Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy, którzy przyczynili się do tego, że Clippers są poza PO mają krew na rękach.

 

Ja rozumiem, że LAF jest słabym GMem i delikatnie mówiąc kontrowersyjną postacią, ale myślałem, że oceniamy poziom drużyn a nie sympatie/antypatie GMów. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Clippers poza PO to bardziej efekt chęci utarcia nosa LAFowi niż rzetelna ocena jakości zespołów.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w istocie

 

niezły wał z tym głosowaniem

 

zgadzam się z lafem

Absolutnie nie chcę nikogo pouczać, ale brałeś udział w drugim głosowaniu? Bo nie znalazłem wpisu. A w dwóch pozostałych miałeś Clippers -3 w stosunku do Wolves.

Gdzie tu wałek i kto go zrobił?

Ja miałem ich +3 w stosunku do Wolves.

Najpierw spójrzmy na siebie zamiast oskarżać innych.

Też jestem zdziwiony, że Clippers nie awansowali, ale jest nas 30tu (nie zawsze) i na takie rozwiązanie się zdecydowaliśmy.

Dla potrzeb fabularnych trzeba założyć, że był jakiś kwas w zespole, bo inaczej tego nie da się wytłumaczyć.

LAF nie za bardzo ma podstawy moralne by krytykować innych głosowania, bo sam to zrobił strasznie na odwal się.

Nimniemniej, bardzo mu współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak LAC jest dla mnie zaskoczeniem, bo jednak myślę, że CP3 by w pojedynkę ich pociągnął jak LBJ z Pacers ;) ale ja jestem tylko 1/30 głosującego :P u mnie wyszło tak: OKC - 49W, LAC - 48W, NOP - 47 W, MIN - 45W. Teraz jak LAC mają 47 mln straty, to naprawdę nie wiem, jak to ogarnąć u nich i czy w 2 lata da się tyle nadrobić i jak z tym składem? :P To jest mission impossible... jakby LAC weszli do play-offów, to jednak przynajmniej te 10 mln mniej na - by byli, a tak wygląda to tragicznie i szczerze nie wiem, jak to ogarnąć...

 

Może trochę nie na temat play-offów, ale znamy ostatecznie picki wszystkich ekip (no oprócz top14). Pytanie, jak to będzie z tym losowaniem, skoro w rl NBA jest taka sytuacja, że przy równych bilansach mają równe szanse na picki (o 0,1% lepsze/gorsze), a u nas np. ja i Memphis mamy o 1W inne, a w rl NBA 6 i 7.miejsce mają takie same szanse - jak to traktować w odniesieniu do rl NBA? Czy może ktoś spoza gry zrobi losowanie jakieś? Jakieś pomysły są, Rada o tym rozmawia?

 

Powodzenia wszystkim w play-offach ;) kiedy będzie czas na głosowanie w ogóle dokładnie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak LAC jest dla mnie zaskoczeniem, bo jednak myślę, że CP3 by w pojedynkę ich pociągnął jak LBJ z Pacers ;) ale ja jestem tylko 1/30 głosującego :tongue: u mnie wyszło tak: OKC - 49W, LAC - 48W, NOP - 47 W, MIN - 45W. Teraz jak LAC mają 47 mln straty, to naprawdę nie wiem, jak to ogarnąć u nich i czy w 2 lata da się tyle nadrobić i jak z tym składem? :tongue: To jest mission impossible... jakby LAC weszli do play-offów, to jednak przynajmniej te 10 mln mniej na - by byli, a tak wygląda to tragicznie i szczerze nie wiem, jak to ogarnąć...

 

Może trochę nie na temat play-offów, ale znamy ostatecznie picki wszystkich ekip (no oprócz top14). Pytanie, jak to będzie z tym losowaniem, skoro w rl NBA jest taka sytuacja, że przy równych bilansach mają równe szanse na picki (o 0,1% lepsze/gorsze), a u nas np. ja i Memphis mamy o 1W inne, a w rl NBA 6 i 7.miejsce mają takie same szanse - jak to traktować w odniesieniu do rl NBA? Czy może ktoś spoza gry zrobi losowanie jakieś? Jakieś pomysły są, Rada o tym rozmawia?

 

Powodzenia wszystkim w play-offach ;) kiedy będzie czas na głosowanie w ogóle dokładnie? ;)

 

Czyli różnice są naprawdę minimalne, stąd nie uważam żeby była to jakaś zbrodnia. Zaskocznie na pewno, dla mnie także, ale no było wiadomo, że będzie na styk, a LAF więcej czasu niż na polemice z Qcinem spędził na powtarzaniu tego samego i obrażaniu.

 

 Dla ekip z miejsc 3-4 i 6-7 prawdopodobnie zostanie przeprowadzone losowanie wstępne (z zachowaniem proporcji kulek wynikających z zajętego miejsca) które zadecyduje o rozstawieniu, ale to Wam Karpik wyjaśni co i jak.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment mojej rozmowy z pewnym userem

 

"Poza tym ja nie patrzyłem czy dana osoba (czyt. laf i qcin) głosowali na mnie lepiej czy gorzej. Nie brałem też tego kto jest u nas gmem poszczególnych drużyn. Więc nie kierowałem się sympatiami ani antypatiami do kogoś i wg mnie tak powinno to być robione."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie chcę nikogo pouczać, ale brałeś udział w drugim głosowaniu? Bo nie znalazłem wpisu. A w dwóch pozostałych miałeś Clippers -3 w stosunku do Wolves.

Gdzie tu wałek i kto go zrobił?

Ja miałem ich +3 w stosunku do Wolves.

Najpierw spójrzmy na siebie zamiast oskarżać innych.

Też jestem zdziwiony, że Clippers nie awansowali, ale jest nas 30tu (nie zawsze) i na takie rozwiązanie się zdecydowaliśmy.

Dla potrzeb fabularnych trzeba założyć, że był jakiś kwas w zespole, bo inaczej tego nie da się wytłumaczyć.

LAF nie za bardzo ma podstawy moralne by krytykować innych głosowania, bo sam to zrobił strasznie na odwal się.

Nimniemniej, bardzo mu współczuję.

to nie było na serio ziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ trollem losu byłoby gdyby cała kadra Teca przejechała się po playoffs tak, że nie musiałby podawać nic poza depth chartem :D
Pistons spróbują trochę pomęczyć Sixers w pierwszej rundzie :) Tanio skóry nie sprzedamy

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacja którą Celtics wychodzą w G1 jest następująca:

 

PG - LouWill (20) / Smart (15) / Jose (13)

SG - J.Brown (26) / LouWill (12) / Smart (10)

SF - George (37) / Hezonja (11)

PF - Mirotic (32) / Barnes (16)

C - Gasol (29) / Nurkic (19)

 

Dziwi mnie tak mała liczba minut dla Barnes'a. 

 

Co do samej serii, Porter niestety nie był sobą, potem kontuzja (z nim w normalnej wizards wygraliby serie z raptors), dodatkowo brak Mbah a Moute, czyli czołowego defensora powoduje, że dla mnie wstępnie faworytem jest Boston.

 

Gdyby Ci dwaj grali, byłoby pewnie odwrotnie :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.