Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak szedłem spać prowadziłem 8-1, potem było 4-5 o 4 rano, więc ostatecznie 5-3 od biedy obleci. c*** DeRozan nagle rzuca za 3.

 

Jednras też nawet nie zawiodł, niestety przejebane z kontuzją Vuca - może przeżyję, jeśli na matchup za Łukaszem za tydzień Curry już będzie na chodzie, ale jeśli nie to RIP i trzeba będzie zacząć kibicować przeciwnikom Marca i Jendrasa ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras, dzięki za matchup. Mam troszeczkę niedosyt, bo strat naruchałem dziś od groma. Poza tym niespodziewanie podgobiłem w FT, a przestałem o promile. Z drugiej strony wygralem PTS rzutem na taśmę, no i nie zagrał mi Ingram, dzięki czemu nie przestałem strat. Tym niemniej w tym tygodniu bylem słabiutki i tylko dobry schedule mnie uratował.

 

Bro, miałem dwa mecze LeBrona i kontuzje Porzingisa z Lillardem. Co najmniej cztery kategorie powinienem pierdyknąć, więc nie masz co narzekać. Już pomijam tego RHJ, którego mi sprzątnąłeś sprzed nosa 3 sekundy szybciej. ;)

 

Poważnie zastanawiam się nad wywaleniem Nurkica, tzn. pewnie powinienem to zrobić dawno temu, ale dałem za niego masę dolarów, więc trochę trudno mi się zdobyć na taki ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Loras, skoro taki kozak, to czemu nie pracuje u Cb, a u tego chama bez szkoły aka John Snow?

PS. Wychodzisz ze wszystkich kontuzji. Jarasz się?

EDIT, w ostatnich pięciu meczachWill Barton robi 14/51 FG. Lonzo lubi to.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie ze wszystkich, bo z Haywarda oraz Beva nigdy nie wyjdę. ale i tak się jaram, 2018 to będzie mój rok!

 

Nie wiem co masz z tym Bevem i Joe Inglesem, bo ja ich uważam za graczy z granicy Util/FA, ale podejrzewam, że po prostu ich plakaty wiszą u Ciebie nad łóżkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, którzy są w tej klasyfikacji Dwight i Lonzo?

jestem pijany, ale żona poszła zapalić, więc odpalę ci ninję, bo są święta: Lonzo top 90, DH poza top 100. w nowym roku zaś naucz się sam korzystać z narzędzi. dorosły już parzcież jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pijany, ale żona poszła zapalić, więc odpalę ci ninję, bo są święta: Lonzo top 90, DH poza top 100. w nowym roku zaś naucz się sam korzystać z narzędzi. dorosły już parzcież jesteś.

Bardzo dziękuję Mikołaju.

 

Jeśli Dwight jest poza 100, to FB Ninja potrzebuje nie 800k PLN startupu, a jakieś 800m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie byłoby lepiej zeby Ingram dzis grzał ławę. Niby w punktach spoko, ale strat naruchał tyle, że znów jestem 4-5.

 

Teraz mam niezłą rozkminkę co dalej robić, tzn. ryzykować i iść w FA wyrzucając np. RHJ i Ingrama, czy czekać na rozwój wypadków. Kontuzja Oladipo chyba każe być zachowawczym. Ciężko będzie dogonić cwebba w pts przy Westbrooku i super formie Jimmyego.

 

EDIT: Bołdas zdecydował za mnie. Gratuluję Tyusa.

Lorak z kolei sprytnie wykorzystał kontuzję Lonzo, bo chyba nie jest niespodzianką, że chciałem Conlrya z powrotem.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyus, nie znam gościa, ale jak Teague nie będzie grał to dostanie u Tibbsa że 40 minut. Liczę, że pozwoli mi powalczyć w stealsach, bo eksperyment że Smartem nie wypalił, a potrzebuje natychmiastowych efektów, zwłaszcza od scrubów z FA.

 

Możliwe, że zaraz wróci mi Gordon, liczę, że Embid opuści tylko 1 z 3,a Walk się zrehabilituje za c***nię, jako ostatni gra. Sram na jego kolana. Jak nie ma kolan, to niech gra bez, byle napierdalał.

 

Mimo aktualnego 2-7 zamierzam jeszcze w tym tygodniu powalczyć.

Edytowane przez bolduck penetrator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.