Skocz do zawartości

50 shades of Suns


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Bkref mi mówi, że żaden SG w wieku 21 lat nie robił >25ppg na 55%ts, więc jestem bardzo ciekaw czy będzie z tego Bookera ktoś więcej niż Melo (lepszy kreator, lepszy shooter chyba już teraz), a nawet to powinno mu dać dosyć zajebistą względem hype'u karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dostaliśmy za bezcen gościa z Leningrad Cowboys i już dzisiejszy mecz z Denver dało się oglądać. Payton to może nie jest ideał ani top25 PG w tej lidze ale patrząc na nasz skład to i tak bardzo duży upgrade.

Teraz z tego co czytam wielu ludzi w Arizonie trzęsie dupą czy po powrocie Bookera i z Paytonem w składzie nie zaczniemy seryjnie wygrywać i nie spadniemy w loterii na 8 miejsce. Na 8 bo tyle właśnie teamów "walczy" o numer 1 w drafcie. Z naszym szczęściem to nie ma szans na numer 1 ale patrząc na terminarz jaki nas czeka to nie za bardzo wiem z kim i kiedy mielibyśmy wygrać. Zostało nam 25 spotkań do rozegrania w tym 4xGSW, 2xCavs, 2xUtah, Celts, 2xOklahoma i tak naprawdę gramy tylko 4 mecze z lamusami typu Kings czy Magic.

Ładnie ostatnio rozegrał się Bendee i Josh. Może jednak jeszcze coś z nich będzie. 

Jak połamał się Porzingins chciałem Przemkowi życzyć i przepowiedzieć numer 1 draftu (podobnie jak miało to miejsce w Leafs w NHL po czym organizacja dostała kopa i teraz gra aż milo) ale przypomniałem sobie szybko , że z ich szczęściem to czeka ich max 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o shit, nie wiedzialem, pamietam ze Sean Marks gral w Slasku pare meczy ale byl cieniutki i chyba sie go pozbyli

Udonis Haslem był też blisko Śląska ale zdecydował się na grę we Francji. Ważył wtedy ponad 130 kg ale w ciągu roku gry zrzucił nadmiar tłuszczu i dostał angaż w Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oglądam tę "akcję" któryś raz i nadal się zastanawiam o co chodzi?

 

Rubio coś powiedział czy co?

Raczej o to że ruszył z akcją a Chriss nadal leżał więc Dudley wyładował swoją frustrację. Chriis czuł że go faulowali przy próbie wsadu więc dorzucił swoje grosze.

Inna sprawa że na obliczu Chrissa trudno doszukać się myśli. Koles wygląda obecnie słabo i chyba niczego nie robi na poziomie NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja to doskonałe epitafium całej kariery Chrissa. Najpierw zamach na efektowny dunk na który w połowie akcji zabrakło zdecydowania i chyba nie doszacował dystans bądź przecenił swoje możliwości lotne, w konsekwencji gubi piłkę. Potem bohaterska obrona kolegi do którego podszedł o głowę niższy rywal powalony na ziemię przez tego kolegę. Nie ma takiej głupoty na boisku której ten imbecyl nie byłby zdolny popełnić. Idealny zawodnik do tankującego ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja to doskonałe epitafium całej kariery Chrissa. Najpierw zamach na efektowny dunk na który w połowie akcji zabrakło zdecydowania i chyba nie doszacował dystans bądź przecenił swoje możliwości lotne, w konsekwencji gubi piłkę. Potem bohaterska obrona kolegi do którego podszedł o głowę niższy rywal powalony na ziemię przez tego kolegę. Nie ma takiej głupoty na boisku której ten imbecyl nie byłby zdolny popełnić. Idealny zawodnik do tankującego ekipy.

Dokładnie wielu jest głupich graczy w lidze, ale Chriss to absolutna czołówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns na razie przewodza w tym wyścigu o 1 pick i jest bardzo duża szansa że wyciągną tego Aytona.

Na forum widziałem raczej negatywne nastawienie co do przebudowy tej organizacji. A tak właściwie mają lepsza sytuację moim zdaniem od takiej Atlanty, nets czy Magic czy Sacramento, ponieważ mają chociaż jednego już zawodnika na którym można coś zbudować.

Brakuje strzelców za 3 ale być może sciagna kogoś na rynku wolnych agentów.

Ktoś się orientuje jakimi środkami będą dysponować?

Ja w sumie mam nadzieję że ten proces przebudowy już nie długo się zakończy.

Potrzebny jest na pewno jakiś Pg z ogarnięta 3 a nie Payton.

Chociaż kontrakt dla niego lub jego brak może świadczyć o tym czy następny sezon to znowu będzie tank czy już jakieś nie śmiałe próby, walki o jakieś 10 miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chodzi chyba bardziej o to ile ta przebudowa trwa. Hawks jeszcze kilka lat temu liczyli się w PO, w przebudowę poszli niedawno :)

Zresztą na temat przebudowy pozostałych wymienionych przez Ciebie drużyn, raczej wszyscy też mają negatywne zdanie.

 

Przy okazji chciałbym się przywitać, bo to mój 1 post tutaj, choć od ponad roku czytuje forum :)

Edytowane przez Hombre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba bardziej o to ile ta przebudowa trwa. Hawks jeszcze kilka lat temu liczyli się w PO, w przebudowę poszli niedawno :smile:

Zresztą na temat przebudowy pozostałych wymienionych przez Ciebie drużyn, raczej wszyscy też mają negatywne zdanie.

 

Przy okazji chciałbym się przywitać, bo to mój 1 post tutaj, choć od ponad roku czytuje forum :smile:

 

W takim razie dlaczego dlaczego tak późno zakładasz konto? :) Siemaneczko!

 

A co do tego co napisałeś. Oczywiście, że Suns są w ogromnym bagnie od o wiele dłuższego czasu niż Hawks ale tam też nie ma dużych perspektyw. Jak dla mnie Atlanta z racji samej drużyny, organizacji i geograficznego umiejscowienia jeśli nie trafi czegoś imponującego w drafcie to ta "przebudowa" może trwać podobnie długo co wspomnianych wcześniej Phoenix.

 

Moim zdaniem Suns wyjdą na prostą o wiele szybciej niż Atlanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dlaczego dlaczego tak późno zakładasz konto? :) Siemaneczko!

 

A co do tego co napisałeś. Oczywiście, że Suns są w ogromnym bagnie od o wiele dłuższego czasu niż Hawks ale tam też nie ma dużych perspektyw. Jak dla mnie Atlanta z racji samej drużyny, organizacji i geograficznego umiejscowienia jeśli nie trafi czegoś imponującego w drafcie to ta "przebudowa" może trwać podobnie długo co wspomnianych wcześniej Phoenix.

 

Moim zdaniem Suns wyjdą na prostą o wiele szybciej niż Atlanta.

A bo tak w zasadzie po prawie 15 latach pasjonowania się piłka nożna i totalnego olewania koszykówki coś mi się przestawilo ;)

Więc musiałem nadrobić spooooro wiedzy (w czym bardzo pomógło mi to forum) zanim stwierdziłem że jestem w stanie się sensownie wypowiedziec w jakimś temacie :)

 

Suns maja młoda drużynę Więc jeśli kilka elementów układanki złapie w ciągu kilku lat mogą wrócić na właściwe tory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns to niby kilka elementów, które od lat w większości nie poczyniły większego postępu, a w ich mentalności przegrana to wrosła w kręgosłup. A Hawks ma kompletnie nową ekipę, pierwszy rok tankowania i sensownego trenera od lat. Niewykluczone, że najbliższe lata będą równie słabe jak obecnych Suns, ale mimo wszystko podstawy nie są takie fatalne. Jakiś tam pomysł jest na ten sezon i realizowany jest konsekwentnie... Rozwój młodych, dostawanie po dupie i wysoki pick. Może to jedno- czy dwuroczny tank, a może dłuższa "przygoda" z dnem ligi, ale póki co to nie krytykowałbym ich aż tak bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns maja młoda drużynę Więc jeśli kilka elementów układanki złapie w ciągu kilku lat mogą wrócić na właściwe tory.

 

Jak ja mysle obecnie o Suns to mam przed oczami beznadziejnych, bezczelnie tankujących Memphis. A potem sobie przypominam ze Suns są niżej w tabeli. W tej druzynie nic sie nie zgadza poza tym ze mają młodych graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns po odejściu Stata i zestarzeniu się Nasha to było typowe ''w drodze donikąd'', a i tak trzy razy nie zrobili playoffów bo grali na Zachodzie. Tak faktycznie na dnie to są ze trzy sezony. Od końcówki lat 80. mieli do ostatniego sezonu razem Stata i Nasha jakieś chore statystyki średnich wygranych w RS, więc dramatu nie ma.

 

Powtarzam się, ale na szczęście zrobili mądry tank, więc mają fajną sytuację:

 

Jackson, Booker, Bender, Warren

 

Ayton/Bagley/Doncic

 

Dwójka z siódemki Sexton, Zhaire, Walker, Porter, Williams, Knox, Gilgeous-Alexander albo trade up do top10 i np. Miles Bridges. Aczkolwiek Wizards zaczęli grać fatalnie, więc tutaj nie wiadomo czy będą dwa, czy jeden pick.

 

Do tego mogą rzucić jakieś 48/4 dla Smarta czy 60/4 dla Parkera czy Nurkicia, ale na ich miejscu lepiej podpisywać krótkie umowy i mieć maxa w 2020 roku.

 

Z nieplayoffowych teamów lepszą sytuacją mają tylko Lakers, no i Nuggets.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, młody skład nie gwarantuje że w dłuższej perspektywie coś z nich będzie ;)

Jestem ciekaw Josha Jacksona. Zaczął beznadziejnie, teraz jest niby lepiej ale też chyba nie na miarę czołowki draftu.

Gdyby jednak z czasem odpalił, to wraz z Bookerem, zawodnikiem top3 tego draftu i kimś sensownym z FA mogliby powalczyć o PO :)

 

Ehh kolega mnie wyprzedził o kilka minut i do tego bardziej szczegółowo ;)

Edytowane przez Hombre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.