Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam chyba -7 w meczach i widok na kolejne -5 do końca tygodnia, a Shavlik gra tydzień życia w FG i FT, także liczę już tylko żeby nie przepi*****ić więcej niż 2-7.

 

Kluczowa kwestia to teraz czy Curry wróci na matchup z Łukaszem czy nie. Jeśli nie, to mogę jeszcze wejść all in i wyjebać Vucevica za coś grającego, ale to już będzie zalatywało żenującą desperacją, chyba lepiej pójść na dno z tonącym statkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c***owo, Beal wyjebał mecz życia, ruchając tyle asyst. Na tę chwile jest 4-4, ale śmierdzi mi 3-6, a nawet może być 2-7, bo cwebb jakoś w FG napiedala dziś jak zły.

Clarksonem i Evansem nie wygram trójek vs Kemba, Redick, Krowington i Batum.

Ingram może spi*****ić FG, ale daje szanse powalczyć w ASt (choć będzie fhuj ciężko).

Może powinienem wszystkich posadzić na ławie - przynajmniej byłoby wtedy 4-5.


Dobra, benc***e Dwighta. Jedna asysta nie jest warta trzech TO's.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp, niezłe wejście w 2018 :/

 

Było benchować Ingrama, to bym skończył 4-5. Nie sądziłem jednak, że Westbrook praktycznie będzie bez TO's. To mnie zgubiło... przejebac o jedną TO? Boli...

 

c***, trzeba się zmierzyć z tym co jest, a dobrze nie jest. Tydzień temu sytuacja była komfortowa, a teraz mam trudniej niż Chytry. Doskwiera brak Oladipo, która kosztowała mnie 3-6 z cwebbem zamiast 5-4. Lonzo nadal out. W perspektywie formy wyglodniałego Stefka będzie fhuj ciężko.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem być wkurwiony na mega c***owy schedule czy cieszyć się, że skończyło się tylko na 3-6 i bez straty punktów do Łukasza.

 

W tym tygodniu win or go home.

 

Chytry, czemu chcesz z Pau zrobić Brutusa? Rozumiem, że cztery mecze w gameweeku Cię przekonały, ale Pau nie gra b2b games, więc mam nadzieję, że w środę sobie odpocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie liczyłem i jeśli nie będzie grać Oladipo, to masz jakieś 4-5 meczów przewagi w tym gameweeku. Oczywiście będę działać na FA żeby zniwelować te różnice, ale nie wiem nawet w które statsy punktować. Teoretycznie w AST powinienem wygrać, ale szło mi dobrze dopóki był Bonzo i Kehinde Babatunde.

 

Moje predicition:

1. FG - ciężko powiedzieć, fart zdecyduje,

FT - Twoje,

3 PTS - Twoje,

PTS - Twoje (kuleję bez Dipo i przy powrocie Stefka; chyba, że Stefek nadal będzie miał 25 minut restriction),

REBS - moje,

AST - moje,

STL - moje,

BLK - moje

TO's - Twoje.

 

Wychodziłoby na remis, co biorę w ciemno.

BTW wiem, że to nic mi nei da w perspektywie INJ slot dla Lonzo, ale ile czasu mam jeszcze czekać żeby DipThrOat dostał swój INJ. To jest k**** bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.