Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Buła, nadal nie wyjebales Okafora. Jesli przepierdolisz o jedną zbiórkę i jednego steala, to jesteś gorszy niż Maciek z Klanu.

 

Wyjebie Okafora i zdobędzie ten 1 punkt, a potem będzie patrzył jak przez resztę sezonu napierdala tłuste staty u kogoś innego. Trzeba mieć big picture na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzyguś mógłby mieć i 0/50, a nie dogoniłbym Cię w FG%, natomiast w kwestii gier w tym tygodniu, rozegrałeś ich więcej niż ja. Pewnie bym coś stashował jakimś randomem z 76ers żeby mieć rozegrane spotkania we wtorek i dziś w nocy, ale najzwyczajniej w świecie nie mam kogo wyrzucić na FA. Nawet Eric Gordon długi nie czekał (i oczywiście zaczął napierdalać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszczymać ryje

 

Okafor nie jest problemem. Trzymam go mimo tego, że generalnie jest pedałem ale w BKN może porobić dobre staty przez pół seoznu i na to licze, a jak nie to c*** mu w dupe.

 

Na początku tygodnia włączyłem panic mode, osrałem się z FAsami i mam już 3na3 used w tym tygodniu więc c***.

A k**** Alexa Lena to nie wiem kto mi wziął z FA, może mój pies, stawiam że mój pies.

 

Tydzień wyrównany, Derozan faktycznie napierdala ale za to Gasol i George jak ostatnie cwele. Czas pokaże ale zostały tylko dwie noce, all in k**** i po karpia.

 

 

Jakoś bez echa przeszedł mój awans na 5 miejsce w tabeli - czyli najlepszy z najc***owszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła, na matchup ze mną masz mieć Okafora.

Najgorszy move ever w historii naszego FB roto. Od dwóch tygodni w rosterze, nie zagrał minuty. No nie wiem k**** jak to klarowniej napisać, ale jeśli uważasz, że gość miałby napierdalać, to jaka choćby jedna jebana okoliczność miałaby o tym świadczyć? Po prostu brawo geniuszu. Ba, jeśli Okafor będzie napierdalał i będziesz go kisić w składzie, to za rok draftuje z c***em namalowanym na czole.

 

 

PS. Kyle Kuzma? K.u.r.w.a., ja pierdolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Bołdas!!! Naprawdę szacun.

Buła, kaczka z kolei to max co mogłoby z Ciebie być. Gratuluję bycia kaczką. Gdybyś wziął choćby Erica Gordona zamiast wiemy kogo, bys mial co najmniej 5-4 (ft i 3pts) , a tak to bierz się do roboty i zbieraj 500+. Będziesz potrzebować dużo hajsu na nagrody dla zwycięzcy.

 

Jendras, dzięki za matchup. Mam troszeczkę niedosyt, bo strat naruchałem dziś od groma. Poza tym niespodziewanie podgobiłem w FT, a przestałem o promile. Z drugiej strony wygralem PTS rzutem na taśmę, no i nie zagrał mi Ingram, dzięki czemu nie przestałem strat. Tym niemniej w tym tygodniu bylem słabiutki i tylko dobry schedule mnie uratował.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od draftu zrzucilem 7kg, więc z tym out of shape, to bym się nie zgodził. Zagralbym predzej niz Semafor.

...ale c***, w ramach rownych szans chcę walczyć przeciwko Okaforowi, gdy będę mieć matchup z bułą.

Na razie Okafor kosztował Bulę jakies 3-4 punkty. Zważywszy na to, ze nie ma defensywnych statsow i trójek, to nawet jeśli dostalby minuty, Zach Randolph z FA to przy nim przec***.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.