzadko kiedy podnosił się z ławki, widocznie nie wiązano z nim planów, a dla Jamesa najpóźniej zimą ogarną konkretnego centra, więc dramatu nie ma :playful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant większość sezonu spędził w G-league i był tam jednym z najlepszych zawodników. Nie mam pojęcia, czemu go zwolnili. 

Z tego samego powodu dla którego nawet przyjście najlepszego gracza ligi nie jest dla nich gwarancją playoffów - są fatalnie zarządzani.

Bryant większość sezonu spędził w G-league i był tam jednym z najlepszych zawodników. Nie mam pojęcia, czemu go zwolnili. 

Z tego samego powodu dla którego nawet przyjście najlepszego gracza ligi nie jest dla nich gwarancją playoffów - są fatalnie zarządzani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.