Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

PG:

Rubio: 15p /5rb /5.5 ast/1.7 stl 44/41% (gry opuszczone: 4)

vs

Paul: 17p /5rb /7ast /1.3 stl  44/34% (gry opuszczone: 5)

 

SG:

KCP: 14/6/2.5/1stl 45/43 % (10fga, 6 3ptA) (gry opuszczone: 0)

vs

ETM: 12/3.5/2.5/1stl 49/40% (10fga, 3 3ptA) (gry opuszczone: 0)

 

SF:

Rudy Gay/MKG: 11.5/5/1/1 47/29% (gry opuszczone: 4)

vs

Gerald Green: 11/5/1/1 39/35% (gry opuszczone: 5)

 

PF:

Jonas Jerebko 5.5/3.5 46/38% (gry opuszczone: 0)

vs

Blake Griffin 19/6.5/6 44/37% (gry opuszczone: 8)

 

C:

Karl Anthony-Towns 24/13/3/ 1,5 blk 55/46% (gry opuszczone: 0)

vs

DeAndre Jordan 12.5/15.5/2/ 1 blk (gry opuszczone: 0)

 

Ławka:

Sota: Satoransky, Meeks, MKG/Gay, Vonleh, Rabb, Udoh

LAC: Felton, Mack, B. Johnson, W. Johnson, Melo, Nene, Babbit 

 

#InformacjaNieOpinia

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę efekt szybkiej ofensywy granej przez Rockets. Generalnie wychodzi z tego bardzo dobre 58% TS, trochę więcej niż Rubio (56,5%). Według bbref tylko 25% jego trójek jest aystowanych, czyli bardzo mało. Taki Curry rzuca 60% asystowanych, Klay wręcz 100.

 

Z drugiej strony, a'propos tego Hardena, on się trochę poprawił względem poprzedniego roku, a (ku mojemu zdziwieniu) też rzuca tylko co 4 assisted. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się na początku byłem za jawnym ale potem jak zobaczyłem falę ctrl+c i ctrl+v zmieniłem zdanie.

 

 

to są tankerzy więc co w tym dziwne ? Jedynie fluber zwrócił uwagę ,że grali ze sobą 5 razy więc musze to zmienić.

 

c_m poczynił bardzo dobre ruchy kadrowe.

Jakie bardzo dobre ruchy kadrowe poczynił cm?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

c_m poczynił bardzo dobre ruchy kadrowe.

Czyli jakie konkretnie, które mu dały 22 zwycięstwa w ostatnim trymestrze?

Przepraszam c_m, absolutnie nie chodzi o Ciebie personalnie, ale o to by wytłumaczył, bo może faktycznie coś przegapiłem.

 

Z tankerami to kolejna sprawa. Nawet nie pomyślałeś o tym, zę te drużyny coś muszą ugrać, bo zagrają ze sobą i teraz będziesz to zmieniał. Czaiłeś się przez cały tydzień, ponaglałeś innych a sam zupełnie się do głosowania nie przygotowałeś, po prostu wrzuciłeś jakieś liczby a interesowały Cię tylko 2,3 liczby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak specjalnie czekałem aby tak zagłosować LOL

 

Inna sprawa ,że czekałem na głosy Qcina bo głupio by było gdybym dał mu 15-12 a on mi 0-27 (a nie jest przecież edycja)

 

To jak będzie te dodatkowe głosowanie czy nie ?

No widzisz, nie doczytałeś, nie dopytałeś. Jest możliwość edycji.

 

CZekam na odpowiedź o tych ruchach kadrowych Knicks, które to dały im 22 zwycięstwa.

Wymień też pierwszą piątkę Knicks w ostatnich 15tu meczach i kto taki prowadził ich do tych zwycięstw.

Z góry dziękuję.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miarka się przebrała odchodzę.

Rozwiniesz o tej miarce. Chodzi o to co Ty wyrabiasz czy co my?

Dobrze byłoby konkretnie napisać co takiego My lub Ty robimy źle.

Z góry dziękuję.

Ja też byłbym rozżalony, że Paul, nawet średnio opakowany, nie wejdzie do play offow, ale trochę się do tego przyczyniłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin nie grał w 4 spotkaniach potem jasno pisałem ,że gdy Detroit mieli klepnięte 9 miejsce nie będą się śpieszyć z powrotem Griffina ale zostało to zignorowane i uznaliście ,że dalej by pauzował (jedynie MC się do tego odniósł) ba powiem więcej jestem przekonany ,że gdyby Detroit grało by do końca o 8 lokatę Griffina zobaczylibyśmy na boisku.

 

 

Czemu kłamiesz?

 

Po 1 Paul opuścił 6 spotkań z czego ostatni mecz sezonu był oczywistym sit outem.

 

Na Twoje pytanie o Griffina wrzuciłem do Random Shit wypowiedź Van Gundiego o tym, że dla niego całe to oszczędzanie gwiazd jest bez sensu, nie mają picku i jeśli Blake będzie zdrowy to zagra choćby w 2 ostatnich meczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej spierdoliłem głosowanie przyznaje ale nie chciałem aby ktoś się poczuł skrzywdzony i dałem Tobie,Cavs i Raptors taki sam bians. To samo shevcu,MJ,karpik to samo.

 

A dobra wszystko jedno pewien GM ma wyjebany totalnie a jego drużyna jest na miejscu 6-9 i nic żaden się nie zainteresują tą sprawą. Rubio pauzował 4 mecze (tyle co Paul) Qcina drużyna miała samych trudnych przeciwników i nagle dostają 18-9.

 

Griffin nie grał w 4 spotkaniach potem jasno pisałem ,że gdy Detroit mieli klepnięte 9 miejsce nie będą się śpieszyć z powrotem Griffina ale zostało to zignorowane i uznaliście ,że dalej by pauzował (jedynie MC się do tego odniósł) ba powiem więcej jestem przekonany ,że gdyby Detroit grało by do końca o 8 lokatę Griffina zobaczylibyśmy na boisku.

 

Nie mam siły już dłużej patrzeć jak co niektórzy robią sobie prywatny folwark w tej grze.

 

Pewnie zrobię jakieś podsumowanie czy coś wtedy będzie parę słów prawdy.

 

Podawałem je od początku jak nie śledzisz to nie wiesz.

 

Śledzę, czytałem twoje argumenty i zostały one przeze mnie zweryfikowane. Poznałem też argumenty innych, widziałem zażartą dyskusję, głównie o RR, będąc z początku do niego sceptycznie nastawiony a później weryfikując dane zweryfikowałem swój pogląd na jego temat. Więc zarzut kompletnie z dupy. 

 

Sory ale to wygląda na to że nie potrafisz przegrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, że Rubio to klucz do PO

 

a ja sobie teraz przypominam, że zaraz po trade deadline pisałem coś w stylu, że Qcin się wypisuje z walki o PO i leci w dół tabeli na łeb na szyję :D Ale chyba nikt by nie przewidział, że Rubio tak zacznie grać, w dodatku KCP zagra solidną końcówkę, Sato zacznie robić za Walla 2.0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

Jak widzicie pozakładałem tematy dla serii w playoff.

Przede wszystkim proszę żeby wstrzymać się choćby 2 dni ażeby pozostawić prawo pierwszego wpisu, swego rodzaju przedstawienia ekip czy jak sobie to Panowie GM widzą swój wstęp do serii.

Dopiero po tym czasie, lub po wpisach obu GM dołączyć do ewentualnej dyskusji.

 

W kontuzjach powpisywałem tylko graczy, którzy tracą całe serie. Jeśli ktoś ominął 1-2 mecze to proszę o adnotację któregoś GM lub wpis w ogólnych komentarzach do PO, czyli tu :D to wtedy podepnę po posty 0 również te informacje.

 

Wstępnie na rundę PO przewidziane są 2 tygodnie, dokładnie informacje co do dat i głosowania pojawią się w ciągu 2-3 dni góra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.