Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, matek napisał:

Jeśli Ball będzie rzucał po 1-2 wolne na mecz, to może mieć i 15%. Najważniejsze, żeby był zdrowy i mógł spokojnie się rozwijać, łapać rytm. 

a jak będzie rzucał 1 wolnego to może i mieć 7.5% ;) i będzie cieszył się długą i owocną karierą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, memento1984 napisał:

come on, mysleliscie ze z tym Lue to byl zart jeszcze kilka tygodni/miesiecy temu, przyznajcie sie : )

JR oproznil juz butelki i ma remorse, nastepny w kolejce!

 

LeBron nie jest w Lakers tylko graczem , ale także poważnym partnerem biznesowym rodziny Buss.,Większość dochodów Lakers w rekordowym minionym sezonie to zasługa LeBrona.,Takiego wspólnika muszą traktować poważnie i spełniać wszystkie jego zachcianki .LeBron Chce Lue to mu sprowadzą Lue, jak odkręci kran w kiblu to ma z niego płynąć Johny Walker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Geronimo napisał:

Wg Haynesa z Yahoo Lakers są coraz bliżej zatrudnienia Lue, którego asystentem ma być nie Thibs, a Vogel.

https://sports.yahoo.com/sources-lakers-tyronn-lue-working-toward-coaching-contract-agreement-233408393.html

Dobra wiadomość. Na chwilę zapomniałem, że klubem rządzi Jeanie, Pelinka i Linda Rambis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Daretti napisał:

Pamietam jak Bryant rzucil w meczu Toronto ponad 80 pkt...dlugo musialem czekac ale milo patrzec od jakoegos czasu jak Lakersi leza na dnie☺ Nawet LBJ ich nie uratuje.

Z pustego i Lebron nie naleje.

Musi mieć jakieś sensowne wsparcie i mam nadzieję że takowe dostanie.

I te kontuzje żeby nas w końcu omijały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Milin napisał:

Z pustego i Lebron nie naleje.

Musi mieć jakieś sensowne wsparcie i mam nadzieję że takowe dostanie.

I te kontuzje żeby nas w końcu omijały. 

Jak Klay nie dostanie maxa może się pojawić w LA

ale chyba raczej LAC

 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie przeczucie , że w lipcu "królem polowania" zostanie Ballmer.Clippers mają to czego w Lakers brakuje :ogarniętego coacha, młody utalentowany core, player developement na poziomie, porządek w organizacji i właściciela który nie skąpi kasy, traktuje klub jako swoje hobby a nie dojną krowę i z przyjemnością sypnie groszem zamiast wyciskać jak cytrynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy Clippersi naprawdę będą lepszym miejscem dla gwiazd niż LAL?

Chodzi mi o to jak postrzega się LAC od czasów Lob City.

Zresztą wtedy już nie umieli (ok, pecha też mieli) obudowac prime Paula i Griffina ponad stan.

Chociaż wewnętrznie też czuje ze LBJ jako magnes może być trochę już wyexploatowany i każdy widząc syf zastanowi się dwa razy.

Plaża jest ta sama i w tym i tym klubie.

Podobnie jak flesze w Nowym Jorku, gdzie to BKN wydaje się większym kąskiem na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krążą plotki ze po tym co pokazał ingram w drugiej części sezonu paczka z LAL wydaje się dla pelicans obecnie BARDZIEJ atrakcyjna niż na początku zakładano. 

Chyba chodzi o to że widza już że z celtami deal się raczej nie ziści :)

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.