Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, karpik napisał:

No o zmianę, że wysokość buyoutu = najwyższa oferta.

Mówisz, że tyle się odejmie klubowi który zrobi buyout. Co w przyapdku ( choć małoprawdopodobny ) max to nadal 20%?

I jak wygra oferta tańsza bo dostanie mniuty i szanse na mistrzra, to co, klubowi który zrobił buyout dalej odejmie się najwyższa oferta?

Mieliśmy o tym pogadać na Radzie ale jakiś exhodus był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eld napisał:

Mówisz, że tyle się odejmie klubowi który zrobi buyout. Co w przyapdku ( choć małoprawdopodobny ) max to nadal 20%?

I jak wygra oferta tańsza bo dostanie mniuty i szanse na mistrzra, to co, klubowi który zrobił buyout dalej odejmie się najwyższa oferta?

No tak ustaliliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

Nie skończyliście jeszcze sezonu więc jeszcze nie.

eee a to nie jest trochę nie fair? czy przez wzgląd na to ze u nas draft jest przed końcem sezonu to już teraz wirtualnych pieniędzy nie powinno nam się doliczać? za co najmniej Finał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Dlaczego, skoro są na plusie nawet w razie przegranej? 

Wg mnie może tak samo jak inni. 

Bo nie skończyli sezonu. Nie są podliczeni.

Teraz, Qcin_69 napisał:

eee a to nie jest trochę nie fair? czy przez wzgląd na to ze u nas draft jest przed końcem sezonu to już teraz wirtualnych pieniędzy nie powinno nam się doliczać? za co najmniej Finał? 

Czytaj wyżej.

Podobną sytuację mają Miami Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Bo nie skończyli sezonu. Nie są podliczeni.

Czytaj wyżej.

Podobną sytuację mają Miami Heat.

a to dlaczego draft się odbywa przed zakończeniem sezonu? przecież to bezsens, ze jesteśmy karani (nie mogąc kupować pickow za zarobiony hajs) za bycie najlepszymi zespołami sezonu. 

W takim razie draft powinien się rozpocząć po końcu sezonu albo transakcje finansowe powinny byc zablokowane do zakończenia sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

a to dlaczego draft się odbywa przed zakończeniem sezonu? przecież to bezsens, ze jesteśmy karani (nie mogąc kupować pickow za zarobiony hajs) za bycie najlepszymi zespołami sezonu. 

W takim razie draft powinien się rozpocząć po końcu sezonu albo transakcje finansowe powinny byc zablokowane do zakończenia sezonu.

To nie jest pytanie do mnie, a do starych Radnych. Oni ustalili, że draft ma się odbywać podczas finału i ja się tego trzymam. Nie wymyśliłem sobie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Inna kwota będzie jak zdobędą tytuł, a inna jak go nie zdobędą. 

Cytat z regulaminu:

  • Bilans finansowy drużyn, które grają jeszcze w play-offs i "zastał je" draft szacowany jest na moment wymiany na podstawie dochodu ZA PRZEGRANĄ w rundzie, w której aktualnie się znajdują - tak, by uniknąć wydawania gotówki, która nie istnieje. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Inna kwota będzie jak zdobędą tytuł, a inna jak go nie zdobędą. 

i w przypadku tytułu i przypadku porażki jesteśmy ponad to czym można handlować, wiec ponawiam pytanie, jaki jest racjonalny powód dla którego nie możemy handlować kasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Cytat z regulaminu:

  • Bilans finansowy drużyn, które grają jeszcze w play-offs i "zastał je" draft szacowany jest na moment wymiany na podstawie dochodu ZA PRZEGRANĄ w rundzie, w której aktualnie się znajdują - tak, by uniknąć wydawania gotówki, która nie istnieje. 

 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

i w przypadku tytułu i przypadku porażki jesteśmy ponad to czym można handlować, wiec ponawiam pytanie, jaki jest racjonalny powód dla którego nie możemy handlować kasa?

No to sami sobie odpowiedzieliście na pytanie. Podejrzewam, że Tecu potrzebuje hajs, Wolves chcą mu go dać, a chwila Waszego zaangażowania pozwoliła Wam rozwiązać problem.

Da się? Da się. 

Nie dam rady znać każdego punktu regulaminu i CBA na pamięć.

Aby to klepnąć @Tecu poproszę o dokładny punkt regulaminu, aby dochować procedury. Średnio mam teraz czas na szukanie tego bo przerabiam jeden z punktów regulaminu.

22 minuty temu, Eld napisał:

Aby to klepnąć @Tecu poproszę o dokładny punkt regulaminu, aby dochować procedury. Średnio mam teraz czas na szukanie tego bo przerabiam jeden z punktów regulaminu.

Dobra @Tecu już mam: 10.3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Wyjaśnisz mi jak się znalazłeś w arkuszu beGM? Memphis Cię wybrali w drafcie czy jak? 😂

KungFu, poprzedni wielki GM Memphis, wziął prawa do mnie jako asset do wymiany Drummond-George Hill :D i obiecał mi minuty, ale niestety go wyjebali ze stanowiska bo zapomniał hasła (miał niepotwierdzone problemy z alkoholem i aktywnością forumowa), a potem ten c*** BMF oddał mnie za jakiś pseudo asset Tecowi, także w swojej rocznej historii w beGM byłem już w Minnesocie, Memphis i 76ers, jestem takim Trevorem Ariza ale wciąż bez kontraktu 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat
  • ely3 przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.