Skocz do zawartości

Roto h2h FCUK 2017


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Chytry, jak na to trafiłeś?

Co było trzeba wpisać?

 

Jest u mnie w pracy laska, która ma na nazwisko Rolak, trochę miałem z tego heheszki. Zastanawiałem się, czy ktoś o nazwisku Rolak wpadł kiedyś na pomysł, żeby dać dziecku na imię Karol, więc wpisałem "Karol Rolak".

 

Nie, nie oglądam na youtube zawodów kulturystycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna boazeria

Co do Ball bros w Polsce , to chodze na salke z gm em szczecinskiego klubu z plk Wilki morskie jakos tak, opowiadal ze ich szef jezdzi z ludzmi do las vegas lowic talenty na summer league. Ogolnie bucowate towarzystwo wraz z tym koleszka choc troche mi to z boku wyglada jak szpitale w ktorych pracowalem , dyrektor sie ‘zna’ ma dobrych ‘doradcow’ i sie kreca lody,

 

Nie wiem jakim trzeba byc debilem zeby tych braci Ball nie chciec sciagnac, spotlight dla kazdego grajka z PLK murowany, skauci z calego usa sie zjada ich zobaczyc, wartosc ligi 10x zyskuje i nie to ze te kluby cokolwiek by osiagnely i Balle by zjebaly chemie

 

Jak znam zycie to nawet tutaj bysmy sie poklocili o to czy ich sciagac, kto Za , zrobmy sobie taki test drive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fart, że Fin i Gordon pauzowali. Jak na razie komentarz krótki:

 

Słabe jest to, że wypadli Barton i Ryke (to Cię akurat boli Chytry, nie?). Pytanie jak długo będą pauzować, bo Gordon i Markkanen na kolejny mecz wrócą.

 

No i x-factor tego matchupu, ElfRid c***a gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż będę musiał się nauczyć Twojego składu. Na tę chwilę wiem, że masz Stefka, Vuca i Ibakę. Nie wiem jaki jest status Lopeza.

 

EDIT: Ło kłerfa, jak z takim składem możesz być drugi? TJ Warren, Lu Williams, Redick, Tobajas, Tadek? Jaja jakieś, ale i szacun... Bołdas, patrząc na nazwiska, czy Shavlik, mają trzy razy bardziej ciekawy skład....

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Ło kłerfa, jak z takim składem możesz być drugi? TJ Warren, Lu Williams, Redick, Tobajas, Tadek? Jaja jakieś, ale i szacun... Bołdas, patrząc na nazwiska, czy Shavlik, mają trzy razy bardziej ciekawy skład....

 

Ja tam nazwisk nie potrzebuję, tylko statów. Shavlik wydaje się mieć ten sam problem co ja w pierwszej połowie zeszłego sezonu - personel mocny, wyniki c***owe - pewnie mu się jacyś goście wzajemnie sabotują. Bołdas możliwe, że podobnie, ale on miał chyba trochę kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorak, zrób statystyki kto ile meczy rozegrał od początku sezonu. Pewnie masz do tego nawet jakiś skrót klawiaturowy : ]

 

Są w zakładce team log.

haha, nawet najwięcej ruchów na FA niewiele dało.

 

Nie jesteś bez winy szczerze mówiąc, zawaliłeś sobie injury slot trzymając IT od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na stykowe kategorie, powinienes miec bez problemu + 5,5 pkt gdybys ten slot wykorzystal na takiego sobie grajka na 3 mecze w kazdym tygodniu.

raczej 3,5 lub 4,5 (zależy od profilu pobranych graczy). ale to i tak dawałoby jakieś 33 punkty, a powinienem mieć (przy zdrowym składzie) ~ 48, więc w tym kontekście jest to niewielka różnica.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej 3,5 lub 4,5 (zależy od profilu pobranych graczy). ale to i tak dawałoby jakieś 33 punkty, a powinienem mieć (przy zdrowym składzie) ~ 48, więc w tym kontekście jest to niewielka różnica.

Ja powinienem mieć z 70, gdyby Dwight robił 0,1 straty na mecz, rzucał FT na 90% i 5 trójek na mecz.

 

Ale najważniejsze: RHJ, ależ Ty mnie wkurwiłeś Chytrego w tej chwili :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.