Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Marzec, skoro nie umiesz korzystać z Jrue, to go oddaj. A tak w ogóle to powinien być zakaz brania Buddy Hielda w roto.

 

4-5, nie jest źle. Mam jednak wciąż wrażenie jakby moi grali na jednej nodze. Runda rewanżowa idzie strasznie ch.ujowo - jestem na minusie 1 mecz, a z Chytrym wygrywam tylko dzięki miłemu stat correction Duranta w pierwszym gameweeku. Brak Tyreke'a i Lonza mocno mi doskwiera. W asystach wyglądałem z nimi na tyle dobrze, że niepotrzebni mi byli Elfrid i Jrue. Na gameweek z Shavlikiem wziąłem Cobvingtona żeby powalczyć z STL i Batuma, żeby mieć w miarę allaround playera, który robi solidne AST. Finalnie przejebałem STL, AST, a Kurwington i Baton zajebali mi jeszcze FG. Jedyny plus to Kurwington i jego 3 PTS. Bez tego skończyłbym 3-6.

 

Co się w ogóle dzieje? Wygrywam TOs i FT, przepierdalam zbiórki i asysty? Dziwne. Mam nadzieję, że moi się szybko obudzą. Co ciekawe Lorak będzie chyba po raz pierwszy grać 10-tką zawodników !!!

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - tak tylko przypominam:

Markelle Fultz za 15$,

Dennis Smith za 17$,

Brook Lopez za 12$,

Mike Conley za 19$,

Nerlens Noel za 18$

Miles Turner za 37$,

Patrick Beverley za 13$,

Paul Millsap za 15$,

 

...i Oladipo za 8$.

 

Nie wiem kto najlepszy, ale wiem, że Chytry zjebał 3 picki i mimo wszystko napierdala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.