Skocz do zawartości

50 shades of Suns


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję zazdrość w Twoim głosie :)

Było wszystko to za co kochamy cyrk, to znaczy NBA: podania za plecami w publiczność, rzuty o górną krawędź tablicy, faule rodem z NFL przy sackowaniu quarterbacka, problemy w trafieniu z czystych pozycji w obręcz a także w tablicę. Podczas meczu zdążyłem odpisac na firmowe maile, pobawić się z dzieckiem zawiesić nowy żyrandol. Tak porywające to było widowisko.

A szczerze to powinni zakazać bo momentami to nawet nie było d-league. Mecz nędzy z rozpaczą po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szczerze to powinni zakazać bo momentami to nawet nie było d-league. Mecz nędzy z rozpaczą po prostu.

 

A następnie po obejrzeniu takiego meczu człowiek spogląda na Twój avatar Sharif i uświadamia sobie, że nieco ponad 20 lat temu pojedynek Bulls vs Suns byłby takim na który czekałoby wielu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to najbardziej zesrany byłem, jak wyglądało to tak, że Booker jest wyższy niż Josh Jackson. Kilka takich zbliżeń i za każdym razem wyższy.

Może oni go w tym afro mierzyli?

mierzyli wraz z fiutem; ot oto odpowiedź

btw nie wiem czy zauważyłeś, że najpierw były samoyeby donga greena

a potem gsw ustalili, że wraz z nim grają "small ball". przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierzyli wraz z fiutem; ot oto odpowiedź

btw nie wiem czy zauważyłeś, że najpierw były samoyeby donga greena

a potem gsw ustalili, że wraz z nim grają "small ball". przypadek?

nie wiem, nie znam się na "samoyebach"

Widzę tylko że Jackson wygląda "krótko" i mocno blado. Sądziłem, że to będzie nowa wersja Mariona z "kuślawą" trójką a na chwilę obecną wielkie rozczarowanie.Czekać wypada.

ps.fujary ja nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwood zamknij temat , zaciągnij kurtynę i otwórz przed draftem jak dostaniemy 5 pick.

Ja pier*** co to jest za Królestwo Chaosu w tej Arizonie to nie mam pytań. Jak patrzę na tego młotka Jamesa to zaczynam tęsknić za Knightem. A poważnie to nic tam nie gra, nic nie działa, nie ma żadnego gameplanu, schematów, zagrywek. Nie ma niczego. Booker wygląda jakby miał wywalone na wszystko, reszta do tego poziomu doszlusowała. Szkoda strzępić ryja trzeba przed oglądaniem spotkań walić w palnik bo na trzeźwo to tylko szukać w szufladzie broni. Mecz z Pelicans powinniśmy wygrać a zlali nas jak gruby złodziej kanapek jakiegoś małolata w szatni na przewie. Zanim się na dobre obudziłem już było -20. 

Czy Josh Jackson na uczelni był równie skuteczny z osobistych? 31/60 w sezonie to zaczyna robić się wybitna jednostka.
Zaraz sesja wyjazdowa więc jak nić stoczymy się poniżej poziomu g.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwood zamknij temat , zaciągnij kurtynę i otwórz przed draftem jak dostaniemy 5 pick.

 

Mecz z Pelicans powinniśmy wygrać a zlali nas jak gruby złodziej kanapek jakiegoś małolata w szatni na przewie

 

 

Stanowczo sprzeciwiam się zamknięciu tego tematu, bo dostarcza on wielu barwnych porównań. Liczę, że Elwood też od czasu do czasu coś skrobnie, bo zeszłoroczne relacje były perełkami ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przywodziciel. Mówi się o dłuższej przerwie. Część baranów/mędrców (niepotrzebne skreślić) z Arizony modli się aby przypadkiem nie wziął udziału w ASW wtedy może dostać niższy kontrakt.
NIgdy się nie interesowałem zbytnio kontraktami i wszystkim co z tym związane ale czy to prawda, że jeśli zawodnik na rookie kontrakcie wystąpi w ASW może dostać rzeczony kontrakt wyższy nawet o 1/4?

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mike James aka Cristiano Ronaldo best ever. Niech go ktoś zabije, płacę złotem!!

Już nie musisz bo Phoenix zrobiło właśnie drobny ruch z kategorii -- GM nie ma bladego pojęcia co robi

 

2 tygodnie temu Phoenix postanowiło zamienić kontrakt Jamesa z bilateralnego na pełnosezonowy tylko po to by go zwolnić i dać taką umowę dla Canaana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to co się tam odpierdziela przeczy momentami wszelkiej logice. James dostał po prostu świąteczny prezent już teraz. Płakał nie będę raczej wypije kolejnego Bombaya.

Jak poczytałem temat na forum o pierwszoroczniakach i zobaczyłem pierwszą kwartę w meczu z Kings , to Josh Jackson z miejsca stał się numerem 1 do tytułu nieudacznika roku/draftu. A przecież nie jest i nie może być tak beznadziejny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to co się tam odpierdziela przeczy momentami wszelkiej logice. James dostał po prostu świąteczny prezent już teraz. Płakał nie będę raczej wypije kolejnego Bombaya.

Jak poczytałem temat na forum o pierwszoroczniakach i zobaczyłem pierwszą kwartę w meczu z Kings , to Josh Jackson z miejsca stał się numerem 1 do tytułu nieudacznika roku/draftu. A przecież nie jest i nie może być tak beznadziejny. 

Josh ma trochę pecha a troche po prostu jak na razie gra gorzej niż na uczelni

 

W ogóle nie podaje a na uczelni jakoś mu to się udawało

 

Ale chyba największym problemem jest to w jakim otoczeniu gra

 

Ostatnio dwukrotnie widziałem mecze Phoenix gdzie wyszli piątką Ullis-Warren-Josh-Chriss-Chandler

 

Tam nikt nawet nie potrafi rzucić za 3. Cały obwód Phoenix poza Bookerem nie potrafi rzucać . Warren jest całkiem przyzwoity w tym roku ale on za 3 nie trafiłby nawet jakby kosz miał średnicę wanny. Chriss też jest słaby i nagle dla Josha nie ma miejsca. Kompletnie sobie z tym nie radzi

Oczywiście to że nie broni i generuje więcej strat niż asyst nie pomaga ale ogólnie Phoenix rok w rok wybiera tak dziwacznie w drafcie że nie wiem jaki mają kierunek rozwoju

 

Pozbyli się Bledsoe - super  tylko czy akurat on powinien być ich priorytetem? Mają kilka złych umów  zero dobrej obrony na obwodzie. I draft w draft albo wybierają dziwnych centrów albo obwodowych bez rzutu.

 

Phoenix obecnie jest jedną z najgorzej przebudowujących sie drużyn. Wątpliwy talent , złe kontrakty i dość mglista przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josh ma trochę pecha a troche po prostu jak na razie gra gorzej niż na uczelni

 

W ogóle nie podaje a na uczelni jakoś mu to się udawało

 

Ale chyba największym problemem jest to w jakim otoczeniu gra

 

Ostatnio dwukrotnie widziałem mecze Phoenix gdzie wyszli piątką Ullis-Warren-Josh-Chriss-Chandler

 

Tam nikt nawet nie potrafi rzucić za 3. Cały obwód Phoenix poza Bookerem nie potrafi rzucać . Warren jest całkiem przyzwoity w tym roku ale on za 3 nie trafiłby nawet jakby kosz miał średnicę wanny. Chriss też jest słaby i nagle dla Josha nie ma miejsca. Kompletnie sobie z tym nie radzi

Oczywiście to że nie broni i generuje więcej strat niż asyst nie pomaga ale ogólnie Phoenix rok w rok wybiera tak dziwacznie w drafcie że nie wiem jaki mają kierunek rozwoju

 

Pozbyli się Bledsoe - super tylko czy akurat on powinien być ich priorytetem? Mają kilka złych umów zero dobrej obrony na obwodzie. I draft w draft albo wybierają dziwnych centrów albo obwodowych bez rzutu.

 

Phoenix obecnie jest jedną z najgorzej przebudowujących sie drużyn. Wątpliwy talent , złe kontrakty i dość mglista przyszłość

Ely3,

 

Co dndraftu to się z Tobą nie zgadzam:

 

2014 - tj varen z 14

2015 - booker z 13

I to są stile

 

Niestety po zeszło rocznym drafcie można było liczyć na więcej szczególnie w postaci Chrisss bo Bender to było wiedomo ze potrzebuje 3-4 sezony by cokolwiek pokazać.

 

Jak dla mnie draft Ok niestety organizacja jest niestabilna w swoich decyzjach i wydaje się nie mieć pomyślano to

martwi szczególnie mnie - fana pho z ponad 20 letnim stażem.

 

Slab ruchy na fa - ostatnim solidnym zmocniniem jest tayson :/ mega gość ale dla nieco innej kadry.

 

Dla mnie powinni zatrudnić trenera z autorytetem i przede wszystkim z pomysłem.

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ely3,

 

Co dndraftu to się z Tobą nie zgadzam:

 

2014 - tj varen z 14

2015 - booker z 13

I to są stile

Obowodowy który za 3 ma 18% skutecznosć to nie jest stil . A na dodatek nie broni

I teraz wzięli Josha Jacksona , który niestety wygląda jak na razie dość podobnie. CI dwaj tworzący obwód to jest pewna zapaść ofensywna. Niby ostatnio Phoenix trochę wygrywa ale docelowo któregoś musi Phoenix przehandlować bo Josh jest zbedny przy Warrenie albo TJ przy Jacksonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowodowy który za 3 ma 18% skutecznosć to nie jest stil . A na dodatek nie broni

I teraz wzięli Josha Jacksona , który niestety wygląda jak na razie dość podobnie. CI dwaj tworzący obwód to jest pewna zapaść ofensywna. Niby ostatnio Phoenix trochę wygrywa ale docelowo któregoś musi Phoenix przehandlować bo Josh jest zbedny przy Warrenie albo TJ przy Jacksonie

No nie róbmy sobie jaj. Ilu gości rzucających 20 punktów na mecz poszło z 14 numerem draftu?

To jest lista zawodników wybranych z 14 numerem draftu w draftach przed Warrenem: Muhammad, Henson, Marcus Morris, Patterson, Earl Clark, Anthony Randolph, Al Thornton,  Ronnie Brewer, Rashad McCants, Kris Humprhies, Luke Ridnour, Frederik Jones, Troy Murphy, Mateen Cleaves.

 

No naprawdę zacne grono ludzi rzucających 20 punktów na mecz w NBA. Warren jest skrzydłowym, na pozycjach 1 i 2 nie gra w ogóle. W przeciwieństwie do Bookera jest plusowym zawodnikiem w Suns.

 

Warren zdobył w tym sezonie 684 punkty. co daje mu aktualnie 16 miejsce w NBA wśród najlepiej punktujących zawodników. Ilu zawodników którzy rzucili w tym sezonie więcej punktów niż on, zostało wybranych niżej w drafcie? Jeden, o jedno miejsce. Ilu zawodników w tamtym drafcie poszło niżej i można powiedzieć, że są lepsi? Jak się uprzesz, to znajdziesz trzech. 

 

Zresztą, jako fan Jazz powinieneś pamiętać, że Warren w tym sezonie praktycznie sam rozpierdzielił Utah. Nie każdy skrzydłowy musi mieć trójkę, a już na pewno nie każdy skrzydłowy wybrany w połowie drugiej dziesiątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warren nie ma rzutu z dystansu i playmakingu (przez co ciężko żeby był dodatnim graczem w ataku), do tego słabo broni - w wieku 24 lat realnie to jest poziom rolesa z ławki, więc jaki to steal skoro został wzięty z loterii? 19ppg na 53%ts to nie jest wysoki poziom jeżeli chodzi o scoring, pytałem juz o to w offseason - no typowy nabijacz statsów z kiepskiego teamu.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii skrzydłowy po penetracji, tylko LeBron i Giannis punktują lepiej niż TJ Warren. No nie jest to strzelec dystansowy, ale jest miejsce i dla takich graczy w NBA. Ładnie potrafi wjechać pod kosz, złamać linie obrony, a i trójkę myślę że jest w stanie poprawić procentowo, bo lepiej rzuca technicznie od Giannisa.

 

Zresztą nie widzę obecnie lepszego gracza w Suns od Warrena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.