Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Boldas, niezły ruch z tym MKG. Nie dość, że nie podgoniles w STL, to jeszcze Ci FT spierdolil. Lubię gościa, już Bula niz mnie kiedyś straszył. Wyszło podobnie.

 

Po raz pierwszy mogę wygrać FT. Jaram się jak dom w Grabinie. Jeśli Payton ruchnie dziś 20 asyst, wówczas wszystko jest możliwe :-)

 

Dobry news: przeciwko mnie LeBron zrobi tylko dwa TD. Uffg

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudz tylko graj do końca. W zeszłym roku 3 gameweeki do konca sezonu byłem ostatni, a skończyłem czwarty.

U mnie kluczowe znaczenie ma zdrowie Duranta, który plusuje w kazdej kategorii oprócz TOs. Poza tym to Wasza wina, że daliście mi Dwoghta za 2$, Dipo za 8$ i Lonzo za 18$ :-)

Jendrasa atakuję backcourtem LAL. Nawet jeśli przejebie będzie mu miło :-)

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chowam wszystkich na ławkę, zostaje tylko derozan na dzisiaj, powinien domknąć sprawę bez żadnych ubytków

chociaż kusi żeby wystawić jeszcze kogoś i powalczyć o stl ale jebać

 

nadspodziewanie łatwy ten tydzień z cwebbem

 

CP3 się rozegrał na dobre, liczyłem bardziej na cyfry w stylu 10,15,5 ale 25,8,5 też przyjmuję z aprobatą.

 

kiszę okafora na kolejne tygodnie, mam nadzieję że wypierdoli z trampek w netsach

powrócił do mnie teo i się jaram, więc dobrze że ta pizda makaronowa gallinari się znowu połamał

 

 

Łukaszem to się tak bardzo nie przejmujcie, mamy połowę grudnia - te wszystkie dipy, bole i inne placki grają max do końca stycznia.

Gorzej z chytrym, James niestety w tym sezonie pełni trochę rolę westbrooka 2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boldas, tak na poważnie, kim jest ten ziomek, ktorym mnie atakujesz? Nigdy o bim nie słyszałem.

Prawdę mówiąc ja już pojechałem na występy przeciwko Jendrasowi. Ingram ostatnio gra naprawdę nieźle, nawet na tyle, ze wart byłby tych 3$, które za niego dałem w drafcie.

 

Conley wracać nie musi, bo do tego czadu Tyreke powinien napierdalać. Wolę jednak mieć jego na IL niż Sapa, który moze zagrać w pięciu ostatnich Gameweekach.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boldas, tak na poważnie, kim jest ten ziomek, ktorym mnie atakujesz? Nigdy o bim nie słyszałem.

Prawdę mówiąc ja już pojechałem na występy przeciwko Jendrasowi. Ingram ostatnio gra naprawdę nieźle, nawet na tyle, ze wart byłby tych 3$, które za niego dałem w drafcie.

 

Ingram jest nierówny, nigdy nie wiadomo, czy pierdolnie 20-5-5, czy zrobi 2/12 z gry. A teraz jeszcze Lakers grają z Warriors i Rockets.

 

No ale w tym przypadku życzę Ci powodzenia. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.