Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

https://okcthunderwire.usatoday.com/2021/04/25/gabriel-deck-contract-visa-requirements-join-thunder/

Rozumiem, ze skoro u nas Deck był na two-way w tym sezonie, to znaczy, ze nie mial problemow z opuszczeniem Realu Madryt, visa itd i u nas bedzie traktowany jako normalny, w pelni zdrowy grajek od poczatku 3 trymestru?

@Alonzo @Eld @karpik @MarcusCamby

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

https://okcthunderwire.usatoday.com/2021/04/25/gabriel-deck-contract-visa-requirements-join-thunder/

Rozumiem, ze skoro u nas Deck był na two-way, to znaczy, ze nie mial problemow z opuszczeniem Realu Madryt, visa itd i u nas bedzie traktowany jako normalny, w pelni zdrowy grajek od poczatku 3 trymestru?

@Alonzo @Eld @karpik @MarcusCamby

Jak dla mnie tak, ale od przyszłego sezonu pasowałoby dopracować tego rodzaju kontrakty graczy z Europy przychodzących do NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uzupełniłem w arkuszu nieobecności. Jest sporo shut downów, zatem niektóre nieobecności ciężko zinterpretować jednoznacznie. Inactive i DND liczyłem jako faktyczną nieobecność, DNP tylko przy bardzo istotnym graczu lub gdy nagle gdzieś gracz rotacji, który miał regularne minuty nie grał - te kwestie już są w gestii GMów by wyjaśnić przy opisach. Inactive z ostatnich meczy sezonu są często do wybronienia, gdyż kluby sadzały już swoich graczy. Po prawej stronie w zakładce Injuries wpisałem też graczy nieobecnych cały III trymestr (ująłem tam również Beasleya, który zagrał tylko w g49 i chyba dopisze Murraya, który zagrał raptem w 2 meczach); Możliwe, ze coś tam jeszcze zmienię dlatego są tam nadale luki w tabelce. 

Ze względu na shut downy i ich interpretacje wypisane przeze mnie nieobecności są czysto poglądowe i wszelkie kwestie wyjaśniajcie proszę w opisach. ja również sobie nie wyobrażam, że mój Lowry po kontuzji Mitchella by nie grał - wg bbref często jest Inactive jak zresztą połowa rl Toronto ( miał wpisywane oficjalne Rest) - ale takie rzeczy tak jak pisałem uzasadniamy w opisach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z ciekawości zapytam. 

Czy nowy system finansowy w końcu wszedł w życie, bo w regulaminie widzę dalej stary? 

Jeśli tak to rozumiem, że zarobek Pacers będzie na poziomie 110%SC, Hawks 106%SC, Wizards 105%SC, a na zachodzie żaden zespół poza top8 niestety nie zarobi na swoim wyniku? 

@january

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze to było już oficjalnie potwierdzone ze Aldridge w przyszłym sezonie całkowicie znika z mojego arkusza ? uznajemy ze nie weźmie Player Option, czy jak robimy tutaj? 
 

i czy przysługuje mi jakiś zwrot kasy za niego  w tym sezonie ?  Zerwał jakby sam warunki kontraktu ze mną wiec nie wiem co w takim przypadku?

@Eld @Alonzo @cvbe@karpik @january

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Rozumiem ze to było już oficjalnie potwierdzone ze Aldridge w przyszłym sezonie całkowicie znika z mojego arkusza ? uznajemy ze nie weźmie Player Option, czy jak robimy tutaj? 
 

i czy przysługuje mi jakiś zwrot kasy za niego  w tym sezonie ?  Zerwał jakby sam warunki kontraktu ze mną wiec nie wiem co w takim przypadku?

@Eld @Alonzo @cvbe@karpik @january

Wydaje mi się, że ten sam casus co swojego czasu Teletovic, czyli znika z salary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Rozumiem ze to było już oficjalnie potwierdzone ze Aldridge w przyszłym sezonie całkowicie znika z mojego arkusza ? uznajemy ze nie weźmie Player Option, czy jak robimy tutaj? 
 

i czy przysługuje mi jakiś zwrot kasy za niego  w tym sezonie ?  Zerwał jakby sam warunki kontraktu ze mną wiec nie wiem co w takim przypadku?

@Eld @Alonzo @cvbe@karpik @january

Żebyś dostał kasę z ubezpieczenia najpierw musisz go zwolnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.