Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

A mają dla Ciebie znaczenie mecze w play off do oceniania występu w regular season?

Wydaje mi się, że tu nie chodzi o to kto lepszy, ale czy Pelicans odrobią stratę, którą mają całkiem dużą.

Nie mają bezpośredniego znaczenia, ale pośrednio tak.

 

Wypuklają po prostu kim są obecnie i byli w 3 trymestrze Davis i Holiday. 

 

Ale to już robota MC by to sprzedać, nie moja :smile:

 

2 W to spora strata? wtf

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają bezpośredniego znaczenia, ale pośrednio tak.

 

Wypuklają po prostu kim są obecnie i byli w 3 trymestrze Davis i Holiday. 

 

Ale to już robota MC by to sprzedać, nie moja :smile:

 

2 W to spora strata? wtf

Prawie 3. 

Trochę mała dawka Rubio w play offach by przekreślać cały trymestr a i tak oceniamy w danym trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają żadnego. Co to w ogóle za wpis z dupy?  3 trymestr skończył się wraz z 82 meczem RS, pośre... albo nic.

 

Tak, strata 3 W to sporo, bo nie chodzi tu o bezpośrednią rywalizację i Pelicans nie zależą tylko od siebie, bo co z tego, że średnio uciułają 18 spotkań jeśli Sota w tych warunkach mniej niż 15 nie wygra?

 

Lepiej byś się wziął za coś pożytecznego i przeczytał PW i się określił :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro zaczynamy głosowanie, tak? :) ciekawie, jak to się potoczy... wydaje się, że będzie niewielka różnica między 6. i 9. miejscem, więc tu każdy głos będzie miał znaczenie :) dziwi więc, że OKC i Minny nie dali jeszcze swoich opisów :P a to ważne, aby jeszcze nieprzekonanych przekonać, że powinni wejść do PO :P Panowie, czekam na opisy ;)

 

Już wkrótce zobaczymy, kto będzie tym "Denver z real NBA" - rozumiem, że będzie można komentować głosy innych, nie będzie żadnej ciszy wyborczej? ;) i czy zmiany głosów są możliwe, bo to ważne w kontekście tej walki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie dziwi brak opisów od OKC i Minny. Ja uprzedzam, że dla mnie opisy są ważne a brak takiego gdy jest na to tydzień czasu i wiadomo o tym duuużo wcześniej, ma dla mnie spore znaczenie przy moim głosowaniu. Mimo wszystko, postawa managera ma dla mnie znaczenie dla oceny postawy zespołu, może nie najważniejsze, ale znaczące.

Jak komuś zależy to doceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, od jakiegoś czasu mam wrażenie, że nie mając, na 1 rundę Stepha i nie mając też Klaya dygasz się przed Pelicans i hajpujesz Qcina:)

 

Tajemnicą poliszynela jest, że Tomek mnie nie zbyt lubi i złorzeczy moim Pels od początku zabawy.

 

Zanim ruszył sezon to wrzucił mnie do koszyka z Kings, Suns i Mavs.

 

Aczkolwiek faktycznie KCP za trzy ma lepszą skuteczność w trzecim trymestrze. 42,3% przy sześciu trójkach na mecz. Bardzo dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, od jakiegoś czasu mam wrażenie, że nie mając, na 1 rundę Stepha i nie mając też Klaya dygasz się przed Pelicans i hajpujesz Qcina:)

 

Nie i tym bardziej nie. Albo odwrotnie ;)

 

Przeszukaj sobie poprzednie okresy gdzie zwracałem uwagę na takie rzeczy i poprawiałem/pytałem. czasem negatywnie a czasem pozytywnie wychodziło.

 

To mi się rzuciło w oczy od razu przy czytaniu, bo pod koniec RS przeglądałem sobie statystyki masy zawodników z różnych drużyn i KCP miał koło 48% za 3 chyba. Stąd ogromne zdziwienie, że aż tak by spadł. 

Ten projekt Qcina od początku mi się podobał i od samego początku mówiłem, że to fajne ruchy. A że wcześniej się zdawkowo udzielał, a Camby ciągle wylewał pianę na niego to coś tam popisałem z nim. No i przy okazji jak czytam coś takiego jak "po 58 głosach oddanych mój wynik to żart i niesprawiedliwość" to mam ochotę rzucić gąbką o ścianę - za łatwo mnie striggerować ostatnio, takie czasy. 

 

PS Zresztą nie miałoby to większego sensu, bo wydaje mi się, że w tym ostatnim momencie ta mała tabela wygląda chyba tak:

 

1. NOP

2. LAC

3. Sota

 

Pytanie tylko ile winów do 14 trzeba każdemu dodać ;) 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pojedynke wprowadził Sotę do PO (tak wiem, że miał handicap wypracowany przy zdrowym Butlerze)

 

Nie, no nagroda złotego Goebbelsa musi być odebrana z rąk Januarego i zmienić właściciela.

 

Spadek z 3 miejsca na 8 i uratowanie PO w ostatniej kolejce jest wprowadzeniem w pojedynkę to inaczej nazwać tego nie można. Dobrze, że chociaż Butler został w ogóle napomknięty w nawiasie jako "mały handicap"

 

Rudy Gay jako SF obecnie będzie miał podobną wartość jak Carmelo Anthony.

No i przy okazji jak czytam coś takiego jak "po 58 głosach oddanych mój wynik to żart i niesprawiedliwość" to mam ochotę rzucić gąbką o ścianę - za łatwo mnie striggerować ostatnio, takie czasy. 

 

Bo jest żartem i niesprawiedliwością, nikt ze mną w I turze do dyskusji nie stanął, ale może ty jesteś w stanie wyjaśnić jak Wolves z beznadziejnym wtedy Rubio i Townsem, zrobili bilans 17-11, bo ja nie potrafię. Nawet Karpik dał 13-15 wtedy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS Zresztą nie miałoby to większego sensu, bo wydaje mi się, że w tym ostatnim momencie ta mała tabela wygląda chyba tak:

 

1. NOP

2. LAC

3. Sota

 

Pytanie tylko ile winów do 14 trzeba każdemu dodać ;)

Od kontuzji Butlera do powrotu Timberwolves zrobili 8-10. A teraz powiedz mi, który zespół ma lepszy skład Timberwolves w RL NBA bez Butlera, czy Qcin tutaj:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kontuzji Butlera do powrotu Timberwolves zrobili 8-10. A teraz powiedz mi, który zespół ma lepszy skład Timberwolves w RL NBA bez Butlera, czy Qcin tutaj:)

 

Nie rozumiem pytania, a raczej jego celu. Mając Townsa po stokroć wolałbym mieć wersję Qcina, choć nie jest idealna, ale w mojej opinii wciąż lepiej dopasowana do ofensywnie pięknego lidera. 

 

Podawanie wyniku drużyny bez Butlera jako kolosalny argument też nie jest dobre. Skoro ekipa opierała się na Jimmym + Townsie gdzie ten 1. jest bardzo dobrym obrońcą a ten drugi nie, to logiczne, że po stracie jednego z nich się posypie. Prawdopodobne podobny efekt dałaby kontuzja Townsa i Butler znów miałby przed sobą wizję jednoosobowego liderowania drużynie z tempem na 35-40 W jak w Chicago.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pytania, a raczej jego celu. Mając Townsa po stokroć wolałbym mieć wersję Qcina, choć nie jest idealna, ale w mojej opinii wciąż lepiej dopasowana do ofensywnie pięknego lidera. 

21,5 punktu PER 36...Nawet nie sprawdzam, które to miejsce w lidze. Poprzednie sezony i brak Butlera chyba dobitnie pokazał na jakim poziomie są zespoły, w których Towns jest ofensywnym liderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.