Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

Co zabawne w poprzednim trymestrze ludzie dawali twoim Cavs nawet minusowy wynik, chociaż miałeś pieprzonego zdrowego Irvinga, wtedy podobno zawyżałem. Teraz nie masz Irvinga, za to masz kontuzjowanego Love i strefę podkoszową Nowitzki - Okafor.

 

Rozpisze się potem, bo teraz jestem wkurwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zabawne w poprzednim trymestrze ludzie dawali twoim Cavs nawet minusowy wynik, chociaż miałeś pieprzonego zdrowego Irvinga, wtedy podobno zawyżałem. Teraz nie masz Irvinga, za to masz kontuzjowanego Love i strefę podkoszową Nowitzki - Okafor.

 

Rozpisze się potem, bo teraz jestem wkurwiony

 

Nie "ludzie dawali" tylko MJ 1 dał ujemny bilans i jego głos był kompletnie odosobniony, pozostali dawali od 16 do 21 wygranych dla Cavs. To był jeden głos, więc nie pisz o jakichś ludziach. 

Co ma do rzeczy to ile dałeś Cavs w trymestrze? Dałeś poprzedniemu składowi Cavs o 20% więcej wygranych!!! Więc albo uważasz, że podczas trade deadline strasznie się osłabiłem i nie potrafię załatać luki pod koszem po odejściu Tristana Thompsona ( lol), albo przenosisz scysje z wątku o polityce tutaj do gry, no to wtedy gratuluję poziomu.

Mam Okafora i Nowitzkiego i Dienga i 11 meczów Love'a i albo ostatni raz oglądałeś NBA w latach 90-tych, albo przegapiłeś, że Roy Hibbert zniknął z ligi, bo liga się zmieniła i on się już do niczego nie nadaje, albo może nie zauważyłeś, co robili w końcówce sezonu Sixers mając pod koszem Amira Johnsona i Richauna Holmesa oraz jakie sezony robią Warriors mając pod koszem Zazę Pachulię i Javale'a McGee. 

 

Zresztą Ty mi dałeś taki sam bilans, jak Magic, którzy na centrze mają tercet Omer Asik, Ian Mahinmi i Miles Plumlee!!! To u mnie Love i Nowitzki są problemem? Czy może Tatum i Mitchell są o tyle lepsi od Jamesa i McColluma?

 

Mam na centrze dwóch ludzi ( Love i Nowitzki), którzy rzucają ponad 40% za 3 i w 2018 roku to jest problem?! A może, Okafor, który w tym sezonie zatrzymuje rywali na lepszych skutecznościach pod koszem niż Gobert jest takim ogromnym problemem w ataku przy takich ofensywnych ogórkach jak LeBron, McCollum, Wade, czy Manu? 

 

Oddałem Tristana Thompsona, który pozwala na 65% spod kosza i Chandlera, który pozwala na 62% spod kosza i wymieniłem ich na Okafora, który pozwala na 50% spod kosza i Dirka Nowitzkiego, który pozwala na 61% spod kosza i rzuca ponad 40% za 3 a Ty twierdzisz, że poprzednia ekipa z Tristanem i Tysonem była o 20% lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no człowieku, Okafor miał fajny okres, ale on koniec końców przegrał rywalizację nawet z Diallo. A ty porównujesz jego parę minut, które łapał do Goberta. Odstaw cyferki, bo przedawkowałeś, albo masz problem je interpretować na poważniejszej skali. Na tej podstawie to ja mógłbym udowadniać, że Tyus Jones ma impact Chrisa Paula.

 

Kyrie Irving -> McCollum

zdrowy Kevin Love -> kontuzjowany Kevin Love

Tyson Chandler -> Emeka Okafor.

 

Tak, masz słabszy zespół, więc absolutnie nie ma dla mnie znaczenia jaki bilans mieli Cavs, bo ja w ogóle tego nie biorę pod uwagę. Podobnie jak terminarza. Liczy się dla mnie siła zespołu i potencjalne lineupy. Pisanie o skuteczności trójek już zgubiło niejednego, chociażby Tomka, który długo tworzył podobną narracje dla Avery Bradleya. Liczy się impakt, fit.

 

Jak ty się bawisz bawił w dziecinadę, że Knicks nie mają kim zdobyć 20 punktów, bo nikt ich nie zdobywał, to ja będę pisał, że przeciwko Gobertowi nikt nie potrafi przekroczyć linii 95 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no człowieku, Okafor miał fajny okres

W 3 trymestrze, bo tylko wtedy grał i wtedy kiedy kontuzjowany był Kevin Love. Możesz mi powiedzieć, jak fajny okres Okafora wpływa negatywnie na mój wynik?

 

 

 

Kyrie Irving -> McCollum

zdrowy Kevin Love -> kontuzjowany Kevin Love

Tyson Chandler -> Emeka Okafor.

 

 

Rozumiem, że tylko tyle zmian w moim składzie udało Ci się zauważyć w trakcie trade deadline? I dodanie Wade'a, Manu, Ellingtona i Nowitzkiego to jest nic. Super.

 

 

 

Tak, masz słabszy zespół

 

Ok, czyli postanowiłeś mi dopierdzielić w niedzielę, bo byłeś zły, że musisz zamknąć sklep, a ja popieram zakaz handlu w niedzielę:) Gratuluję, proponuję żebyś zabrał wiaderko i grabki i poszedł rozładować emocje tam gdzie najbardziej pasujesz:)

 

 

 

Jak ty się bawisz bawił w dziecinadę, że Knicks nie mają kim zdobyć 20 punktów, bo nikt ich nie zdobywał, to ja będę pisał, że przeciwko Gobertowi nikt nie potrafi przekroczyć linii 95 punktów.

Nic takiego nie napisałem, chociaż jestem ciekawy kim zdobywają Knicks po 20 punktów w meczu.

 

Dwie najgorsze obrony w NBA to Suns z Chandlerem na centrze i Cavs z Tristanem na centrze. Zamieniłem tych dwóch centrów na dwóch innych i okazuje się, że pogorszyłem obronę.

 

 

Nie no człowieku, Okafor miał fajny okres, ale on koniec końców przegrał rywalizację nawet z Diallo. A ty porównujesz jego parę minut, które łapał do Goberta. 

Okafor zagrał w 3 trymestrze prawie 400 minut i miał w tym czasie rim protection na poziomie 50%. 

 

 

. Odstaw cyferki, bo przedawkowałeś, albo masz problem je interpretować na poważniejszej skali.

Więc grając Okaforem w tym samym okresie w tych samych minutach rozumiem, że skala jest inna i on u mnie gra źle, bo nie wiem, w Cleveland jest zimniej? 

 

Ty masz problem nawet z ich znajomością, więc naprawdę, lepiej zajmij się ocenianiem czegoś innego, a nie psujesz innym grę dając bilanse z dupy, z którymi nikt się nie zgadza. 

 

Wciąż nie widzę nawet kawałka merytorycznego uzasadnienia, poza jakimś śmiesznym tupaniem nóżką, no sorry. Wyrzucasz mi problem z centrami i dajesz mi bilans jak drużyna, która ma pod koszem Mahinmiego, Asika i Milesa Plumlee. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też nadmienić, że Irivng grał w 11 meczach trzeciego trymestru i to na 0,481% za trzy, TS% 0.688 i oczywiście miał najlepszy net rating w całym Bostonie. I to wszystko grając jako pierwsza opcja, lider ofensywy, a nie jakieś ogorówe minuty.

 

Okafor 13minut, Dieng 15minut. Średnie minuty w lidze, gdzie ten drugi gra totalnego paździerza. No od czasu do czasu Dirk w smallballu jako wzmocnienie defensywy, co już Nam fluber udowodnił. Wybrańcy flubera na pozycji centra. Co lepsze GM Cavs pisał, że to część boskiego planu, by wyłączyć Embiida.

 

Ja popierałem wymianę Irvinga, uważam że ograł człowieka morza co pisałem od razu. Ale wymiana była raczej jednoznaczna. Biała flaga i robienie soft przebudowy na następny sezon, pozbycie się fatalnych kontraktów. Teraz okazuje się, że oddanie lepszego gracza na gorszego i kompletne odpuszczenie pozycji podkoszowego to świetny plan na wygranie PO.


Nie mam pojęcia czemu fluber ubzdurałeś sobie w głowie, że to ma jakikolwiek związek z polityką i zakazem handlu w niedzielę. Kiedy my ten temat graliśmy? W lutym?

 

Wkurwiony byłem, bo znowu moja wielogodzinna praca została sprowadzona do trollingu. Podczas, gdy większość z Was tylko ogranicza się do wzięcia bilansów z RL NBA i naniesieniu lekkich korekt.

 

Nie wiem co ma dać Ellington i Ginobli po za zabraniem minut Korverowi, zwłaszcza że przyszedł McCollum. Fajnie, trochę rozszerzyłeś rotacje na pozycji fałszywego SF. Ale zgodzisz się chyba, że wymiana Irvinga na McColluma i utrata Love na spory upływ czasu to większy ból?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też nadmienić, że Irivng grał w 11 meczach trzeciego trymestru i to na 0,481% za trzy, TS% 0.688 i oczywiście miał najlepszy net rating w całym Bostonie. I to wszystko grając jako pierwsza opcja, lider ofensywy, a nie jakieś ogorówe minuty.

 

Dałeś bilans drużynie, która ma 33 mecze Irvinga , Goberta, Tylera Johsnona, Winslowa, Bjelicę, Sarića, Andersona i Lee równy bilansowi Warriors w RL NBA. Nie wiem, czy to do Ciebie w ogóle dociera.

 

 

 

Okafor 13minut, Dieng 15minut. Średnie minuty w lidze, gdzie ten drugi gra totalnego paździerza. 

 

A czytałeś mój opis? Bo skoro Okafor grał w te 13 minut świetnie w 3 trymestrze, to czemu ma nie grać w 13 minut świetnie u mnie? Bo mnie nie lubisz?

Dieng jest zapchajdziurą na garbage time, on gra u mnie kilka minut na mecz.

 

 

 No od czasu do czasu Dirk w smallballu jako wzmocnienie defensywy, co już Nam fluber udowodnił. 

 

Dirk przez cały sezon gra wyłącznie na pozycji centra w RL NBA, zresztą przesuwany na tę pozycję jest już od ładnych paru lat. Więc w jakim smallballu. Granie 7footerem na centrze, który w real nba gra tylko na centrze to smallball? Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.

 

 

 Wybrańcy flubera na pozycji centra. Co lepsze GM Cavs pisał, że to część boskiego planu, by wyłączyć Embiida.

 

Jakim Ty jesteś dużym dzieckiem, to ja nie mogę...

 

 

 

Nie mam pojęcia czemu fluber ubzdurałeś sobie w głowie, że to ma jakikolwiek związek z polityką i zakazem handlu w niedzielę. Kiedy my ten temat graliśmy? W lutym?

 

 

Bo jesteś jedynym GM-em, który w głosowaniu dał Cavs o 3 wygrane mniej od Knicks i taki sam bilans, jak Magic i nikt nie jest nawet blisko tego, żeby oceniać mój zespół tak jak Ty?

 

 

Teraz okazuje się, że oddanie lepszego gracza na gorszego i kompletne odpuszczenie pozycji podkoszowego to świetny plan na wygranie PO.

 

 

Nie odpuściłem kompletnie pozycji podkoszowego, pozbyłem się dwóch fatalnych w tym sezonie podkoszowych. Nie mówimy o wygrywaniu PO, mówimy o trzecim trymestrze i bilansie za ten trymestr. Chandler i Tristan grali lepiej od Okafora w 3 trymestrze? Więcej od Okafora w 3 trymestrze? To centrzy dwóch najgorszych obron w RL NBA!!! Na jakiej podstawie oceniasz, że odpuściłem pozycję podkoszowego, albo że się pod koszem osłabiłem?

 

Różnica między Irvingiem i McCollumem nie jest duża, a ja dodałem mnóstwo dobrych graczy do rotacji oprócz zamiany Irvinga na C.J.a.

 

 

 

Wkurwiony byłem, bo znowu moja wielogodzinna praca została sprowadzona do trollingu. Podczas, gdy większość z Was tylko ogranicza się do wzięcia bilansów z RL NBA i naniesieniu lekkich korekt.

 

 

No to tym gorzej dla Ciebie, jak się bawisz w grę opartą na NBA, a nie masz o tej lidze większego pojęcia, ani o tym, jak się zmieniła rola podkoszowego w ostatnich latach, jak widać, a do tego jesteś przekonany, że to pozostałych 29 GM-ów się nie zna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "ludzie dawali" tylko MJ 1 dał ujemny bilans i jego głos był kompletnie odosobniony, pozostali dawali od 16 do 21 wygranych dla Cavs. To był jeden głos, więc nie pisz o jakichś ludziach. 

 

Nie pamiętam, czy jako jedyny dałem Cavs ujemny bilans, ale z tego, co pamiętam jakieś 15-12 się pojawiały ;) mój głos był związany ze słabszą dyspozycją LeBrona i słabszym supportem niż teraz - teraz, po fajnym trade deadline, zdecydowanie lepiej to wygląda w beGM-owych Cavs i dałem sporo lepszy bilans (20-7).

 

Jeśli chodzi o play-offy i całą tą dyskusję, to na pewno beGM Cavs wyglądają lepiej od tych w rl, więc 1.runda spokojnie do przejścia, a 2.rundę będziemy oceniać na podstawie spotkań z 2.rundy i dyspozycji graczy w tym czasie :)

 

Najtrudniejsza do oceny jest gra zawodników, którzy nie grają w play-offach/ odpadli wcześniej :P np. w GSW jak ocenić Tyreke w playoffs? Myślę, że podobnie do RS i przede wszystkim w play-offs są emocje związane z opisami i z nich wiele będzie wynikało, jaki gameplan na daną ekipę i jak wypunktować słabości rywali :) na to będzie czas fluber, więc zostaw sobie trochę argumentów, bo na pewno będzie więcej do pisania o swojej ekipie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś mój opis? Bo skoro Okafor grał w te 13 minut świetnie w 3 trymestrze, to czemu ma nie grać w 13 minut świetnie u mnie? Bo mnie nie lubisz?

 

Litości. Co ty sobie ubzdurałeś? Dałem Ci to kiedyś odczuć? Rozmawialiśmy zawsze w dobrej atmosferze na PW. Nie lubię Cię, bo dałem Ci niższy bilans niż reszta? Nie było Cię, ale dobrze pamiętam co się działo w drugim trymestrze przy Cavs. Oczywiście dlaczego? Bo Cavs mieli gorszy bilans. A Irving kosztem Calderona i Thomasa? A c***, kto by się przejmował.

 

Po tym komentarzu chyba sobie odpuszczę dalszą wymianę zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez osobistych wycieczek, nie chcę jako mod edytować...

 

 

Cavs największa zmiana to LJ - w 2 trymestrze grał bardzo słabo - ovr na poziomie +-top 50 w lidze, w trzecim walczył o MVP trymestru.

No naprawdę trudno nie uznać za dziecinne pisanie o tym, że moi gracze to wybrańcy, a ja mam boski plan na zatrzymanie Embiida:) 

 

O tym, że LJ robił w 3 trymestrze 32-10-10 na świetnych skutecznościach też pisałem, ale najwyraźniej to nie starczy na więcej niż 16 wygranych. Nagle się okazuje, że zamiana McAdoo, Derricka Williamsa i Kyle'a Korvera na dobrych rolesów jest zła, bo mam za dużo zawodników:) Knicks mają siedmiu, to wystarczy, żeby byli na poziomie 58-24 bez Porzingisa i 2/3 trymestru Irvinga:) Tłoku tam z pewnością nie ma:)

McCollum 34% za trzy i najniższy net rating z pierwszej piątki Blazers. Ech, wybiórczymi danymi można by przerzucać się bez końca.

Ten najniższy net rating to +3,6 w 3 trymestrze. Rozumiem, że 34% za 3 to bardzo źle i miało to zdeprecjonować wartość McColluma? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Oczywiście dlaczego? Bo Cavs mieli gorszy bilans. A Irving kosztem Calderona i Thomasa? 

 

Ale Ty mi dałeś gorszy bilans niż w RL NBA, a ja zamiast Calderona i notorycznie kontuzjowanego Hilla mam McColluma i Rondo. I mam MVP 3 trymestru w swoim składzie i nikt nie jest nawet blisko, który ma do pomocy przez 11 meczów all stara i przez cały trymestr ponad 20 punktowego strzelca i w przeciwieńśtwie do RL NBA ma bardzo dobrą i doświadczoną ławkę rezerwowych. a Ty mi dajesz bilans w połowie stawki, tylko 16 zespołów oceniasz słabiej od mojego w 3 trymestrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę trudno nie uznać za dziecinne pisanie o tym, że moi gracze to wybrańcy, a ja mam boski plan na zatrzymanie Embiida:) 

 

O tym, że LJ robił w 3 trymestrze 32-10-10 na świetnych skutecznościach też pisałem, ale najwyraźniej to nie starczy na więcej niż 16 wygranych. Nagle się okazuje, że zamiana McAdoo, Derricka Williamsa i Kyle'a Korvera na dobrych rolesów jest zła, bo mam za dużo zawodników:) Knicks mają siedmiu, to wystarczy, żeby byli na poziomie 58-24 bez Porzingisa i 2/3 trymestru Irvinga:) Tłoku tam z pewnością nie ma:)

Ten najniższy net rating to +3,6 w 3 trymestrze. Rozumiem, że 34% za 3 to bardzo źle i miało to zdeprecjonować wartość McColluma? 

 

Tak 34% za trzy to bardzo, bardzo źle dla strzelca, który bazuje głównie na rzucie dystansowym. 37% to średnia ligowa.

 

McAdoo i Derrick Williams nie podnosili się nawet z ławki. Mam rozpisane lineupy na każdy trymestr na wszystkie 30 zespołów ligi. Wymieniłeś jednych rolesów na drugich.

 

 

Szybka uwaga z telefonu.

Kilka postów temu 40 kilka procent Bradleya było ponoć nic nie warte (choć tabela wskazuje co innego ;)) a teraz 34% McColluma jest kluczowe? :>

 

"Ech, wybiórczymi danymi można by przerzucać się bez końca." - A tak serio, to nie zrozumiałeś wstawki o Bradleyu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo jest lepszym strzelcem z dystansu od McColluma. 

Rondo miał w tym sezonie 33,3% za 3, więc nie:)

 

 

Tak 34% za trzy to bardzo, bardzo źle 

Ale wiesz, że ani Holiday ani Davis nie rzucają w tym sezonie lepiej niż te bardzo, bardzo złe 34%? Masz w piątce jednego zawodnika, który rzuca za 3 lepiej niż 34% - Bullocka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rondo miał w tym sezonie 33,3% za 3, więc nie:)

 

 

Ale wiesz, że ani Holiday ani Davis nie rzucają w tym sezonie lepiej niż te bardzo, bardzo złe 34%? Masz w piątce jednego zawodnika, który rzuca za 3 lepiej niż 34% - Bullocka. 

 

Gobert też nie rzuca dobrze za trzy. Niektórzy gracze mogą mieć znacznie więcej za zaoferowania niż rzut dystansowy. Mało tego, bez takiego rzutu mogą dawać elitarny impact, nawet jeśli głosujący do ASG sądzą inaczej, a twitterowicze nie umieszczają ich w hasztagach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

McAdoo i Derrick Williams nie podnosili się nawet z ławki. Mam rozpisane lineupy na każdy trymestr na wszystkie 30 zespołów ligi. Wymieniłeś jednych rolesów na drugich.

 

Przecież ja z rolesów oddałem Smitha, Chandlera i Tristana, którzy byli fatalni w tym sezonie a dodałem Wade'a, Ellingtona, Manu, Nowitzkiego, Okafora i Dienga.  To jest dwa razy tyle graczy, mogę tworzyć lineupy na 100 różnych sposobów i poza Diengiem żadenz tych graczy nie ma tak złego sezonu, jak trójka, którą miałem wcześniej.

 

No i wciąż dałeś mi gorszy bilans niż zrobili Cavs w RL NBA. Od nich też jestem słabszy? 

Gobert też nie rzuca dobrze za trzy. Niektórzy gracze mogą mieć znacznie więcej za zaoferowania niż rzut dystansowy

No, na przykład C.J. McCollum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja z rolesów oddałem Smitha, Chandlera i Tristana, którzy byli fatalni w tym sezonie a dodałem Wade'a, Ellingtona, Manu, Nowitzkiego, Okafora i Dienga.  To jest dwa razy tyle graczy, mogę tworzyć lineupy na 100 różnych sposobów i poza Diengiem żadenz tych graczy nie ma tak złego sezonu, jak trójka, którą miałem wcześniej.

 

No i wciąż dałeś mi gorszy bilans niż zrobili Cavs w RL NBA. Od nich też jestem słabszy? 

 

A gdzie Beasley? Za Beasleya zawsze daje dwa winy więcej!

 

McCollum, Manu, Ellington, Korver rotują głównie na jednej pozycji, można jednemu dać trochę minut na SF, gdzie króiuje LeBron z dużymi minutami. Tak czy siak wszystkich ich nie wykorzystasz optymalnie.

 

A tymczasem pod koszem Dirk, Okafor, Dieng, gdzie problem jest też z PF. Dla mnie to słabo wygląda.

 

Bilanse z RL nie mają dla mnie znaczenia. Czego nie rozumiesz, że oceniam siłę zespołu?

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najtrudniejsza do oceny jest gra zawodników, którzy nie grają w play-offach/ odpadli wcześniej :tongue:

 

Moim zdaniem nie jest tak trudno, bo po prostu warto zobaczyć, jak grali ci gracze w play-offs w porównaniu do RL season, bo są gracze, którzy wchodzą na wyższy poziom w play-offs ( np. Rondo, George) są gracze, którzy utrzymują poziom, a są gracze, którzy zaliczają slump i myślę, że to jest dobry odnośnik.

 

Gorzej z graczami, którzy nigdy w play-offs nie zagrali i teraz też nie grają. Tutaj trudno będzie ocenić ich poziom.

 

McCollum, Manu, Ellington, Korver rotują głównie na jednej pozycji, można jednemu dać trochę minut na SF, gdzie króiuje LeBron z dużymi minutami. Tak czy siak wszystkich ich nie wykorzystasz optymalnie.

 

Powiedz mi, gdzie Ty byłeś, jak się zaczęła era smallballu w tej lidze? Manu gra większość minut w tym sezonie na pozycji niskiego skrzydłowego ( chociaż ja nim gram jednak głównie na pozycjach 1 i 2, kiedy Love jest w rotacji, przesuwam na trójkę wtedy kiedy nie ma Love'a), LeBron 2/3 minut spędza w tym sezonie na pozycji silnego skrzydłowego ( u mnie połowę minut spędza na SF 18 minut i to tylko wtedy jak jest Kevin Love) 

 

Już nawet nie wspominam, że Korver zagrał w tym sezonie 500 minut na SF, Ellington 400 minut na SF, McCollum 300 minut na SF...

 

Jeżeli w Twoich lineupach Manu nie gra na pozycji, na której gra głównie w NBA i LeBron podobnie to ile są warte Twoje lineupy, skoro nie masz zielonego pojęcia, na jakich pozycjach grają zawodnicy?

 

A tymczasem pod koszem Dirk, Okafor, Dieng, gdzie problem jest też z PF. Dla mnie to słabo wygląda.

 

Bilanse z RL nie mają dla mnie znaczenia. Czego nie rozumiesz, że oceniam siłę zespołu?

Oni trzej w sumie dostają 10 minut na pozycji PF, bo tam gra głównie LeBron.

 

No to w jaki sposób siła mojego zespołu i siła Magic jest taka sama?

 

I w jaki sposób siła Raptors wyniosła u Ciebie 73-9, czyli zespół LONGERA to jest najlepsza drużyna NBA w historii mimo tego, że DeRozan rzucał w 3 trymestrze 25% za 3?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.