Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

A to co, z liścia mu powinien wyjebać na poczatek znajomości czy jak ?

 

Dokładnie tak. Mało tego! Powinni podejść do niego z Lonzo i zarzucić klasykiem patrząc mu prosto w oczy:

 

"Ty jebany c***u ty jebany sk****synu

Za tę profanację które odpierdalasz

Spotka cię solidna k**** kara

Spalimy ci chałupę rozjebiemy twoją żonę

Zabijemy ci dziecko i zgwałcimy siorę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym, że patrząc na mimikę twarzy można dojść do wniosku, że w tym roku rzut nie będzie siedział.

Dodałbym że patrząc na jego rzucająca dłoń tym bardziej nie ma nadziei. Oooo i mi się przypomniało gdzie ostatni raz taką ochlapnięta dłoń widziałem. U tego fizyka Stiva Howkinga. Jakies porażenie mózgowe czy coś w tym stylu. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Mało tego! Powinni podejść do niego z Lonzo i zarzucić klasykiem patrząc mu prosto w oczy:

 

"Ty jebany c***u ty jebany sk****synu

Za tę profanację które odpierdalasz

Spotka cię solidna k**** kara

Spalimy ci chałupę rozjebiemy twoją żonę

Zabijemy ci dziecko i zgwałcimy siorę"

coś w tym stylu ale nie ci tylko im

 

Zgwałcimy całą ligę ich zony matki i córki o szczególnie rodzinę K. Duranta

 

No i jeszcze zgwałcimy Kawaja i jego wujka.  

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym typował, że nie przebiją granicy 40W jeśli nie podpisza nikogo więcej. LeBron jest w stanie tyle wygrać sam, ale Zachód to nie Wschód i jednak przydałaby się mu jakaś pomoc. Regular Season Rondo i Szalony Koń Lance Stephenson to nie jest pomoc  :panda:

Edytowane przez jamalcegłacrawford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym typował, że nie przebiją granicy 40W jeśli nie podpisza nikogo więcej. LeBron jest w stanie tyle wygrać sam, ale Zachód to nie Wschód i jednak przydałaby się mu jakaś pomoc. Regular Season Rondo i Szalony Koń Lance Stephenson to nie jest pomoc :panda:

Sezon temu zrobili 35w, teraz nie ma Randle i Lopeza, zamiast nich jest Lebron i rok starszy Ingram, Ball, Kuzma oraz Hart. Jesli Lakers nie przebija granicy 40w to albo Lebron jest najbardziej przehajpowanym graczem na forum, albo Randle to TOP 5 PF w lidze, a Lopez TOP 10 C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to major FA? Zmienić klubu/trade na pewno nie będzie. 

Dla mnie proste zasady - Lebron gra co najmniej 72 gry i Lakers wygrywa co najmniej 51 meczy, ja wygrywam, Lebron gra co najmniej 72 gry i Lakers wygrywa mniej niż 51 meczy, ty wygrywasz. Lebron nie gra co najmniej 72 gier - zakład nieważny. Pasuje?

Jakoś w sobie muszę znaleźć minimum woli do kibicowania wygranym Lakers

Rapciu, to co, przyzklepujemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon temu zrobili 35w, teraz nie ma Randle i Lopeza, zamiast nich jest Lebron i rok starszy Ingram, Ball, Kuzma oraz Hart. Jesli Lakers nie przebija granicy 40w to albo Lebron jest najbardziej przehajpowanym graczem na forum, albo Randle to TOP 5 PF w lidze, a Lopez TOP 10 C.

 

Akurat brak Randle'a i Lopeza może Lakers zaboleć, bo pod koszem jest dziura wielka jak dupsko Kendricka Perkinsa. Jak myślę o tym składzie, to w ogóle mam wrażenie, że to jakiś trolling ze strony LBJ. Jeszcze tylko dwóch kolejnych Balli potrzeba. Aha, no i może jakiegoś Beasleya ściągnąć, żeby było zabawniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat brak Randle'a i Lopeza może Lakers zaboleć, bo pod koszem jest dziura wielka jak dupsko Kendricka Perkinsa. Jak myślę o tym składzie, to w ogóle mam wrażenie, że to jakiś trolling ze strony LBJ. Jeszcze tylko dwóch kolejnych Balli potrzeba. Aha, no i może jakiegoś Beasleya ściągnąć, żeby było zabawniej :)

Wiadomo, że z Randle i Lopezem to bylby mocniejszy skład, ale wymiana Randle i Lopeza na Lebrona na pewno jest duzo wiecej warta niz marne 5 winow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślę o tym składzie, to w ogóle mam wrażenie, że to jakiś trolling ze strony LBJ. Jeszcze tylko dwóch kolejnych Balli potrzeba. Aha, no i może jakiegoś Beasleya ściągnąć, żeby było zabawniej :)

No LBJ jest o przekabacenie Billa Murraya z Clipps na Lakers od odegrania Space Jam w rilu. Monstarz (na sterydach) sa juz w GSW. Swoja druzyne animkow tez juz skompletowal. Gonienie ducha z Chicago na calego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że z Randle i Lopezem to bylby mocniejszy skład, ale wymiana Randle i Lopeza na Lebrona na pewno jest duzo wiecej warta niz marne 5 winow.

 

Pewnie. Kwestia na ile to zagra, bo może się okazać, że nie będzie żarło w ogóle i Lakers będą wygrywać tylko te mecze, w których Lebron zagra swój hero ball, a Ingramy i Balle trafią coś więcej niż 2-12 za 3pt. 

 

comment_tJLW6sRDbBzwLQ6ilrNg5QRugcJwZMe6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym typował, że nie przebiją granicy 40W jeśli nie podpisza nikogo więcej. LeBron jest w stanie tyle wygrać sam, ale Zachód to nie Wschód i jednak przydałaby się mu jakaś pomoc. Regular Season Rondo i Szalony Koń Lance Stephenson to nie jest pomoc  :panda:

Można mieć wątpliwości co do tego składu ale 40W to niezłe przegięcie.

Tyle to zrobią na stojąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.