Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Approved. Ale jeśli masz już problemy z prostatą, to pójdź wcześniej do łazienki.

 

Są tacy co nie byli i żałowali : ]

 

Derrick Rose said coach Ty Lue was mad at him because Lue wanted to put Rose back in the game on Friday, but he couldn't because Rose was in the bathroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I don't care. jak to mówią: kto ma szczęście w miłości, ten nie ma szczęścia w grach, a wraz ze startem sezonu poznałem osiemnastolatkę i szczerze mówiąc od tego czasu mam NBA głęboko w dupie ; ]

Pic or it didn't happen.

 

Mamę ma fajną?

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na to patrze to gdyby gral Lonzo - TO pierwszy raz w sezonie bym wygral ; FG FT tez , pogrom by byl ,

12 pkt 8 trojek - Harden Booker Gordon Lauri - jest to do zrobienia - pkty na luzie , ale trojki bedzie ciezko , oby Harden nie wjebal 10/31 to samo Eryczek i Devinek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na to patrze to gdyby gral Lonzo - TO pierwszy raz w sezonie bym wygral ; FG FT tez , pogrom by byl ,

12 pkt 8 trojek - Harden Booker Gordon Lauri - jest to do zrobienia - pkty na luzie , ale trojki bedzie ciezko , oby Harden nie wjebal 10/31 to samo Eryczek i Devinek

Darius Miller cieciu... i już wiem, że jesteś obsrany bardziej niż mój synek.

 

Benchowanie Simmonsa nic Ci nie da, skoro Soften sam jebnie 11 strat.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.