Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

k****, Harden MVP...pi****le, nie bylo tygodnia kiedy nie zayebal meczyku na 20% oddajac 30 rzutow albo nie robiac 8TO

nikt mi nie powie ze to jest top10 playa FB roto - ziomal mi regularnie przejebuje 2 kategorie 

 

Nie jest taki zły, tylko źle go opakowałeś. Tak naprawdę Harden kaleczy tylko TO's. W FG ma jakieś 45%, więc może nie jest dobrze (bo oddaje sporo rzutów), ale tragedii też nie ma.

 

cwebb rok temu go ładnie opakował, z marszu zakładając, że przegra wszystko w TO's.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem Tatuma- fajny koleszka tylko jak robi 50-40-90 rzucajac ostatnio 10 ppg (czyli 5%mojego totalu ) to nijak ma to sie globalnie na moj zespol  - szczegolnie ze z dwoma pedalami jednym z Gliwic drugim z Jeleniej Gory przejebalem o 0,001 %FG 


Dray i Nikola to samo Quadruple double z FG 30% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 STL Lou... Takich rzeczy nie da się przewidzieć. Niedziela wyniku tygodnia już raczej nie zmieni.

 

Trochę się zdziwiłem, jak rano zobaczyłem, że prowadzę 5-4. Raz już Curry uratował mi dupę, grając w jednym meczu, w którym wjebał 10 trójek, a teraz 10 przechwytów Lou ratuje mi przegraną kategorię. W ogóle trzeba oddać Lou, że gra sezon z kosmosu. 23-3-5 61% TS z ławki, WTF.

 

Złe wieści, że Jendras może dzisiaj wyjść na 6-3 bez większego problemu.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie narzekałem na nieobecność Lonzo i Ingrama i dobie przeanalizowałem co by było gdyby jednak zagrali.

FG i tak bym przejebał, FT wygrałem (nie wiem jak to możliwe), ale z nimi bym raczej nie dał rady. W 3PTS nadał byłbym w dupie, PTS powinienem wygrać, ale na styk, podobnie REBS. Asysty i tak wygrałem, podobnie i bloki, w STL bym nie dogonił, a TO's pewnie bym przegrał. Finalnie byłoby zatem też 4-5.

 

Buła, gratulacje. Nawet szczere, choć powinieneś ze mną też grać Jahlilem - tak jak grałeś z Chytrym. Miałeś bardzo mocą końcówkę tego tygodnia, dzięki czemu przegoniłeś mnie w FG i 3PTS.

 

Wciąż nie mogę odsapnąć, bo Chytry i Jendras są naprawdę bliziutko... choć to nawet i dobrze - nadal się emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, Cwebbowi nie zliczyło statsów z części meczów ostatniej kolejki. Powinienem wygrać w stratach. Poprawią to czy trzeba gdzieś zgłaszać?

już poprawili: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/61123/statcorrections?week=14

 

być może nie zgadza ci się, bo jakaś korekta była też do wcześniejszej części tygodnia.

 

EDIT

wygląda na to, że nie było, więc obstawiam, że coś pomieszałeś ; ]

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bołdas, oddaję Ci Ingrama. Doszedłem do wniosku, że kiszenie go w składzie mija się z celem. Trójki brak, TO's fhuj, FT żenujące, STL cieniutko. Nawet jeśli będzie rzucał te 25 punktów na mecz w marcu, to za bardzo spoiluje by być wartościowym zawodnikiem w Roto.

 

Wracam do niedawnej taktyki stashowania kim się da. Chciałem Dennisa Smitha, ale cwebb był zdecydowanie szybszy. Z jako takich graczy na 4 mecze ostał się zatem Batum. Zobaczymy co pokaże. Dwa mecze na wykazanie się ma DeAaron Fox, którego w normalnych okolicznościach ze dwa dni temu bym wyrzucił na FA. Dwa mecze - dziś i jutro oraz benchowanie dwóch vetsów w Kings daje jako taką nadzieję, że Foxik coś może ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szału nie ma w tej drugiej rundzie: 5:3, 3:6, 5:4, 4:5, 5:4, total 22.5-22.5. Udupił mnie c***owy schedule w świątecznym tygodniu, a poza tym same ledwo przepchnięte wygrane - czasy klepania leszczy co tydzień po 6:3 i 7:2 wydają się bardzo odległe.

 

Bez Vucevica jednak ciężko, typ robił mega robotę. W sumie we wszystkich kategoriach był dobry/bardzo dobry.

 

Anyway, trzeba zrobić jakiś bufor nad Jendrasem w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrwa, ale ze mnie ciul.

 

Jak bym to zauważył, to bym nie wystawiał Gasola. Ostatecznie przegrałem dwie kategorie jednym punktem.

 

Za błędy się płaci.

 

 

No to już nie pierwszy raz kiedy przegrywasz jakąś kategorię o jeden. Wciąż pamiętam stat correctiona za steal Duranta :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.