Skocz do zawartości

50 shades of Suns


Elwood

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ale nie sądzę, przecież to dalej mogą być lotto picki. Jak Budenholzer chce odejść to Hawks i tak będą musieli znaleźć nowego trenera, więc niespecjalnie mogą coś poza jakimś wykupieniem kontraktu żądać, przecież nie zmuszą go do wypełnienia kontraktu (ma chyba jeszcze na dwa lata).

 

Dla Suns to byłaby niesamowita opcja.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pick zostaje w milwaukee. Chyba jednak szkoda. Przydałby się suns teraz.

 

17 wybór w niezłym drafcie to chyba coś w okolicach średnio oczekiwanej stopy zwrotu z tego picku. Prawda jest taka, że jeśli wykluczamy scenariusz spakowania tych dwóch picków za jeden lepszy z okolic 10tki to ten pick byłby prawdopodobnie na siłę sprzedawany, a wspomniany wyżej scenariusz wydaje się mało prawdopodobny, bo poza Hornets nie widzę nikogo kto mógłby chcieć taki trejd z drugiej strony wykonać.

 

GM Suns ostatnio wspominał coś o tym, że są gotowi (pierwszy raz) dać duże pieniądze nowemu trenerowi - wydawało się, że ma na myśli Wrighta z Viillanovy, ale może chodziło o Buda. Hawks raczej na najbliższe dwa sezony nie rokują i trener taki jak Bud może być postrzegany w organizacji jako zbyteczny ze względu na wysoki kontrakt i psucie pyrrusowym zwycięstwami pozycji w drafcie. Dla Suns byłby to chyba best case scenario, a ze strony Hawks innego logicznego wytłumaczenia dlaczego pozwalają mu na te rozmowy nie widzę.

 

Ciekawe, że jest to kolejny raz kiedy Suns bez żadnych wcześniejszych przecieków kompletnie zaskakują nazwiskiem którym są zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając skąpstwo Sarvera to nie dziwi mnie , że na horyzoncie pojawiają się jeszcze nazwiska Fizdale'a i Clifforda. Bud to dla nas jak dodatkowy wybór w top3(4) draftu.

Patrząc na to jak zakończyło się przejęcie Doc'a  to Hawksa dostaną od nas 2 rundę lub max 2 drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś. Każdy kto przyjdzie z tych trzech to i tak znaczny upgrade w stosunku do tego co mamy obecnie.

Coach Bud to mokry sen większości fanów SUNS tylko problem w tym, że będzie miał on najwyższy kontrakt z kandydatów, ktorzy wg mediów są rozpatrywani a nijak się ma to do tego , ze od 2005 roku nasz stuff był w lidze trzeci od konca pod względem wielkości płac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zrobiło się mocno toksycznie w Atlancie (tylko oni realnie pasują do opisu), bo mogło się to mocno nie spodobać Budenholzerowi. Suns nie byli w tym roku lepsi ale chyba mogłoby to w sporym stopniu tłumaczyć chęć odejścia Mike'a B.

 

http://bleacherreport.com/articles/2771039-nba-owner-reportedly-berated-tanking-teams-coach-for-winning-on-road


Budenholzer, Clifford, Fizdale - każdy z nich to faktycznie świetna opcja dla Phoenix, każdy z nich potrafił świetnie ustawić obronę a jak wezmą Aytona czy Doncicia to może być bardzo istotne.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie jakby jeszcze Lukę wzięli. Zespół z Donciciem z góry ma trochę więcej mojej atencji, bo lubię Europę w NBA, a słoweński duet byłby ciekawa opcja.

 

Słoweńsko-serbski duet.

 

Obecność Kokoszkowa może świadczyć o zakusach na Doncicia ale nie zaskoczy mnie jeśli pomimo jego dostępności wezmą Aytona. A Kokoszkow to całkiem fajny wybór, on jest asystentem w NBA już od 2000 roku, mistrz Europy ze Słowenią. Jeden z kilku trenerów których debiutu oczekiwałem w następnym sezonie - obok Messiny i Stackhouse'a, z Nursem, Udoką i Borrego na dalszym planie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej. Sezon sie jeszcze nie skonczyl, a juz mamy duze oslabienie Jazz...

 

Trzymam kciuki za Suns pod sterami Kokoskova, chociaz bycie dobrym asystentem niekoniecznie oznacza bycie dobrym trenerem. Ale widze, ze Suns wykonali pierwszy krok.

 

Nastepny Doncic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kokoskov pracował już w Suns przez kilka lat u trzech albo czterech trenerrów, więc to być może bardziej tłumaczy ten wybór niz zakusy pod Doncicia. Co nie znaczy, że go nie wezmą, zwłaszcza jak nie będą mieli 1. picku.

 

Luka i Booker to bardzo fajny fit w ataku w obecnej lidze (Booker powinien być świetnym spot up shooterem, a Luka wymiatać na pickach), ale w obronie Doncic musiałby dawać radę bronić PGs, a tu można mieć wątpliwości.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Doncicem może być ten problem ze bedzie za wolny na niższych przeciwników jednocześnie z zbyt krótkimi rękami(tutaj mogę się mylić bo nigdzie nie mogę znaleźć pewnego źródła dotyczącego rozpiętości rąk Luki) na bronienie zawodników z pozycji SF. Moim zdaniem Doncic to wcale nie jest jakiś wymarzony fit dla Suns, jednak jeśli by wylądowali z 2 w drafcie powinni go brać bez zasnatawiania się.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.