Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

God śmod, walczę!

 

W niedzielę z Hardawaya Jr. byłem zadowolony, ale chłopina się połamał i dziś nie wystąpi. Do tego w tygodniu przez tłok w moim składzie na PG/SG raz nie zmieściłby się do składu. Tak więc w najlepszym układzie zagrałby u mnie w tym tygodniu 2 razu. Tak więc pożegnaliśmy się.

 

Liczby mówią, że w sezonie jesteśmy na styk w REB i BLK, więc przygarnąłem do składu JaMychala Greena, kimkolwiek jest. Gość gra 4 mecze i nie kaleczy %FG. Trochę w niego nie wierzę, ale co 4 mecze to 4 mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebać Jahilla, są pewne granice ala cwebb i levine

 

 

W skończonym tygodniu wyjebałem ruch stulecia - wziąłem nogueirę, miał 3 mecze w tygodniu, z czego w dwóch nie zagrał, a w jednym zrobił 1 st i nic więcej.

Trzeba było zostawić tego bismarka bijombo i bym miał w tym tygodniu 6-3, no ale c*** - się żyje

 

Muszę posprawdzać co na mnie szykujesz w tym tygodniu to wtedy się wypowiem.

Ale atmosfera w szatni jest pozytywna.


no chyba ich pojebało

 

UE wydała jakąś rezolucję, że nba ma grać o porach nie naruszających zasady równości dnia i nocy w odmiennych strefach czasowych? czy inni komuniści za tym stoją?

 

dramatu nie ma bo akurat wszyscy byli, ale wymieniony tu już nogueira tym razem zakończył mecz z solidnymi 2 asystami :)

Nie tak powininem zaczynać tydzień z Łukaszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Lonzo, ani Ingram nie zagrali, a jest 7-1. Fox swoim 12-3-5 bez TO's nie spierdolił, a to jest cenne. Oprócz niego rozważałem Zacha, który nie zagrał, Greena, którego podprowadził Bołdas i Hensona, który gdy o nim pomyślałem kończył drugą kwartę.

 

Na razie jestem zadowolony, ale 5-6 kategorii jest na styku. STL chyba już mogę sobie podarować, a powinienem sobie poradzić w FG i  3PTS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było blisko, ale już się do niego przyzwyczaiłem. Poza tym jak na PG robi ogrom zbiórek, dzięki czemu nie muszę marnować slotu na kołków pokroju Johna Hensona czy innego Dewayne'a Dedmona.

 

Na ten moment pierwszy do wyjebki jest Fox, po nim Ingram. Innych na razie nie planowałem wyrzucać, ale dla Twojej informacji, kolejni w hierarchii są: Barton, potem Tobajas i dopiero potem Lonzo. Chyba się nie doczekasz...

 

PS. Wygląda na to, że w kwietniu Lorak będzie bezlitosny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem. Walczę z Chytruz o zbiórki i bloki, a gość gra 4 mecze. Potrzebowałem kogoś na ten tydzień z PF/C, bo np. wczoraj nie byłbym w stanie wystawić 8 graczy.

 

Kogo miałem brać? Połamanego Fasola?

 

Na razie z pierwszego meczu jestem zadowolony. Nie zjebał totalnie. To już coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.