Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Co mam napisać? Spoiluję na tym forum chyba tyle co Wilq i chyba już nikomu się nie chce pisać, a dyskusje z samym sobą też zbytnio nie nęcą. Wiadomo, że można sobie pomyśleć, że jestem zajarany, bo walczę o 1 miejsce, ale rok temu też miałem takiego pierdolca, więc z mojej strony, czy bym był pierwszy, czy ostatni, byłoby podobnie.

 

Poza tym to moja jedyna liga w FB, więc nie mam się na czym więcej koncentrować - stąd np. w matchupie z cwebbem (gratulacje, nawet szczere) czekanie na 9:00 żeby pobrać z FA Clarksona za Ellingtona (co c*** mi dało) i kilka godzin rozkminki, czy wyrzucać RHJ za Redicka, czy nie (tu też zjebałem, bo zostawiłem tego kołka).

 

W zasadzie przesiedliśmy się na to forum ze względu na tego retarda, który dał 100$ za Gortata i jak widać nie było warto, bo:

1. w zasadzie nic nie pisze, a jeśli już coś naskrobie, to nic mądrego,

2. cwebb wyłączył się z jakichkolwiek dyskusji.

 

Co do dzisiejszej nocki, oczywiście musiały być dwie dogrywki żeby Chytry podpompował sobie statsy jedynych dwóch graczy, którzy mu grali. U mnie z kolei nikt nie zagrał jebitnie (no może oprócz Elfrida), a występ Ingrama to jakaś porażka. W składzie trzyma go jedynie to, że ma jeszcze 3 mecze w tym gameweeku, więc może się jeszcze przydać.

 

Clarkson miał dawać AST i 3 PTS, a dał jedynie dupy. Z tego powodu rzuciłem się na C.Lee, dając 2$. Tyle samo dał za niego cwebb, więc tylko z powodu zagadkowego waiver priority istawinego przez Shavlika Lee gra u mnie (Shavlik - był jakiś system ustawiania waiverów, czy to czysty przypadek?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu bracie moj, pisz cos, nie obrazaj sie na innych ze nie pisza.

co mam pisac, myse jak tu nie wjebac sromotnie z webem, dlatego greg monroe in bo ma fajnie ulozone mecze akurat pod matchup i moze w koncu zacznie jakos lepiej cos grac.

teodosic to pizda. wieksza nawet niz lodzki szczur sciekowy za 100 dolarkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lol powiedzial Jendras,

o k**** huju jebany pizdo z lodzi powiedzial Marzec

nie dziwota ze Lu nie pisze bo laciny nie zna

Marcin P gra do kwietnia 2017 a ja kuwa rollin od dobrych 3 tygodni - zero masturbacji i jakie wyniki

Robisz no fap challenge? Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 stl, niech to c***. Jakis lamus w yahoo nie sciagnal INJ Oladupo i kosztowalo mnie to 0.5 pkt, fuck my life.

 

Wczoraj jeszcze marudziłeś, że Favorsowi zaliczyli steal, a nie blok. Pisałeś też, że niepotrzebnie wstawiłem Oladipo zamiast Hensona. A ja wiedziałem, że blefujesz z tym wczorajszym postem, iż do walki pozostały tylko BLK. Co prawda myślałem, że ryzykowną kategorią są zbiórki, ale wyszło bardzo dobrze.

 

PS. Wie ktoś gdzie mógłbym kupić koszulkę Tysona Chandlera. Z tego miejsca chciałbym ponownie podziękować tajemniczemu jegomościowi z yahoo, który na ranem nie ściągnął InJ z Oladipo (może to rewanż za to, że się opierdalałeś ze wstawieniem tego znaczka). Dzięki temu zabiegowi udało się ściągnąć Tysona, a Tyson zrobił jeden jedyny steal, który uratował mi matchup w tej kategorii. Bardzo dziękuję Tyson !!!

 

Nie ma co ukrywać - to był dla mnie najtrudniejszy tydzień z dotychczasowych. Połamany Lonzo, połamany Dipo, a gdybym wiedział przed rozpoczęciem tygodnia, że na dwa mecze wypadnie mi jeszcze Durant, to nawet 3-6 bym wziął z pocałowaniem w pompkę. Po przejebaniu z cwebbem obawiałem się wpierdolu na poziomie 1-8, a nawet 0-9 było możliwe, bo w żadnej kategorii nie byłem bezpieczny (FG były na styku, a TO's zawsze przegrywam).

 

Towns mi uratował dupę, choć mógłby w blokach się co niego podciągnąć, bo pierwszy raz w tym sezonie przepierdoliłem tę kategorię. Po wyrzuceniu Erica Gordona za Ingrama, czy też wyrzuceniu jebanego Jrue za Elfrida na własne życzenie dostaję też wpierdol w 3PTS. Co prawda z Chytrym nie miałem żadnych szans w tej kategorii, ale czasem sam się zastanawiam, czy aby nie robię ruchów tylko po to żeby je robić i finalnie wychodzę na tym c***owo.

 

Teraz matchup z PeWee i liczę na to, że Durant wróci, a Oladipo i Lonzo i cała reszta z Tyrekime na czele (za wyjątkiem Conleya) będa zdrowi - tego życzę w 2018 roku, który zaczął się całkiem nieźle.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze marudziłeś, że Favorsowi zaliczyli steal, a nie blok. Pisałeś też, że niepotrzebnie wstawiłem Oladipo zamiast Hensona. A ja wiedziałem, że blefujesz z tym wczorajszym postem, iż do walki pozostały tylko BLK. Co prawda myślałem, że ryzykowną kategorią są zbiórki, ale wyszło bardzo dobrze.

 

E, gdzie tam, w zbiórkach byłem daleko, nawet bez tego meczu Chandlera przegrałbym o 11. Steale wyszły blisko tylko dlatego, że Lopezowi jakimś cudem piłka wpadła do rąk 4 razy i zrobił jakieś 800% swojej normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.