Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@Eld

Mała uwaga ode mnie. Layman formalnie powinien mieć player option na ostatni rok, a w arkuszu ma kontrakt bez opcji. Zwróciłem na to teraz uwagę, bo byłem pewny, że wcześniej był na zielono i sprawdziłem - w temacie IV tura FA 2019 widnieje kontrakt 10/2+1PO.

Druga, mało znacząca tym razem kwestia, ale lepiej mieć porządek. Przygotowałem tych stashowanych graczy i również mała uwaga do arkusza. Ty-Shon Alexander jest podpisany na two-way kontrakt w Cavs, a dalej jego nazwisko widnieje w zakładce stashed players. Nando De Colo też nie jest stashowany (on przecież grał w NBA), tylko Raptors posiadają prawa do niego, więc proszę przepisać do tej tabelki z uwagami, co jest pod spodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

Mała uwaga ode mnie. Layman formalnie powinien mieć player option na ostatni rok, a w arkuszu ma kontrakt bez opcji. Zwróciłem na to teraz uwagę, bo byłem pewny, że wcześniej był na zielono i sprawdziłem - w temacie IV tura FA 2019 widnieje kontrakt 10/2+1PO.

Druga, mało znacząca tym razem kwestia, ale lepiej mieć porządek. Przygotowałem tych stashowanych graczy i również mała uwaga do arkusza. Ty-Shon Alexander jest podpisany na two-way kontrakt w Cavs, a dalej jego nazwisko widnieje w zakładce stashed players. Nando De Colo też nie jest stashowany (on przecież grał w NBA), tylko Raptors posiadają prawa do niego, więc proszę przepisać do tej tabelki z uwagami, co jest pod spodem. 

Co do Laymana sprawidziłeś 2019, a ja pracuję nad TO/PO na sezon 2021/2022. Jesteś przekonany, że na ten sezon wymieniony przeze mnie powinien mieć jakąś opcję?

Co do De Colo Ty-Shon sprawdź czy to miałeś na myśli.

No i oczywiście bardzo Ci dziękuję za wyłapywanie takich drobnostek. Tego typu pomoc jest dla mnie nieoceniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Co do Laymana sprawidziłeś 2019, a ja pracuję nad TO/PO na sezon 2021/2022. Jesteś przekonany, że na ten sezon wymieniony przeze mnie powinien mieć jakąś opcję?

Według tego co podpisał wtedy, w tym roku powinien być poddany pod głosowanie player option. 

4 minuty temu, Eld napisał:

Co do De Colo Ty-Shon sprawdź czy to miałeś na myśli

Dokładnie o to chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Pytanie do radnych, jak chcecie rozwiązać Draft w tym roku, bo nie wiem czy wiecie ze w realu jest on już za 25 dni a zawsze wybieraliśmy pierwsi w begmz . 

Na 90% będzie w trakcie finałów, czyli całkiem niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli „reset” arkuszy i rozpoczęcie nowego sezonu bedzie już niedługo tez ? 

Kolejne pytanie do rady: czy można zaproponowac w końcu u nas extension z obniżką salary w sezonie który już jest gwarantowany (21/22) ? Chodzi mi o to czy mam nozliwosc zaproponowania obniżki CP3 w sezonie 21/22 w zamian za przedłużenie kontraktu za fajne pieniądze w pozostałych latach. @karpik @cvbe

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Czyli „reset” arkuszy i rozpoczęcie nowego sezonu bedzie już niedługo tez ? 

Kolejne pytanie do rady: czy można zaproponowac w końcu u nas extension z obniżką salary w sezonie który już jest gwarantowany (21/22) ? Chodzi mi o to czy mam nozliwosc zaproponowania obniżki CP3 w sezonie 21/22 w zamian za przedłużenie kontraktu za fajne pieniądze w pozostałych latach. @karpik @cvbe

Nie, nie możesz. Extension musi być większe niż jego poprzedni kontrakt. 

Gdyby miał player option mógł byś go namówić na odrzucenie jego i danie dłuższego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

Kiedy będziemy głosować na player option? Imho wypadałoby to zrobić jeszcze przed draftem, bo mogą już pójść jakieś wymiany bezpośrednio związane z danym graczem przecież, więc lepiej mieć tę wiedzę, kto podejmuje opcję, a kto odrzuca. 

Sorry, ale nie pamiętam kiedy to się odbywało. @karpik mówił coś, o tym że gracze są do 1 Sierpnia pod kontraktami więc może niech on się wypowie kiedy powinno być.

Jak dla mnie to za 5 minut mogę otworzyć temat, bo szablon jest gotowy od miesiąca.

--------------------------

@Braveheart22 - sprawdziłem w Archiwum jak to wyglądało w latach poprzednich. O ile 2020/21 nie można brać za wyznacznik o tyle w 2019/2020 głosowanie na player option zaczeły się w połowie czerwca, a 2018/2019 nawet w Maju.

Stąd otwieram temat bo wygląda, że jesteśmy delikatnie po terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pablo81 napisał:

Czy jako rada zapisujecie gdzieś, że pick-up 2nd GS '28 jest w Bulls? Ja mam zanotowane, żeby ktoś bezstronny o tym też pamiętał.

Kiedy będę mógł zacząć handlować tym pickiem?

Nie bój się, nie zapomnę o tym. Zostanie Ci dopisany od razu po resecie sezonu czyli 2 Sierpnia i od wtedy będziesz mógł nim handlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Eld napisał:

Nie bój się, nie zapomnę o tym. Zostanie Ci dopisany od razu po resecie sezonu czyli 2 Sierpnia i od wtedy będziesz mógł nim handlować.

A gdzie można złożyć odwołanie? xd 

Czy jest jakiś sąd apelacyjny? 

Czy człowiekowi rady, którzy podjęli ta decyzje są jescze w radzie? 
 

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MMM2121 napisał:

A gdzie można złożyć odwołanie? xd 

Czy jest jakiś sąd apelacyjny? 

Czy człowiekowi rady, którzy podjęli ta decyzje są jescze w radzie? 
 

Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi. 

Nie można złożyć odwołania. Jak by można było to sam bym je złożył.

Nie ma sądu apelacyjnego. Gdyby był, już miał bym napisany wniosek.

Wszyscy czterej członkowie Rady podjęli tą decyzję i wszyscy nadal tu są. Staraliśmy się wymierzyć jak najmniejszą karę gdyż błąd w Twoim arkuszu popełnił Radny który Radnym już nie jest, a do tego nie ma go już nawet w grze.

Tak wiele pytań i na wszystkie są odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Biedny Dillon Brooks idzie w ślady Derricka White'a? 🙂 Można ale małe szanse że on to przyjmie. Aż się przypomniał zeszły offseason

W dniu 5.12.2020 o 09:36, karpik napisał:

Extension Derricka White też jest nieważne, bo max jaki może dostać to 120% estimated average salary, czyli niespełna 12 mln/rok. Nie udało Wam się @Qcin_69 @mac wyruchać Derricka bez mydełka ;)

The salary in the first year of a veteran extension may be any amount up to 120% of the player's previous salary6, or 120% of the estimated average salary (see question number 31), whichever is greater

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LONGER01 napisał:

Biedny Dillon Brooks idzie w ślady Derricka White'a? 🙂 Można ale małe szanse że on to przyjmie. Aż się przypomniał zeszły offseason

 

Chciałem go Miami ściągnąć ale w takiej sytuacji będzie ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld @ozzy110 @cvbe

W realu Griffin zgodził się na buyout swojego kontraktu. Jak to wyglada u nas, jezeli Bulls takowy by mu zaproponowali? W zeszłym sezonie udowodnił, że jest wartościowym graczem chcącym grać o najwyższe cele, a sytuacja BeGM Bulls jest podobna do rl Pistons i nie możemy mu tego zapewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.