Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

jak zobaczylem, ze sa w 4 pomyslalem, ze juz sa wygranymi tej loterii:D nie spodziewalem sie, ze jednak skoncza z 4... przez chwile wygladalo na to, ze mozemy miec dodatkowo wyzszy wybor od pelicans, wiec to w ogole ulatwiloby zycie, niestety tak sie nie stalo:(

niemniej 4 to swietny asset. tak jak wszyscy pisza, nie spodziewam sie, by pozostal w naszych rekach.  szkoda, ze nei jest to wyzszy pick od knicks ale mysle, ze moze dojsc do jakiegos fajnego transferu niekoniecznie na linii pelicans-lakers. bradley beal jest do wyciagniecia i bylby jak zloto:)

zobaczymy, jak teraz pojda rozmowy z pelicans, choc ci pewnie beda chcieli za wszelka cene zatrzymac AD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jedyną opcją na spi****lenie tego jest niedogadanie trade'u z Davisem, odmowa Duranta, Irvinga i Leonarda i wpakowanie się w jakieś maxy dla Cousinsa czy innego all-stara drugiej kategorii. Tragedii nie będzie, bo przez kilka lat taki zespół pogra w 1/2 rundzie PO, ale z czasem znów trzeba będzie rozpoczynać od zera, bez dodania kolejnych trofeów do klubowej gabloty.

Pewnie znów rozpęta się burza, ale niekoniecznie mi się podoba pomysł oddawania wszystkiego za ten kontrakt Davisa, gdy istnieje szansa by dołożyć z wolnej agentury kogoś dobrego (mowa przede wszystkim o Leonardzie lub Irvingu) i mieć jednocześnie sporo zdolnej młodzieży wokół 2 gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Geronimo napisał:

Myślę, że jedyną opcją na spi****lenie tego jest niedogadanie trade'u z Davisem, odmowa Duranta, Irvinga i Leonarda i wpakowanie się w jakieś maxy dla Cousinsa czy innego all-stara drugiej kategorii. Tragedii nie będzie, bo przez kilka lat taki zespół pogra w 1/2 rundzie PO, ale z czasem znów trzeba będzie rozpoczynać od zera, bez dodania kolejnych trofeów do klubowej gabloty.

e to by jeszcze było spoko. 

Ja bym się obawiał czegoś w stylu "Lakers trade the 4th pick in the 2019 NBA Draft and Brandon Ingram for Russell Westbrook". 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Geronimo napisał:

Myślę, że jedyną opcją na spi****lenie tego jest niedogadanie trade'u z Davisem, odmowa Duranta, Irvinga i Leonarda i wpakowanie się w jakieś maxy dla Cousinsa czy innego all-stara drugiej kategorii. Tragedii nie będzie, bo przez kilka lat taki zespół pogra w 1/2 rundzie PO, ale z czasem znów trzeba będzie rozpoczynać od zera, bez dodania kolejnych trofeów do klubowej gabloty.

Pewnie znów rozpęta się burza, ale niekoniecznie mi się podoba pomysł oddawania wszystkiego za ten kontrakt Davisa, gdy istnieje szansa by dołożyć z wolnej agentury kogoś dobrego (mowa przede wszystkim o Leonardzie lub Irvingu) i mieć jednocześnie sporo zdolnej młodzieży wokół 2 gwiazd.

A skąd przekonanie, że po pierwsze, Leonard chce grać w Lakers, a po drugie, że chce grać z Lebronem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BullsFaN, a gdzie widzisz to przekonanie w moich słowach? Pisałem, że jest szansa na dołożenie z agentury kogoś dobrego, bo o ile wiem KL nie wykluczył jednoznacznie Lakers, a ci mając pieniądze muszą być siłą rzeczy w gronie drużyn aspirujących do jego podpisu.

Jendras, racja, wzięcie takiego Kuzyna i jednocześnie przetrejdowanie przyszłości organizacji za starzejącego się all-stara byłoby jeszcze gorszym rozwiązaniem.

Szkoda byłoby oddawać tego Ingrama po tym jak grał w drugiej części sezonu - może coś pokombinują z jakimś trójstronnym dealem, gdzie przehandlują Lonzo za kolejny tegoroczny top pick (Bulls, Suns) i taką paczkę rzucą za AD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

chociaz gawiedz ma troche radosci gdy z waszych ambitnych planow wychodza popy i lanceloty , nie odbierajcie nam tego :)

no ja muszę, bo generalnie po ostatnim sezonie mam wy*ebane na to, co będzie, ale spoko, na wielu innych możesz liczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, january napisał:

Swoją drogą jakby nie durne zwycięstwa pod koniec RS to Lakers mogli skończyć na 7-8 miejscu i mieć #2 lub Ziona :P

I tak więcej szczęścia niż rozumu ma ta organizacja w ostatnim czasie.

tylko ze to tak nie dziala, ze jesli maja 4 pick to z gorszym RS mieliby wyzszy pick...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, january napisał:

Swoją drogą jakby nie durne zwycięstwa pod koniec RS to Lakers mogli skończyć na 7-8 miejscu i mieć #2 lub Ziona :P

Prędzej nagrodzili ich uczciwe podejście do sprawy i brak zjazdu za wszelką cenę :P i do kosza możesz wrzucić teraz te narzekania na W pod koniec sezonu :)

Kto to jest S.Hill w tym pakiecie z Lonzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.