Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Tyreke - 1 vs Simmons - 2

Dipo - 2 vs Soften - 2

Batum - 2 vs Draymond - 1

Covington - 2 vs Jok - 1

KAT - 1 vs Taj - 1

Tobajas - 2 vs Booker - 2

Dwight - 2 vs Sabas - 2

RHJ - 2 vs SAdam - 2

Barton - 1 vs Lauri - 2

KD - 1 vs E.Gordon - 2

 

Wychodzi 16 vs 17, ale jakościowo jestem w gorszej sytuacji. 4-5 biorę z miejsca.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszne jest to ze taki Drwalt moze dzis zrobic 20-20-5 blk i wystarczy ze zrobi 2/12 w FT i nic Ci nie wygra a przejebie Ci FT 

musimy za rok jakos wkomponowac wygrane pojedynki w rozliczenie bo uwazam jest troche istotne 

Jendras geniusz ma 3 przegrane ; Lu ma 4 L i T , Chytry ma 4 T i kolejnosc na podium jest odwrotna niz liczba porazek i remisow to moglaby sugerowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec

 

nie wiem k**** jak Ty się znalazłeś na tym 4 miejscu i to aż do stycznia, to jest jakiś żart.

masz szczęście, że jest bołdas i lorak z bandą kalek. Oby do marca! to powinno być Twoje hasło na drugą połowę sezonu

 

Ktoś odnotował co drummond jebnął w tym tygodniu - 30,24,6,5, o o

Tak to ja mogę grać.

Jak zwykle oczywiście nie sprawdzam i nie śledzę żadnych statystyk z całego sezonu ale drummond chyba gra przesezon

w przeciwieństwie do marca gasola

 

Jendras idę po Ciebie, jak tylko Cie znajdę w tym zabrzańskim smogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec

 

nie wiem k**** jak Ty się znalazłeś na tym 4 miejscu i to aż do stycznia, to jest jakiś żart.

 

 

sam jestes zart, nie wiem co chcesz od mojego skladu. sie ciesz ze jordan i giannis nie grali od poczatku tygodnia bo bys k**** dzisiaj przegrywal, pelnym skladem i nie wiem iloma meczami wiecej masz w sobote + 30 points, + 20 reb i + 4 stl. zrozum ze to jeden dobry mecz giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.