Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na grę w sl Harta czy Mikhailuka szkoda, ze lakers tak napchali sie na obwodzie bo tondla tych dwoch moze minut brakować.

 

Josh juz w zeszlym sezonie udowadnial, ze zasluguje na spore minuty, a teraz wygląda, ze bedzie jeszcze lepszy. A Svi jeśli jego skutecznosc z uniwerku i ligi letniej bedzie podobna w nba to żal będzie kisic go na ławce w zespole potrzebujacym rozciagania obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy jak się rozwiną.

 

Za wcześnie na kolejny odcinek " cudowna złota młodzież" serialu " nie oddam go w wymianie bo sufit ma wysoko"

Dużo obecnie ludzi bardzo pozytywnie komentuje SL.

Chwalony jest praktycznie każdy dobry występ. Skala się przesuwa ... pare lat wstecz nie widziałem tego zjawiska.

 

pytanie do tych co ofladaja. Jak na tle innych wypada człowiek z czapka ze spurs? Top 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny offseason szybko boleśnie nauczył mnie jak mało mogę wiedzieć o planach Lakers, wiec pytanie do was, być może bardziej kumatych; co z frontem? Oni serio zamierzają grac na centrze trojka mcgee-wagner-zubac? Czy bedzie uderzenie po kogoś ? Jesli tak to kogo jak środkowych jak na lekarstwo zostało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie dużo small ballu bez typowego wysokiego na parkiecie.

Nie wiem czy się oszukuję, ale to chyba szansa dla Lakers na zrobienie lepszego bilansu niż się nam wydaje, bo mają dobry roster (size na obwodzie) do takiej koszykówki.

 

No i LeBron powinien mieć realną szansę na MVP w LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się oszukuję, ale to chyba szansa dla Lakers na zrobienie lepszego bilansu niż się nam wydaje, bo mają dobry roster (size na obwodzie) do takiej koszykówki.

 

No i LeBron powinien mieć realną szansę na MVP w LA.

 

Termin positionless basketball przewija się w kontekście Lakers gdzieś tak od kiedy trenerem został Walton i tegoroczne ruchy potwierdzają ten kierunek (no może poza Randle'm, ale tu ewidentnie dużą rolę odegrały stosunki z jego agentem).

 

Problem polega na tym, że póki co jedynym wysokim nadającym się do smallballu i obrony opartej o switche jest LeBron, a chyba nie o to chodziło, żeby zrzucać na niego tak dużą odpowiedzialność po tej stronie parkietu, tym bardziej, że on w sezonie zasadniczym lubi sobie tutaj trochę odpocząć.

 

Lakers mogą jeszcze odkurzyć Denga, który wprawdzie nie chciał rok temu pełnić roli Corey'a Brewera, ale może w kontekście zmiany priorytetów skusiłby się na 15-20 minut z ławki (fun fact: Deng jest młodszy od Jamesa). No ale jeżeli Luol ma tu być jedyną alternatywą dla LeBrona, to nadal to słabo wygląda. 

 

Druga sprawa, która mnie bardzo ciekawi, to tempo, w jakim będą grali Lakers. Roster jest stworzony do biegania, rok temu mieli drugi pace, tuż za Pelicans, których prowadził Rondo. Teraz w rotacji praktycznie nie mają klocków spowalniających grę, jest za to kilku gości, którzy potrafią zebrać piłkę w obronie i od razu wyprowadzić szybki atak, więc niby wszystko pięknie, ale pozostaje jedna kwestia: LeBron praktycznie całą karierę grał raczej w powolnym tempie i czy teraz nagle przestawi się na częstsze bieganie? Bo jeśli tak, to Lakers może się naprawdę fajnie oglądać, tym bardziej że James w transition to przecież jest zabójca.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny offseason szybko boleśnie nauczył mnie jak mało mogę wiedzieć o planach Lakers, wiec pytanie do was, być może bardziej kumatych; co z frontem? Oni serio zamierzają grac na centrze trojka mcgee-wagner-zubac? Czy bedzie uderzenie po kogoś ? Jesli tak to kogo jak środkowych jak na lekarstwo zostało?

Lebron u steru wiec:

TT chce do LA + piekny Korver protected 2nd <-> Deng, Ingram.

 

Druga sprawa, która mnie bardzo ciekawi, to tempo, w jakim będą grali Lakers. Roster jest stworzony do biegania, rok temu mieli drugi pace, tuż za Pelicans, których prowadził Rondo. Teraz w rotacji praktycznie nie mają klocków spowalniających grę, jest za to kilku gości, którzy potrafią zebrać piłkę w obronie i od razu wyprowadzić szybki atak, więc niby wszystko pięknie, ale pozostaje jedna kwestia: LeBron praktycznie całą karierę grał raczej w powolnym tempie i czy teraz nagle przestawi się na częstsze bieganie? Bo jeśli tak, to Lakers może się naprawdę fajnie oglądać, tym bardziej że James w transition to przecież jest zabójca.

 

w RS od 4 lat tendencja w druga strone, pilka conajmniej polowe czasu w jego rekach, na parkiecie 40min+/mecz.

kontr-ataki i stad padowanie ! 

to jest to, z czego smial sie January, ze Lebron bedzie teraz tylko klepal scigajac rekordy, pomylil tylko druzyne i konferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.