Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Wg ESPN ze strony Lakers był mocny nacisk na Lue by ten włączył do sztabu Jasona Kidda jako swojego głównego asystenta. Kidd miał na Rambisie i spółce zrobić duże wrażenie tym jak rozwijał graczy w trakcie swojej wcześniejszej pracy trenerskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Jeanie Buss, Johnson, Rambisy, , Pelinka.

Nepotyzm to jedno, ale skomasowanie przez ten nepotyzm grupy ludzi niekompetentnych i nie znających się na koszykówce to już boli.
Lakerfani z USA planują protest pod Staples :D

Nie chce mi się wgłębiać teraz jak to tam jest teraz prawnie, ale mam nadzieję, że reszta rodziny Buss zrobi kontrrewolucję i wywali blondynę i rambisowe potworki (+Pelinkę oczywiście) daleko od LAL. Ależ swoją drogą robi bussówka okropną robotę pod wszystkie feministyczne akcje w NBA :P

W 2017 pucz próbował przeprowadzić Jim. Bezskutecznie. Jeanie wywalczyła wtedy w sądzie, że będzie controlling owner dopóki rodzina będzie w posiadaniu Lakers albo dopóki sama nie zdechnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, january napisał:

Masz przypomnienie.

lol

Lakers zatrudniający Lue:

 

Ja, kiedy pojawiło się info o Lue i Vogelu: myślę, że nie są aż tak niekompetentni, skoro zatrudniają taki duet trenerski.

Narrator, głosem Morgana Freemana: źle myślał. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

Odsuńmy żarty na bok :]

Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie: jaką rolę w organizacji pełni Linda Rambis? 

Oficjalnie to manager of special projects czy coś w ten deseń.

W rzeczywistości to wieloletnia psiapsióła Jeanie i jej główny doradca. Pojawiają się nawet głosy, że w gruncie rzeczy to ona pociąga za sznurki. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

Tęsknimy nawet za Jimchakiem co @Jendras :( ?

Tak jak pisałem - mimo wieeeeeluuuu błędów to dalej nie jest wcale kadrowo tragiczna sytuacja i byłyby pod ten offseason jakieś powody do optymizmu nawet pod budowę true contendera na sezon 19/20 i dalej. Ale mimo odejścia jednego dzbana, działania bussówki, rambisówek i pelinki nie napawają optymizmem, że to dobrze pójdzie.

No ja już wtedy mówiłem, że za dużo uwagi poświęca się Jimowi, a za mało temu, co wyprawia Jeanie.

Ale teraz nie ma już braciszka, nie ma Magica, cała uwaga spada na nią i ludzie powoli zaczynają łapać, kto jest źródłem problemu. Media też już obierają ją sobie za cel. 

I bardzo dobrze - koniec robienia syfu z tylnego siedzenia. Każdy błąd będzie teraz piętnowany i zrzucany na jej konto. 

A co do sytuacji sportowej - no sprawny manager to by z tego zrobił contendera z palcem w tyłku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jendras napisał:

A co do sytuacji sportowej - no sprawny manager to by z tego zrobił contendera z palcem w tyłku. 

wiem, ze my tu wszyscy badz co badz jestesmy Janami profesjonalnego basketu, ale powiedz nam, jak w 5 prostych ruchach zrobic contendera?

*edyta: contendera w LAL

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjdzie ktos fajny za maxa, chocby nawet kemba i uda sie deal po AD to tu nawet 5 ruchow nie potrzeba by stworzyc contendera.

mnie zastanawia jedno:

na ile odpuszczenie t lue jest decyzja biznesowa (nie zgadzaja sie na 5letni kontrakt)

a na ile decyzja personalna (rambisowie chca swojego czlowieka)

jezeli faktycznie lue nie zgodzil sie na 3 letnia umowe to imo lakers wcale glupio nie postapili odchodzac od stolu. jezeli natomiast lue byl sklonny sie na to zgodzic ale nie mogl pozwolic sobie na kolejne wymagania(asystenci od rambisow) to ja nie mam pytan. i jezeli to wszysko faktycznie nie jest koordynowane z lebronem to juz w ogole nie mam pytan.

z 2 strony kyrie podpisuje z knicks, durant tez, wyciagaja w drafcie ziona i chca isc all in, pytaja o lebrona. kto mowi "nie?":)

edit:

mialem zaczac post od slow "powoli zaczynam tracic moj wieczny optymizm i godze sie ztym, ze stajemy sie knicks 2.0". jerry buss przewraca sie w grobie... i kto w koncu posuwa jeanie?

 

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, badboys2 napisał:

...

 

przeciez po wzieciu Kemby i wyslaniu salaries za Davisa, to bedzie roster wypelniany Jimmerami tej ligi. przeciez taki McGee to bierze dyche jak nic w tym offseason.

eg ~20kk$ do wydania na 8-9 graczy....

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.