Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

21,5 punktu PER 36...Nawet nie sprawdzam, które to miejsce w lidze. Poprzednie sezony i brak Butlera chyba dobitnie pokazał na jakim poziomie są zespoły, w których Towns jest ofensywnym liderem.

 

Bardzo skutecznym. Mówisz o człowieku na rookie deal wciąż więc nie możesz też jednoznacznie stwierdzić.

 

Sota w tym i poprzednim sezonie ma atak na poziomie 110/112. Sam Towns 122 i 127 bodajże. 60% TS w każdym roku.  rok temu 25 pkt z 18 rzutów, teraz 21-22 z 14. 

Ofensywnie nie mam mu nic do zarzucenia w RS. 

21,5 punktu PER 36...Nawet nie sprawdzam, które to miejsce w lidze. P

 

To dobrze, bo straciłbyś czas na coś bezwartościowego.

Teraz pokaż ilu graczy oddaje 14 FGA i rzuca 21,5 pkt, bo właśnie tyle rzuca Towns. 4-5 rzutów mniej w porównaniu do ubiegłego sezonu ze względu m.in. na przyjście Butlera.

 

Bez Butera 25 (16 fga)/12,5/2,5 54/43%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo skutecznym. Mówisz o człowieku na rookie deal wciąż więc nie możesz też jednoznacznie stwierdzić.

 

Sota w tym i poprzednim sezonie ma atak na poziomie 110/112. Sam Towns 122 i 127 bodajże. 60% TS w każdym roku.  rok temu 25 pkt z 18 rzutów, teraz 21-22 z 14. 

Ofensywnie nie mam mu nic do zarzucenia w RS. 

 

Rok temu Wiggins robił 23,6 PPG, a Butler 23,9. W tym sezonie ma ich obu obok siebie w Minnesocie. Teraz w miejsce Wigginsa i Butlera wstaw Rubio i KCP, drugiego i trzeciego strzelca Qcina. W miejsce Gibsona wstaw Jerebkę, a w miejsce Teague'a Satoranskyego. No błagam.

 

Dodam tylko, że Rubio doznał kontuzji na koniec sezonu regularnego, ostatnie 4 mecze średnio po 17 minut. O tym Qcin nie wspomniał.

 

Czekam aż przepuścicie do play-offs zespół, w którym Rudy Gay gra 42 minuty według opisu Qcina:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to ma wiedzę na poziomie brawo sport, dlatego wciąż ogranicza się tylko do jednej strony parkietu.

 

 

To dobrze, w takim przypadku obaj mamy już cały parkiet i dwustronnie drukowane Bravo Sport, you know what im sayin :) 

Czekam aż przepuścicie do play-offs zespół, w którym Rudy Gay gra 42 minuty według opisu Qcina:)

 

Widzisz, tylko że ja od początku mówię, że to mnie nie interesuje. I nikogo nie powinno.

Trymestr jak dwa poprzednie. Nie interesuje mnie, czy do PO trafi Sota, czy ich miejsce zajmą Pels, czy Clippers skończą na 8.

Ja sobie po prostu zrobię tabelę W-L starając się porównać WSZYSTKIE zespoły na tle całej ligi, a nie patrząc na te 3, bo one znalazły się w takiej sytuacji. Nie grają ze sobą wszystkich meczów.

Stąd od początku mówię, że 3W różnicy to dużo do odrobienia, bo Pels -nawet będąc najlepsi w tym okresie - nie są zależni tylko od siebie. 

 

Jaki wyjdzie wynik tego? Jeszcze NIE WIEM.

A Camby już zdążył kilka razy obrazić i pohaczyć na niesprawiedliwość i litość ;)a ja przecież tylko piszę, że nie wszystko co on wypisuje jest czarno białe :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Tomku napisz, że jesteś bezstronnym obserwatorem i sprawiedliwym sędzią w tej sprawie :smile:

 

W sumie to tak, ale sędzią jest 28 innych uczestników zabawy.

No co Ci mam powiedzieć. Nigdzie nie napisałem, że któraś drużyna powinna czy nie powinna awansować. Że brak którejś to będzie skandal, czy coś podobnego. Niech sobie każdy sam oceni. Ja tylko lekko nadrabiam brak aktywności Qcina (i przyznaję z ręką na sercu - uciekam od obowiązków :D ) bo jeżeli Fluber zarzuca, że Towns rzuca tylko 21 pkt/36 to dla mnie jest lekkie skrzywienie, bo ważna w tym jest też mała liczba rzutów, wysoka efektywność i zwiększenie tego w momencie kontuzji Butlera. A co kto sobie z tego wywnioskuje to już jego sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeżeli Fluber zarzuca, że Towns rzuca tylko 21 pkt/36 to dla mnie jest lekkie skrzywienie, bo ważna w tym jest też mała liczba rzutów, wysoka efektywność i zwiększenie tego w momencie kontuzji Butlera. A co kto sobie z tego wywnioskuje to już jego sprawa. 

Karl Anthony-Towns to 21,5 punktu na 14,5 FGA PER 36. - wysoka efektywność, lider ofensywy:)

 

Kevin Love to 22,7 punktu na 15,9FGA PER 36 - mam nadzieję, że do mojej drużyny będziesz stosował te same kryteria oceny:)

 

Widzisz, tylko że ja od początku mówię, że to mnie nie interesuje. I nikogo nie powinno.

Trymestr jak dwa poprzednie. Nie interesuje mnie, czy do PO trafi Sota, czy ich miejsce zajmą Pels, czy Clippers skończą na 8.

Ja sobie po prostu zrobię tabelę W-L starając się porównać WSZYSTKIE zespoły na tle całej ligi, a nie patrząc na te 3, bo one znalazły się w takiej sytuacji. Nie grają ze sobą wszystkich meczów.

Stąd od początku mówię, że 3W różnicy to dużo do odrobienia, bo Pels -nawet będąc najlepsi w tym okresie - nie są zależni tylko od siebie. 

 

Pelicans mając w praktyce w składzie Hielda zamiast Mirotića zrobili w 3 trymestrze 19-8, Timberwolves bez Butlera zrobili 8-10. 3 wygrane różnicy w tej sytuacji to jest żadna przewaga.

 

42 minuty Rudy'ego Gaya w depth chart. Ile chcesz dać wygranych drużynie, która gra 42 minuty Gayem??? Jakbym nie wiedział, żę Qcin chce grać o play-offs to byłbym przekonany, że próbuje w ten sposób tankować:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber czepiasz sie i czepiasz a caly czas piszesz te same bzdury

 

Rubio zagral kapitalny trymestr, Teague fatalny

 

Ricky Rubio 3 trymestr:

14,6 PPG 5,6APG, 43,6% FG, 40,4% 3PTM, 87,5% FT, 1,6ST

 

Jeff Teague, 3 trymestr:

16,1 PPG, 7,2APG, 47,3%FG, 39,1% 3PTM, 88,9%FT, 1,4ST

 

"Fatalny to Ty jesteś":)

 

Nie mówiąc o tym, ze Rubio w 3 trymestrze opuścił 4 pełne spotkania i w kolejnych 4 z powodu kontuzji zagrał średnio po 17 minut. To jest 1/3 trymestru.

 

 

 

Jest KCP, ktory jest lepszym obronca od Wigginsa i ktory ma jakies 10% lepsA skutecznosc za 3 od Andrew, czyli dokladnie to co mi jest potrzebne przy Townsie. Minnesota ma cancera w swych szeregach, ja mam rzemieslnika KCP, ktory zagral LEPSZY TRYMESTR od Wigginsa.

 

 

Może Cię to zszokuje, ale kiedy KCP jest na boisku to Lakers bronią gorzej niż jak go nie ma. Może Cię to zszokuje jeszcze bardziej, ale kiedy Wiggins jest na boisku to Timberwolves bronią lepiej niż jak go nie ma.  KCP może kiedyś miał potencjał na 3&D gracza, ale o ile trójka mu w trzecim trymestrze siedziała, to obrona już nie. Zresztą nie tylko KCP, ale i cała ekipa Lakers mocno siadła w obronie po świetnym początku sezonu.

 

Statystyki KCP:

14PPG  6,1RPG 2,2AST 45,1%FG 42,7% 3PTM 1,1ST 0,2BLK

Statystki Wigginsa

17PPG 4,6RPG 2,2AST 43,9%FG 35,8% 3PTM 1,0ST 0,6BLK

 

 

 nie bedac w stanie wygryzc fatalnego Teagua.

 

 

Teague nie stanie się fatalny przez to, że to powtarzasz:)

 

 

Do tego co za bzdurny bilans 8-10 ktory wpisujesz to.juz w ogole w tym przypadku jest chore i proba manipulacji. Porownujesz bilans Soty z 18 spotkan zestawiajac z 28 Pelicans, no zajebiacie to wyglada, jedni wygrali 19 drudzy 8, a ze w 10 spotkan mniej? fajnie to wyglada przeciez

 

Porównuję bilans bez Butlera, bo to jest drużyna na podobnym poziomie do Twojej. 8-10 to daje bilans dokładnie 12-15 w 27 spotkaniach. Pelicans mieli 19-8. Czyli to jest 7 wygranych więcej przy 3 przewagi. To nie jest blisko jak dla mnie nawet nie biorąc pod uwagę, że przez 1/3 trymestru nie miałeś Rubio i miałeś kompletnie niezgraną ekipę z powodu mnóstwa wymian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał, przecież wyraźnie, że to bilans bez Butlera.

 

Wartość Wigginsa jest zdecydowanie zaniżana, dość powiedzieć że trójka będąca jego największą bolączką była na poziomie 0,381% a Teague akurat trzeci trymestr miał najlepszy w sezonie, więc twoje argumenty, a już na pewno jaskrawy sposób w jaki je przedstawiasz są manipulacją. Wciąż wystarczyło to tylko na 13-14. I nawet, jeśli Rubio weźmiesz nad Teague, no to przepraszam bardzo piątka z Rudy Gayem na SF grającym irracjonalne minuty i zakopanym, gdzieś tam w rotacji Jerebko kosztem Gibsona w pierwszej piątce nie są poważnymi argumentami, a ty przecież musisz zrównoważyć moje star power, gdzie Davis grał na poziomie MVP, a Holiday wskoczył na niesamowity poziom z obu stron parkietu.

 

Davis, Holiday, Bullock, Hield. Każdy z Nich jest lepszym odpowiednikiem niż u Ciebie Towns, Rubio, Pope i czwarta opcja to nie wiem, chyba ten Satoransky ( notabene grający jako zmiennik Walla na PG, a nie shooter, bo chłopak oddaje jedną trójkę na mecz, ale już nie będę za surowy ). Mam lepszą formę, pewny trzon kadry zgrywany cały sezon.

 

Jak widać nawet fit mam dużo lepszy, skoro Rudy Gay na SF będzie grywał. Jak LAF o tym mówił, w kontekście Carmelo to salwy szyder szły w jego stronę, a tu Rudy Gay przechodzi na porządku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja tu na wakacjach a Wy co drugi post to o mojej drużynie :)

Przepraszam, że nie odpowiem, ale trochę zajęty jestem i tylko z doskoku z telefonu, choć czytam wszystko co wyprodukujecie i szanuję każde zdanie.

Ja zrobiłem wszystko co mogłem i potrafiłem by moja drużyna była lepsza niż Real NBA Phila, choć szkielet i styl jest bardzo podobny. Trafić z Bellim i Olyasową byłoby ciężko, choć Ibaka, Richardson, WCS, Jackson, Ntilikina a zwłaszcza Klay to nie są gracze za których mam się wstydzić :)

Przechodzicie w rozmowie już do play offow i to nawet do co najmniej drugiej rundy a ja tylko przypomnę, że u nas trwa jeszcze końcówka sezonu regularnego i na tym powinniśmy się skupić i oceniać.

Przy okazji dziękuję za wszystkie dobre słowa o mojej drużynie - doceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem wszystko co mogłem i potrafiłem by moja drużyna była lepsza niż Real NBA Phila, choć szkielet i styl jest bardzo podobny. Trafić z Bellim i Olyasową byłoby ciężko, choć Ibaka, Richardson, WCS, Jackson, Ntilikina a zwłaszcza Klay to nie są gracze za których mam się wstydzić :smile:

 

Ja nie mam wątpliwości, że ostatecznie masz lepszych zawodników niż Phila w RL NBA, ale moim zdaniem masz gorszy fit. Embiid i Simmons nie rzucają dobrze za 3 ( Simmons w ogóle nie rzuca, Embiid rzuca dużo gorzej niż sezon temu, ledwie 30,8%). W 4 meczach z Miami trafili łącznie 3 trójki i oddali zaledwie 9 prób. Taka drużyna musi być obudowana strzelcami ( a przypomnę, że mi CM wyrzuca, żę rzucający 37% za 3 i rzucający 43% za 3 w tych play-offs James i Rondo nie mogą być razem na parkiecie, to co powiedzieć o Simmonsie i Embiidzie)

 

W RL NBA Phila obudowała skład strzelcami. U Ciebie na razie Klay jest znakomity 15/26 za 3 punkty, Richardson z Ibaką dołożyli w 4 meczach łącznie 11 trójek na skuteczności 37,9%.

 

Sarić, Redick, Belinelli i Ilyasova trafili 37 trójek w pierwszych 4 meczach.

 

Z Twojej 9-osobowej rotacji tylko 4 zawodników umie trafić więcej niż co 3 trójkę: Klay, Richardson, Covington oraz Ibaka. Simmons nie rzuca w ogóle, Embiid trafia 1,5 trójki na 30%, Jackson 0,7 na 26%, Ntilikina 0,6 na 31,8%, WCS nie rzuca w ogóle.

 

76ers świetnie rzucają za 3 i trafili o mniej więcej połowę więcej trójek w RL NBA niż gracze, których masz w składzie w tych play-offs jak dotąd. Klay jest świetny i trafił aż 15 trójek w tych play-offs, ale cała reszta Twojej rotacji złożyła się łącznie na 21 sztuk. Z 50 trójek, które trafili Sixers w play-offs w Twoim składzie nie ma zawodników, którzy rzucili ich łącznie 40.

 

Więc ja mam głównie obawy o fit w tej drużynie, że ta ekipa nie ma tylu strzelców, co prawdziwi Sixers, a przy Simmonsie i Embiidzie to może być duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma się odbić, skoro nie awansujesz do play-offs? :smile:

 

no tą formę to oni nie mają od wczoraj tylko od dłuższego czasu

a jak im dobrze idzie w PO to idealny momeny by o tym przypomnieć ;)

 

Ja jako jedyny doceniałem twoich Magic, a ty nie zrobiłeś nic, by pomóc szczęściu. Myślę, że Pistons byli spokojnie do zrobienia :smile:

to ze nic to mało powiedziane bo prowadziłem jakieś tam rozmowy ale nie przekywały mnie tez wzocnienia

 

jedyne co to może przespałem wyprzedaż Irvinga ale z drugiej strony nie wiem czy bym dał coś wiecej niż CM 

 

poza tym spokojnie, ja licze na długofalowy proces, po prostu byłoby miło być w PO ale bez napinki 

a jak widze moje prospekty że tak grają to aż musze napisać cos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsza przymiarka ale spokojnie mogę edytować jeżeli ktoś w skaże moje przeoczenie... zmian sporo i kontuzji jeszcze więcej

Mnie trochę szokuje aż 17 wygranych Pistons, ale nie jesteś pierwszym, który im tyle dał, cudów tutaj nie widzę. Być może ich nie doceniam, ale żeby moją drużynę i Pistons dzieliła 1 wygrana? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę szokuje aż 17 wygranych Pistons, ale nie jesteś pierwszym, który im tyle dał, cudów tutaj nie widzę. Być może ich nie doceniam, ale żeby moją drużynę i Pistons dzieliła 1 wygrana? 

 

 

poszła korekta bo zarówno dobra gra Pistons nie była aż tak wolna od niedoskanałości jak i wzmocnienie obrony Knicks zostało przxeoczone tym co się tam dzieje w realu... lekko 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.