Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Mam pomór w domu.

O 4 w nocy na pogotowiu z dzieckiem 7 miesięcznym (zapalanie krtani).

Ja na antybiotyku. Moja stara od 2 tygodni leczy wirusy.

 

Pierwszy raz od 15 letniej przygody z fantasy mogę powiedzieć (oprócz paru razy kiedy się najebałem), że dopadło mnie życie.

 

Jak byś grał fair to też nie wystaw dwóch kolesi.

Edytowane przez PeWee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby wcześniej dali znać, że Warren nie gra to bym wypierdolił tego leszcza na ryj.

 

jakbym wiedzial ze beasley po tym jak napierdalal jak dzik nagle dostanie 2x po 10 minut to wiesz... ;]

 

Lu zobacze tego Paytona tez, moze cie powkurwia rownie mocno co moj czarnuch Jrue ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec, zaimponowałeś mi w tej chwili, naprawdę. Elfrida możesz spokojnie brać, ale zupełnie serio myślę, że Ciebie będzie wkurwiać. Raz zagra 22 minuty i zrobi 4-2-3, drugi raz 35 minut i wykręci 20-5-7. Poza tym będzie Cie kaleczyć w FT i 3PTS. Jrue był lepszy... ale nie gniewam się już. Dzięki Jrue urwałeś punkt Chytremu, a to bezcenne :]

 

Zaczynam matchup z Bułą i nie widzę po drugiej stronie Jahlila. Why, Buła why ????????!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.