Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby na to nie spojrzeć to Lakers sobie świetnie radzą.Rodzina właścicieli zarobiła w tym roku śmierdzącą kupę pieniędzy.,Ponad 30 meczy w National TV.Nawet brak PO nie jest w stanie tych sukcesów przesłonić , gdyż teraz jest "Magic Drama" i Lakers są na pierwszych stronach gazet,jako epicentrum wydarzeń i cały świat znowu się kreci wokół Lakers ,a o tych 16 frajerskich teamach ,które wywalczyły awans do PO nawet nikt nie pierdnie bo nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod katem przychodu, jaki wygenerowali w tym roku pewnie sa 1/2 ekipa ligi

27. salary w lidze 40baniek mniej od warriors a dojdzie im jeszcze podatek

jesli dobrze pamietam to tylko od telewizji dostaja 50mln$ rocznie

najtansze bilety po 115, jezeli srednia cene przyjmiemy na poziomie 200$ za bilet to na samych biletach zarobili w tym roku 160mln$. (btw srednia cena biletu na lakersow na czarnym rynku to 400 z hakiem:D)

dodac sponsorow, odjac koszty organizacji spotkan, wydatki na pensje itd.... wciaz generuja duuuuuzo przychodu.

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The Lakers have received permission to speak to Juwan Howard, plan interview him next week

 

Czyli jednak faworyt bukmacherów nie wziął się całkowicie z kosmosu.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś raporty co do tego czy Pelinka ograniczy się tylko do trójki faworytów, czy też ma w planach chociażby wykonanie telefonu do takiego Joergera przykładowo? Ramona coś pisała chyba, że są plany przesłuchania jeszcze innych coachów, ale to było przed pojawieniem się kandydatury Howarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez teraz przesluc***a tylko tych, ktorzy nie sa asystentami w playoffach, dlatego jakies Juwany i Luje sie pojawiaja.


inna sprawa, ze jak patrza jak doswiadczony asystent pokroju Waltona skonczyl, to nie wiem czy az tak sie pala do pracy, tym bardziej, ze nawet nie wiadomo, jak ten roster bedzie wygladal i kto go bedzie skladal (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle?

Trochę pomieszanie. Williamsowi dostaje się za regres w obronie Sixers, bo niby zastąpił Lloyda Pierce'a, który rok temu jako asystent Browna odpowiadał właśnie za defensywę - ale tak naprawdę rolę Pierce'a w coaching staffie Sixers przejął Billy Lange, który teraz odchodzi do St. Joseph University. Inna sprawa, że Sixers są też zaskakująco przeciętni w ataku, ale ciężko powiedzieć, na ile odpowiada za to Monty. Krytyka Williamsa za to, że nie zastąpił Pierce'a to generalnie duży skrót myślowy.

 

Williams dwa razy dostał sensowny roster jako HC, i dwa razy zrobił PO, ale było sporo narzekań z tego co kojarzę na grę Nowego Orleanu. Trochę wygląda na półkę non-factora, który mniej więcej niczego nie popsuje, ale ciężko oceniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba konsensus w reportach, że Lakers nie chcą Lue, bo wyjdzie, że LeBron rządzi organizacją, więc Monty jest opcją nr 1. Poszło też info, że jak Sixers zwolnią Bretta, to Monty będzie wolał HC w Philly.

 

Wiem, że AD baaardzo lubi Monty'ego, a LeBron go zna z Team USA ale to trochę wątpliwy ruch jak nie uda się pozyskać w wymianie Davisa, tzn. jakoś nie mam zaufania do Williamsa. Zawodnicy go lubią, ale długo jest w tej lidze, dwa razy dostał team na playoffy wokół superstara, ale jak wyżej, nie kojarzę go z niczym ponadprzeciętnym. Ale rok temu myślałem, że Brown jest bardzo zdolnym HC (a to Pierce, nie on), a MacMillan nie tak dawno był uważany wręcz za słabego coacha (okazał się topem ligi), więc może i tu nie mam racji. 

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Wiem, że AD baaardzo lubi Monty'ego, a LeBron go zna z Team USA ale to trochę wątpliwy ruch jak nie uda się pozyskać w wymianie Davisa, tzn. jakoś nie mam zaufania do Williamsa. Zawodnicy go lubią, ale długo jest w tej lidze, dwa razy dostał team na playoffy wokół superstara, ale jak wyżej, nie kojarzę go z niczym ponadprzeciętnym. Ale rok temu myślałem, że Brown jest bardzo zdolnym HC (a to Pierce, nie on), a MacMillan nie tak dawno był uważany wręcz za słabego coacha (okazał się topem ligi), więc może i tu nie mam racji. 

Same here.

Monty miał różne klocki, nigdy nie prowadził topowej obrony, ani topowego ataku niezależnie od okoliczności.
Wolałbym, żeby Lakers go sprzątnęli bo absolutnie nie chcę takiego coacha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mirwir napisał:

Według Windhorsta front runnem jest Williams,  ze względu na to, że boją się dać za dużo "władzy" dla LBJ.  Brian wyrokuje, że przy wyborze Montego w sztabie może pojawić się Kurt Rambis.

Rambis też się przewija jako potencjalny GM do pracy z Pelinką. Żonka bankowo załatwi mu jakąś posadę. :)

12 godzin temu, BMF napisał:

To chyba konsensus w reportach, że Lakers nie chcą Lue, bo wyjdzie, że LeBron rządzi organizacją, więc Monty jest opcją nr 1. Poszło też info, że jak Sixers zwolnią Bretta, to Monty będzie wolał HC w Philly.

Zaczyna to trochę wyglądać, że Jeanie najbardziej zależy na całkowitej władzy. 

Cytat

Co sądzicie?

Myślę, że jeśli podstawowym argumentem za Monty'm jest znajomość z AD, to jest to błędny kierunek, bo to nie kwestia przekonania Davisa stoi na drodze Lakers do pozyskania go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.